Születésnapom Gyenesdiáson

Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás a térképen

Kiváló 2015. májusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. május 5.
A feleségem azt a meglepetést találta ki a születésnapomra, hogy a tudtomon kívül szállást foglal Gyenesdiásra, a Welness Hotel Katalin-ba. A párommal és kislányommal azon a vasárnapon babaúszásra indultunk egy közeli településre. A városból kiérve a párom kérte, hogy álljak meg, és a kezembe nyomta, hogy mi a valódi uticélunk,rögtön indultunk, hiszen Ő titokban becsomagolt és az autóba is bepakolt, mint utóbb kiderült a csomagolást vasalásnak álcázva félig-meddig a szemem előtt tette :-D
Mikor a szállásra érkeztünk nagyon jólesett a recepciós figyelmessége, hogy Boldog születésnapot kívánt, de mivel a személyes okmányaim alapján tette, így csupán jó megfigyelőként aposztrofáltam. Este mikor vacsoráztunk -így utólag nézve gyanúsnak kellett volna legyen- egy, a többinél szebben feldíszített asztalhoz kísért a pincér, de tulajdonképpen ezt már csak utólag vettem észre. Vacsora közben halk zene szólt, valójában nem is figyeltem rá, a gasztronómiai élmények akkor nagyobb hatással voltak rám. A párom azonban megjegyezte: Alphaville - Forever Young!!! (ez még neki is meglepetés volt) de én mondtam, csak véletlen lehet, nincs a homlokomra írva, hogy születésnapom van.Mikor befejeztük a vacsorát, a zene kissé hangosabban szólt, felcsendült a Boldog születésnapot, na gondoltam ennek fele se tréfa, itt már valami készül, és ekkor a pincér egy tortát hozott és a szálloda nevében is boldog születésnapot kívánt. Nem tagadom, -bár igyekeztem palástolni-könnyes szemmel fogadtam, és mint a legszebb születésnapomra gondolok azóta is. A Welness Hotel Katalin vezetősége és személyzete mindent megtettek azért, hogy a távolból (több száz kilométer)segítsék a feleségemnek ezt a meglepetést megszervezni, kivitelezni, és közben végig teljes diszkrécióval kezelték.
A szállás egyébiránt tökéletes, rossz idő esetén is szórakoztató nemcsak szülinaposoknak, de kisgyermekeseknek is. A játszó szobában a felnőttek is kedvükre kirakózhatnak, vagy a hatalmas amőbával játszhatnak, míg a gyereket leköti a többi játék.
Hálás szívvel gondolok erre a szállásra, és csak ajánlani tudom mindenkinek akárhanyadik születésnapra szervez is meglepetést.
Csak közhely lenne azt írnom, hogy szép a szálloda és a környezet, jó az étel stb.
A Welness Hotel Katalint ki kell próbálni Mindenkinek!
Ui: később családtagunknak nászutas meglepetést szerveztünk ide, hasonló sikerrel, de ez már egy másik történet :-)
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Wellness Hotel Katalin további értékelései

2023.05.12gyerekekkel
Az elmúlt 7 évben már nem nyaraltunk a hotelban. Nagy változások lettek mindenki számára jó irányban Májusban újra szeretünk volna foglalni itt , a ár érték arányban jó is lett volna csak lett egy kis bibi a történetben szerettünk volna érvényesiteni a kedvezményünket amit 5-6 alkalomal itt...
2022.12.29barátokkal
A szálloda külső, belső környezete egyaránt praktikus, elegáns, és modern. Szépen karbantartott kert, este diszkivilágitásban, impozáns belső tér üveglifttel, és egy majd 7 méteres feldiszitett karácsonyfával kápráztatott el minket. A kiszolgáló személyzetről (takarítók, recepciósok)...
2021.10.21gyerekekkel
Minden igényt kielégítő wellnes hotel. Család barát, kedves személyzettel, tiszta szobákkal és rendkívül finom ételekkel. Tökéletes választás egy családi kikapcsolódáshoz.
Villa Panoráma Gyenesdiás - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat