Körös Hotel Gyomaendrőd ★★★

5500 Gyomaendrőd, Szabadság tér 8.

Körös Hotel Gyomaendrőd a térképen

Körös Hotel Gyomaendrőd értékelése:

2. helyezett a 14 gyomaendrődi szállás közül
61. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Körös Hotel Gyomaendrőd vélemények

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
Már többször jártunk itt. Tökéletes helyen van,közeli a fürdő,bankautomata,boltok. totózó stb. A szálló tiszta,a személyzet kedves,bőséges,finom ételek,családias hangulat. Októberben szerettünk volna menni,de mivel december elejére sikerült szobát foglalni,kivárjuk. Voltunk máshol is, [moderálva - a szerk. ] de a szívünk csücske a Holler,azaz Körös szálló.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 28.
Az étterem részleget szeretném értékelni. A kiszolgálással nem volt gond, a hely is szép. De az étel minősége hagy maga után kívánnivalót. A pizzájukat kóstoltam, nem mondanám különlegesnek. Az étlapról tekintve nagyon jónak tűnt, de kóstolva már mást mondtam róla. Kis darab dolgok voltak rárakva, az a jelző, hogy gazdagon, kicsit sem illett rá. .

Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
5 nap/4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-és merülő medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
KultúrÉlet Vendégháza
Kétegyháza
2 nap/1 éjszaka 4.030,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.25-ig

Szállodák Gyomaendrőd környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Napi árak
Nyári pihenés (1 éjtől)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

GyomaendrődX