Hárs Thermál Hotel Gyomaendrőd
5500 Gyomaendrőd, Hősök útja 54.

Hárs Thermál Hotel Gyomaendrőd a térképen

Hárs Thermál Hotel Gyomaendrőd értékelése:

1. helyezett a 14 gyomaendrődi szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Hárs Thermál Hotel Gyomaendrőd bemutatkozása

A Hárs Thermál Hotel a Gyoma vasútállomástól 20 percre gyalog, az autóbusz állomástól 5 percre gyalog, a központtól 5 percre gyalog, illetve a helyi látványosságoktól 8 percre gyalog található. Az összesen 60 fő kényelmes, nyugodt pihenését termálvizes pezsgő- és hidromasszázs medence, szauna, drinkbár, biliárdterem és rendezvényterem szolgálja.

Hárs Thermál Hotel Gyomaendrőd képei

Szállások Gyomaendrôd városában
Wellness csomagok Gyomaendrôd városában

Hárs Thermál Hotel Gyomaendrőd vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Nagyon családias a Hotel! Mint egy családtag úgy éreztük magunkat! A személyzet kedves , figyelmes, még ennyire ezt sehol nem tapasztaltuk! Az ételek finomak! Itt tényleg minden a vendégről szól , és ez még a szilveszteri mulatságon sem hanyatlott meg 1 percre sem!!!!!!! Mindenkinek bátran ajánlom!
Válasz az értékelésre - 2020. február 3.
Kedves vendégeink! Nagyon örülünk, hogy sikerült felejthetetlenné tenni Szilveszteri programjukat, és nagyon köszönjük elismerő szavaikat!
Ignácz Veronika (Hárs Thermál Hotel)

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Nagyon kedves és szolgálatkész volt a személyzet. Családias baráti hangulat jellemezte a hotelt. Remek, ízletes ételeket szolgáltak fel, amik nem csak jó hogy alapanyagokból készültek, hanem érződött, hogy szeretettel készült.
Válasz az értékelésre - 2019. január 14.
Kedves Vendégeink! Köszönjük szépen elismerő értékelésüket! Örülünk, hogy hozzájárulhattunk ó-év búcsúztató - újév köszöntő hosszú hétvégéjük kellemes eltöltéséhez.
Ignácz Veronika, Illés János (Hárs Thermál Hotel)

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Meglepően barátságos és közvetlenek voltak egész ottlétünk alatt,egy bizonyos ponton már a vendég és szolgáltató viszony eltűnt és régi ismerősi kapcsolat alakult ki.
Válasz az értékelésre - 2017. április 23.
Kedves Vendégeink!
Köszönjük családias jellegű szállodánk kedvező véleményezését!
Ignácz Veronika (Hárs Thermál Hotel)

Mobilról küldte. | 2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Udvarias segítőkész személyzet, kellemes környezet, maximális kikapcsolódás! Olyan hely ahová remélhetőleg még visszatértünk a párommal!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
A gyomaendrődi fürdőről és a folyóparti ligetről láttunk szép képeket, ezért jöttünk a számunkra ismeretlen kisvárosba, melynek honlapján találtuk a hotelt. Kedvező árú több éjszakás ajánlatukra jelentkeztem e-mailben,gyors,rövid választ kaptam, nem bonyolítják túl a foglalást, nem kellett előleget küldeni. Könnyen megtaláltuk a hotelt,udvarias fogadtatásban részesültünk.

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajánlom bárkinek, aki a városba látogat, hogy mindenképpen térjen be ebbe a hotelbe, mert nagyon kedves és barátságos fogadtatásban lesz része, majd a családias hangulat, a kényelmes szállás mindenről meggyőzi. A kényelmes éjszaka pihenés után a reggeli házias ízeiben, az alföldi emberek vendégszeretetét ízlelhetjük.

Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.16-ig
Gyomaendrőd
5 nap/4 éjszaka 8.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 17.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2020.09.17. - 2020.09.20.
Várfürdő Panzió
2-7 éjszaka 4.564,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Visit Gyula turisztikai kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.16-ig

Szállodák Gyomaendrőd környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)

GyomaendrődX