négy gyerekkel

négy gyerekkel adatlapja

Regisztráció2013.07.22
Utoljára itt2013.07.30

Kiváló 2013. július 30.gyerekekkel járt itt
Családi ebédekhez,esküvőkhöz,kettesben eltöltött ünneplő percekhez is nagyszerű hely. Már mindegyik fajtát kipróbáltam,csak ajánlani tudom! Nekem a fridottó leves a kedvencem. A társaság tagjai elámultak a bőséges és nagyon finom reggeli láttán. Hangulatos hely,tisztaság,kiváló kiszolgálás,figyelmesség jellemzi a helyet.
Kiváló 2013. július 22.gyerekekkel járt itt
Kedves fogadtatás,korrekt árak,maximális tisztaság,otthonosság,kényelem.Gyerekeknek kint játszótér és bent játszósarok,rendezett udvar medencével,szép növényekkel.Bőséges,változatos és friss reggeli,kedves,segítőkész személyzet.Gyermeknek és időseknek egyaránt megfelelő.Nem keresek már több szállást ezentúl.
Átlagos 2013. július 22.a párjával járt itt
Erdélybe menet egy olcsónak mondható,elfogadható szállás reggelivel. Többször voltunk már itt,másodjára megújulást láttunk a fürdőszobában,aminek megörültünk. Egyszerű szállás,egyszerű bútorzat,nem túl kényelmes ágyakkal. Eléggé egyhangú reggeli . Kedves,beszélgetős recepciós. Javítani a bútorzaton és a gyengécske reggeli kínálaton lehetne.