Birtáné Ilona

Birtáné Ilona adatlapja

Regisztráció2017.09.25
Utoljára itt2018.09.11

Kiváló 2018. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Jakuzzis lakosztályban laktunk,amiről eddig nem is hallottam. A személyzet kedves, segítőkész volt. A hotel saját farmjára,ahonnan a finom házi ételeket kaptuk lovas fogattal vittek ki minket. Nagy élmény volt még lovagolhattam is. Az étel, a kiszolgálás minden szuper volt. Remélem lesz még alkalmam eljutni oda.
Kiváló 2018. március 28.a párjával járt itt
Kellemes környezet,közvetlenül a fürdő mellett. Kedves kiszolgálás. Korlátlan fogyasztás megfelelő kínálatból. Mindenkinek bátran merem ajánlani. A korlátlan fogyasztáshoz képest nagyon kedvező az ár. Van még azon kívül menü is. Mindenki találhat magának megfelelő kategóriát. Évente lejárunk oda,és már megismernek,nagyon kedvesen üdvözölnek minket.
Kiváló 2018. március 28.családjával járt itt
Már több évtizedes múlttal rendelkező ,főút melletti étterem. Gyors ,udvarias kiszolgálás. A meglévő alapanyagokból akár egyéni kérésnek is eleget tesznek. Bármilyen családi programunk van,általában itt ünnepeljük. Külföldi rokonainkkal is ide szoktunk jönni,nekik is nagyon tetszett.