Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás ★★★★

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás
1. helyezett Gyenesdiás

8315 Gyenesdiás, Szent István u. 5.

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás a térképen

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás értékelése:

1. helyezett a 48 gyenesdiási szállás közül
1. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás bemutatkozása

A Balaton északi partján található Gyenesdiáson, Keszthely és Hévíz közelségében, családias hangulattal és nyugodt környezettel várja vendégeit a 2007-ben megnyílt Wellness Hotel Katalin, a strandtól és a Balaton-parttól 200 méterre.

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás képei

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Nemrég voltunk vendégei a szállónak. Mindennel megvoltunk elégedve már csak azért is mert azt kaptuk amit igértek, vagyis nem volt felesleges reklám - csalogató, amit aztán a vendég nem kap meg. Természetesen mindig akad valami apróság ami nem jó de ez abszolute nincs hatással az elégedettségre és az igért konfortra.
Válasz az értékelésre - 2019. március 5.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották, valamint pozitív értékelését. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét szállodánkban köszönthetjük Önöket. A Wellness Hotel Katalin**** superior csapata

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Tényleg maximálisan bababarát hely,kisgyerekes szülőknek csak ajánlani tudom. Rendezett, csodálatos környezet,kényelmes tágas szobák, kedves , segítőkész személyzet. A konyha fantasztikus. Közel a strand és a Balaton egyik legjobb fagyizója. Figyelmesek a szobák elosztásánál, a kisgyermekes családokat általában a szálloda egyazon szárnyában helyezik el ,míg így a másik szárnyban is zavartalan a pihenés.
Válasz az értékelésre - 2019. március 5.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották, valamint pozitív értékelését. Örülünk, hogy munkatársainkat kedvesnek minősítette, a svédasztalos kínálatot fantasztikusnak találta.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 11.
Már nem is tudom, hányadszorra tértünk vissza a Katalinba egy kis nyaralásra. A hotel minden része továbbra is gyönyörű és ragyog a tisztaságtól. Nem tudunk olyat kérni a személyzettől, amire ne mosolyogva mondanának igent. És a konyha fenomenális. Minden vacsora alkalmával kifogástalan és hihetetlenül finom ételek voltak.
Válasz az értékelésre - 2019. március 5.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy családi pihenésük helyszínéül gyermekbarát szállodánkat választották, valamint pozitív értékelését. Büszkék vagyunk rá, hogy a hotelt ragyogóan tisztának és a konyhát fenomenálisnak minősítette.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 6.
Ismét itt szilvesztereztünk.
Minden tökéletes volt. Az ételek, a buli, a szálloda. Rengeteg ismerős, hiszen sok a visszatérő vendég. Önmagáért beszél. Teltház volt, de mégsem volt zsúfoltság soha. A személyzet minden megtett, hogy jól érezzük magunkat...Ezúton is köszönjük Nekik.
Hajnalig roptuk a táncot.

Válasz az értékelésre - 2019. március 5.
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk pozitív visszajelzésének, melyet ezúton szeretnénk megköszönni. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét szállodánkban köszönthetjük Önöket. A Wellness Hotel Katalin**** superior csapata

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Most voltunk először a hotelben. Minden nagyon szuper volt, annyira hogy biztosan visszatérő vendégek leszünk. Az ételek választékosak és nagyon finomak voltak. A személyzet kedves, a wellness rész kiváló. Most gyerekek nélkül voltunk, de a gyerekekkel is vissza fogunk térni rövidesen.
Válasz az értékelésre - 2019. március 5.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották, valamint pozitív értékelését. Örülünk, hogy munkatársainkat kedvesnek minősítette, a svédasztalos kínálatot finomnak, a wellnesst kiválónak találta.

Mufti TOP fotófeltöltő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Hibátlan hotel, minden a helyén van. Gyönyörű szép park a belső udvarban a kültéri medence körül, látványos belső építészet, kényelmes szép szobák,kiváló wellness rész, mely reggel héttől este kilencig úgy működik, hogy az élmény elemek szinte folyamatosan mennek, a szauna már hét órára felfűtve, tágas tér, ha sokan vannak akkor sincs zsúfoltság.
Válasz az értékelésre - 2019. március 5.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjünk pozitív visszajelzését és nagy örömmel tölt el bennünket, hogy szállodánkat ’hibátlannak’ minősítette, gyönyörűnek találta. Örülünk, hogy munkatársainkat udvariasnak minősítette, a svédasztalos kínálatot mind választékban, mind az ízekben kifogástalannak találta.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hol is kezdjem a dicséreteket a hotelról? Kedves udvarias személyzet a recepción,és az étteremben,(köszönésben nagyon jók,nem lehet őket megelőzni)nagyon finom és változatos ételek van bőven választék,reggel-este,(itt nem lehet fogyózni. A szobánk hatalmas,nagy napozó terasszal és nagy hancúr ággyal.
Válasz az értékelésre - 2019. március 5.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották, valamint pozitív értékelését. Örülünk, hogy munkatársainkat udvariasnak minősítette, a svédasztalos kínálatot bőségesnek és finomnak találta. Nagyon örülünk, hogy szupernek találta a wellnesst, melyet azóta tovább bővítettünk.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 31.
Lányomékkal és az unokákkal töltöttünk itt néhány felejthetetlen napot! Kedves mosolygós, főleg csendes, észrevétlenül működő kiváló személyzet! Minden igényt kielégítő játszó szoba! kényelmes, igényes szobák! A Wellness is remek volt, még jobb lett volna, ha az idősebb korosztály számára lett volna egy kis gyógyvizes medence.
Válasz az értékelésre - 2019. március 5.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy családi pihenésük helyszínéül szállodánkat választották, valamint pozitív értékelését. Örülünk, hogy munkatársainkat kiválónak találta, a játszó szobát pedig minden igényt kielégítőnek értékelte. Nagyon örülünk, hogy remeknek találta a wellnesst, melyet azóta tovább bővítettünk.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 28.
Nagyon jól éreztük magunkat,remek idő volt,hajókáztunk a Balatonon. Minden korosztály számára volt megfelelő elfoglaltság,szaunáztunk,gyermekek játszószobában tudtak kikapcsolódni. Az étkezés svédasztalos reggeli és vacsora bőséges volt. Szobáink elhelyezkedése csodálatos kilátással rendelkezett. A szabadban is tudtunk fürdeni a kinti medencében,a gyerekek játszottak is.
Válasz az értékelésre - 2019. március 5.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy családi pihenésük helyszínéül gyermekbarát szállodánkat választották, valamint pozitív értékelését. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét kellemes pihenést és még több wellness élményt tudunk Önöknek nyújtani az új családi fürdőházunkban is, ahol helyet kapott egy spirál csúszda, egy 39 m hosszú óriás csúszda, családi medence pezsgőfürdővel, bio szauna és infraszaunák is.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 1.
Színvonalas hotel.Udvarias előzékeny személyzet. Választékos ízletes ételek.jól használható wellnes részleg.

Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
6 nap/5 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.04. - 2019.09.30.
Andrea Villa
6 nap/5 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.26. - 2019.12.31.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
4 nap/3 éjszaka 22.135,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2019.12.22. - 2019.12.27.
Admiral Hotel-Panzió
6 nap/5 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strandbelépővel, játszótér és kerti grill használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.21. - 2019.09.01.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
4 nap/3 éjszaka 6.997,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness részleg használattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 27.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Berki Margit Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.03.21-ig
Hasik Hotel
Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, hintózással, extra bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Holiday Club Hévíz
3 nap/2 éjszaka 5.734 - 9.929,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Panoráma Apartmanház
Balatongyörök
8 nap/7 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.05.18. - 2019.09.21.
Kehida Élményfalu
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.21-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 30.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.

Szállodák Gyenesdiás környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Húsvéti ajánlat (min. 2 éj)
Nyári vakáció (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

GyenesdiásX