Átlagos hely, 13% fsz. díjjal

Új Halászkert Étterem GyömrőÚj Halászkert Étterem Gyömrő a térképen

Átlagos 2023. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. november 19.
Az Új Halászkert étteremben a konyhafőnök ajánlatát néztem meg először, érdekes ételsort ajánl Brekli Krisztián séf, vannak köztük nemzetközi fogások, mint a Mac and Cheese vagy a qurrito és magyar klasszikusok is, mint a Somlói galuska.
Az árszabás elég furcsa, egy Mac and Cheese-re elkérni 3990 forintot azaz lényegében négyezret elég aránytalan, különösen egy vidéki város átlagos éttermében, akkor is, ha az ételbe csirkemell és cheddar sajt kerül.
Az étlap választéka olyan, mint a séfajánlat, kínálnak harcsapaprikást, mátrai borzast egyik oldalról és thai sült csirkét meg görög tálat a másik oldalról.
A sörök kommerszek, nagyipari tömegtermékek, a töményitalok is, leszámítva a minőségi pálinkákat, a bor műfajban van pár jó tételük.
Jómagam egy fish and chips mellett döntöttem (3590 ft körettel együtt), ami nem volt élvezhetetlen, de a bunda/hal arány nagyon tolódott a bunda irányában, a krumpli egyszerű minőségű mirelit cucc, tartár műfajban is ettem jobbat.
Az ételt elvitelre kértem, bő fél órát vártam rá. Ittam közben egy alkoholmentes, citromos Gössert. 13% felszolgálási díjat számoltak fel, ami teljesen indokolatlan, ez a felső minőségi szegmens, a fine dining világa, amitől ez a hely igen távol van. Hadd említsem pozitívumként, hogy a csomagolásra viszont nem számoltak fel plusz pénzt.
Ez így 3 pont.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Új Halászkert Étterem Gyömrő - EgyébÚj Halászkert Étterem Gyömrő - EgyébÚj Halászkert Étterem Gyömrő - EgyébÚj Halászkert Étterem Gyömrő - EgyébÚj Halászkert Étterem Gyömrő - EgyébÚj Halászkert Étterem Gyömrő - EgyébÚj Halászkert Étterem Gyömrő - EgyébÚj Halászkert Étterem Gyömrő - EgyébÚj Halászkert Étterem Gyömrő - EgyébÚj Halászkert Étterem Gyömrő - EgyébÚj Halászkert Étterem Gyömrő - EgyébÚj Halászkert Étterem Gyömrő - EgyébÚj Halászkert Étterem Gyömrő - Egyéb

Új Halászkert Étterem további értékelései

2021.09.04a párjával
Nagyon kedves a kiszolgálás, nagyon rugalmasak a kérések teljesítésben. Remek az ételek íze. A mai rohanó világban egy tökéletes, hogy finom ebédet vagy vacsorát kapj elfogadható áron. Kellemes hely. Én csak ajánlani tudom mindenkinek. Nekem nagyon bejött.Nagy választék, finom és friss ételek...
Nádas Tó Park Hotel Vasad - Wellness és feltöltődés
Wellness és feltöltődés