Séf Bácsi Gyömrő

2230 Gyömrő, Szent István út 21. (Centrum Üzletház)

Séf Bácsi Gyömrő a térképen

Séf Bácsi Gyömrő értékelése:

1. helyezett a 6 gyömrői étterem közül
17. helyezett Budapest környékén - 858 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, bisztró

Séf Bácsi Gyömrő vélemények

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 18.
Átutazóban voltunk a városban és arra gondoltunk biztosan találunk valami kínai éttermet vagy pizzázót, ahol bekaphatunk valamit gyorsan, amikor megláttuk a beszédes nevű Séf Bácsi éttermet ami már külsejével is csalogatott. Az a mostanság divatos, kreatív street food hangulatot árasztotta és hát nem csalódtunk.

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mikor erre jarok ebed idoben munka miatt ide tuti betérek kedvesek nagyon jo az etel otletes talalasok jofej tulaj aki ott van koszon mindenkinek szuper rendezveny helyszin is .
Olcso 1000bol jolakhatsz sok kisnyugdijas is innet viszi az ebedet nagyon aranyosak.nyaron jokis terasz van jah es finom hazi burgerek is vannak nem cs menu

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Keresztfiam diplomaosztó ebédjére érkeztünk. A kiszolgálás jó, a felszolgáló figyelmes de nem tolakodó,minden kívánságunkat pillanatok alatt teljesítette.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyitás után pár perccel érkeztünk. A kinti pultnál lévő férfi nem fogadta a köszönésünket amikor elmentünk mellette. Bent foglaltunk helyet, hamar jött is a kedves fiatal felszolgáló hölgy az étlapokkal. A hely dizájnos, ötvözve a régies és az olasz stílust. A mosdóhoz az emeleten rengeteget kell barangolni, rengeteg ajtón és folyosón át, nehéz megtalálni.

Legnépszerűbb csomagok Gyömrőn és környékén
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, múzeum belépővel
2019.01.04. - 2019.12.20.

Szállodák Gyömrő környékén
Libra Hotel Gyömrő
Royal Club Hotel Gyömrő
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Gyömrő
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

Séf Bácsi GyömrőX