Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás ★★★★

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás
8315 Gyenesdiás, Szent István u. 5.

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás a térképen

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás értékelése:

1. helyezett a 48 gyenesdiási szállás közül
9. helyezett Balatonon - 1137 szállás közül

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás bemutatkozása

A Balaton északi partján található Gyenesdiáson, Keszthely és Hévíz közelségében, családias hangulattal és nyugodt környezettel várja vendégeit a 2007-ben megnyílt Wellness Hotel Katalin, a strandtól és a Balaton-parttól 200 méterre.

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás képei

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás vélemények

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 18.
Most értünk haza, de mennénk vissza! A személyzet kedve, mosolygós. A szoba kényelmes, az ételek finomak és elég jó adagok A wellness részleg kulturált, főleg, hogy van felnőtt részlege.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Itt mindig tökéletes a feltöltődés, az étterem kínálata kiváló, minősége páratlan. A személyzet rendkívül kedves, segítőkész. Többször jártunk már a Wellness Hotelben, visszatérő vendégek vagyunk, ezzel talán elmondok mindent. Az udvar már önmagában hívogató, az a rengeteg gyönyörű virág. Csalódni nem fog senki sem,aki ide ellátogat.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 24.
Tökéletes karácsony előtti feltöltődés volt a család számára. A wellness tökéletes minden korosztálynak. Az ételek nagyon finomak voltak, a vacsora hideg előétel kínálata mindig kiemelkedő volt. Igazán bőséges volt a választék, az ételeket folyamatosan töltötték újra. A személyzet kedves, a szoba, a wellness tökéletesen tiszta.

expert TOP szállásértékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
Kicsit kacskaringós az idejutás, de megéri :) Érkezéskor 3 parkoló is fogad, nem kell keresgetni a helyet. A hotel épületén kívül egy apartmanház is bővíti a szálláslehetőségeket. Már az udvar látványa felvidít, rengeteg a virág és a zöld növényzet, emellett kedves kis játszótér és nyuszik várják a gyerekeket.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Évek óta ide járunk, gyerekekkel, mamával, unokatestvérekkel, barátokkal, stb., Mindenkinek ajánlom, de főleg gyermekkel érkezőknek, akik nagyon jól akarják magukat érezni, és kifogástalan ételeket enni. Tökéletes, és tényleg minden! A személyzet nagyon kedves, és mosolygós, főleg a régi alkalmazottak. Mindig úgy érzem haza megyünk. :-)

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok Wellness hotelben jártunk, de ez mindannyit felülmúlta. Olyannyira gyermekbarát amit eddig még nem tapasztaltunk. Akár a wellness részben, akár az étkezésekkor a gyerekek az elsők. Örültek is unokáim alig lehetett lefektetni őket este 9 kor, mert addig tudnak a gyerkőcök elfoglaltságot találni. A gasztronómia kiváló! a szakácsoknak csak is gratulálni lehet.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 13.
Már nagyon sokszor voltunk a Katalinba és remélem többszöt eljutunk még. Több szállodában megszálltunk már,de nekünk mindig ide húz a szívünk.A személyzet mosolygós ,kedves. A konyhájuk szuper. Az új rész ami márciusban nyílt meg, minden igényt kielégít.A kert szemet gyönyörködtető.Ez a hely ahonnan még el sem indultál haza,már mennél is vissza.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Nemrég voltunk vendégei a szállónak. Mindennel megvoltunk elégedve már csak azért is mert azt kaptuk amit igértek, vagyis nem volt felesleges reklám - csalogató, amit aztán a vendég nem kap meg. Természetesen mindig akad valami apróság ami nem jó de ez abszolute nincs hatással az elégedettségre és az igért konfortra.
Válasz az értékelésre - 2019. március 5.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották, valamint pozitív értékelését. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét szállodánkban köszönthetjük Önöket. A Wellness Hotel Katalin**** superior csapata

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Tényleg maximálisan bababarát hely,kisgyerekes szülőknek csak ajánlani tudom. Rendezett, csodálatos környezet,kényelmes tágas szobák, kedves , segítőkész személyzet. A konyha fantasztikus. Közel a strand és a Balaton egyik legjobb fagyizója. Figyelmesek a szobák elosztásánál, a kisgyermekes családokat általában a szálloda egyazon szárnyában helyezik el ,míg így a másik szárnyban is zavartalan a pihenés.
Válasz az értékelésre - 2019. március 5.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották, valamint pozitív értékelését. Örülünk, hogy munkatársainkat kedvesnek minősítette, a svédasztalos kínálatot fantasztikusnak találta.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 11.
Már nem is tudom, hányadszorra tértünk vissza a Katalinba egy kis nyaralásra. A hotel minden része továbbra is gyönyörű és ragyog a tisztaságtól. Nem tudunk olyat kérni a személyzettől, amire ne mosolyogva mondanának igent. És a konyha fenomenális. Minden vacsora alkalmával kifogástalan és hihetetlenül finom ételek voltak.
Válasz az értékelésre - 2019. március 5.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy családi pihenésük helyszínéül gyermekbarát szállodánkat választották, valamint pozitív értékelését. Büszkék vagyunk rá, hogy a hotelt ragyogóan tisztának és a konyhát fenomenálisnak minősítette.

Villa Pátzay Borhotel
Badacsonytomaj
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.120 - 12.720,- Ft/fő/éj között: önellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Főnix Club Hotel & Wellness
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
József Apartman
Zalakaros
Palace Hotel
5 nap/4 éjszaka 16.602 - 20.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, tófürdő belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.05-ig
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
4 nap/ 3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobaszéf használattal, finn szauna használattal, parkolással
2021.06.19. - 2021.08.31.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 20.950 - 40.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Toldi Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Ensana Thermal Hévíz
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 24.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2022.12.30.
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 15.120 - 23.436,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.08.31.
Szécsényi Apartman

Szállodák Gyenesdiás környékén
Hotel Vital Zalakaros
Előnyári-őszi kikapcsolódás (min. 4 éj)
Nyári felfrissülés Füreden (min. 5 éj)
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)

GyenesdiásX