Körös Hotel Gyomaendrőd ★★★

5500 Gyomaendrőd, Szabadság tér 8.

Körös Hotel Gyomaendrőd a térképen

Körös Hotel Gyomaendrőd értékelése:

2. helyezett a 14 gyomaendrődi szállás közül
56. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Körös Hotel Gyomaendrőd vélemények

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
Már többször jártunk itt. Tökéletes helyen van,közeli a fürdő,bankautomata,boltok. totózó stb. A szálló tiszta,a személyzet kedves,bőséges,finom ételek,családias hangulat. Októberben szerettünk volna menni,de mivel december elejére sikerült szobát foglalni,kivárjuk. Voltunk máshol is, [moderálva - a szerk. ] de a szívünk csücske a Holler,azaz Körös szálló.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 28.
Az étterem részleget szeretném értékelni. A kiszolgálással nem volt gond, a hely is szép. De az étel minősége hagy maga után kívánnivalót. A pizzájukat kóstoltam, nem mondanám különlegesnek. Az étlapról tekintve nagyon jónak tűnt, de kóstolva már mást mondtam róla. Kis darab dolgok voltak rárakva, az a jelző, hogy gazdagon, kicsit sem illett rá. .

Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
Érvényes: 2021.07.13-ig
Erika Apartmanház
Érvényes: 2021.07.13-ig

Szállodák Gyomaendrőd környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás reggelivel
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
4=5 éjszaka Gyulai Várfürdő belépővel

GyomaendrődX