Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás ★★★★

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás
1. helyezett Gyenesdiás

8315 Gyenesdiás, Szent István u. 5.

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás a térképen

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás értékelése:

1. helyezett a 48 gyenesdiási szállás közül
1. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás bemutatkozása

A Balaton északi partján található Gyenesdiáson, Keszthely és Hévíz közelségében, családias hangulattal és nyugodt környezettel várja vendégeit a 2007-ben megnyílt Wellness Hotel Katalin, a strandtól és a Balaton-parttól 200 méterre.

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás képei

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás vélemények

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Tényleg maximálisan bababarát hely,kisgyerekes szülőknek csak ajánlani tudom. Rendezett, csodálatos környezet,kényelmes tágas szobák, kedves , segítőkész személyzet. A konyha fantasztikus. Közel a strand és a Balaton egyik legjobb fagyizója. Figyelmesek a szobák elosztásánál, a kisgyermekes családokat általában a szálloda egyazon szárnyában helyezik el ,míg így a másik szárnyban is zavartalan a pihenés.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 11.
Már nem is tudom, hányadszorra tértünk vissza a Katalinba egy kis nyaralásra. A hotel minden része továbbra is gyönyörű és ragyog a tisztaságtól. Nem tudunk olyat kérni a személyzettől, amire ne mosolyogva mondanának igent. És a konyha fenomenális. Minden vacsora alkalmával kifogástalan és hihetetlenül finom ételek voltak.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 6.
Ismét itt szilvesztereztünk.
Minden tökéletes volt. Az ételek, a buli, a szálloda. Rengeteg ismerős, hiszen sok a visszatérő vendég. Önmagáért beszél. Teltház volt, de mégsem volt zsúfoltság soha. A személyzet minden megtett, hogy jól érezzük magunkat...Ezúton is köszönjük Nekik.
Hajnalig roptuk a táncot.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Most voltunk először a hotelben. Minden nagyon szuper volt, annyira hogy biztosan visszatérő vendégek leszünk. Az ételek választékosak és nagyon finomak voltak. A személyzet kedves, a wellness rész kiváló. Most gyerekek nélkül voltunk, de a gyerekekkel is vissza fogunk térni rövidesen.

Mufti TOP fotófeltöltő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Hibátlan hotel, minden a helyén van. Gyönyörű szép park a belső udvarban a kültéri medence körül, látványos belső építészet, kényelmes szép szobák,kiváló wellness rész, mely reggel héttől este kilencig úgy működik, hogy az élmény elemek szinte folyamatosan mennek, a szauna már hét órára felfűtve, tágas tér, ha sokan vannak akkor sincs zsúfoltság.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hol is kezdjem a dicséreteket a hotelról? Kedves udvarias személyzet a recepción,és az étteremben,(köszönésben nagyon jók,nem lehet őket megelőzni)nagyon finom és változatos ételek van bőven választék,reggel-este,(itt nem lehet fogyózni. A szobánk hatalmas,nagy napozó terasszal és nagy hancúr ággyal.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 31.
Lányomékkal és az unokákkal töltöttünk itt néhány felejthetetlen napot! Kedves mosolygós, főleg csendes, észrevétlenül működő kiváló személyzet! Minden igényt kielégítő játszó szoba! kényelmes, igényes szobák! A Wellness is remek volt, még jobb lett volna, ha az idősebb korosztály számára lett volna egy kis gyógyvizes medence.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 28.
Nagyon jól éreztük magunkat,remek idő volt,hajókáztunk a Balatonon. Minden korosztály számára volt megfelelő elfoglaltság,szaunáztunk,gyermekek játszószobában tudtak kikapcsolódni. Az étkezés svédasztalos reggeli és vacsora bőséges volt. Szobáink elhelyezkedése csodálatos kilátással rendelkezett. A szabadban is tudtunk fürdeni a kinti medencében,a gyerekek játszottak is.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 1.
Színvonalas hotel.Udvarias előzékeny személyzet. Választékos ízletes ételek.jól használható wellnes részleg.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 21. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az elmúlt évek során ötször voltunk itt, amiből háromszor szilveszterkor. A szálloda személyzetével már ismerőskét köszöntöttük egymást. Az, hogy évről évre visszajárunk gondolom sok mindent elmond a szálooda minőségéről. A mai világban ritka stabil színvonalat nyújt a vendégei részére mind vendéglátás, mind pedig minőség terén.

Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
6 nap/5 éjszaka 8.250 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.04. - 2019.09.30.
Kehida Élményfalu
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Hévíz
Judit Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csiga Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aphrodite
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 14.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Toldi Panzió
4 nap/3 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, csokoládé, rózsa és pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal
Joó-Elite Apartmanok
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Hotel Fortuna
Zalakaros
Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.22. - 2019.09.29.
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 32.144,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Gyenesdiás környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Sárvári élmény napok (min. 2 éj)
Téli akciós hétköznapok (min. 2 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

GyenesdiásX