3200 Gyöngyös, Sástó-Kőbánya

Panoráma Panzió Mátra Gyöngyös a térképen

Panoráma Panzió Mátra Gyöngyös értékelése:

1. helyezett a 7 gyöngyösi szállás közül

Panoráma Panzió Mátra Gyöngyös bemutatkozása

A Panoráma Panzió a Mátra hegység szívében, Mátrafüred és Mátraháza között, lélegzetelállító környezetben Sástó-K?bányán, az Oxygen Adrenalin Park területén található, 10 percnyi sétára a Sástói kilátótól és tótól.

Elhelyezkedése miatt ...Tovább >>

Elhelyezkedése miatt kikapcsolódásra, szórakozásra, sportolásra, pihenésre egyaránt kit?n? lehet?séget biztosít. Páratlan hegyvidéki klímájának köszönhet?en vendégeinket egész évben jó leveg? fogadja, melyhez fest?i szépség? táj és barátságos kiszolgálás párosul.

Panziónkban kényelmes, tágas (3-6 ágyas) szobákkal, apartmanokkal várjuk a kisebb és nagyobb családokat, baráti társaságokat. Vendégeinknek ingyenes parkolási lehet?séget biztosítunk, továbbá minden szobában egy kis ízelít?ként kóstolót talál a Mátra gyógy-, ásvány- és forrásvizeib?l.

2010-ben épült új panzió részben párok számára franciaágyas szobákat, családok részére pedig kombinált, úgynevezett családi szobákat alakítottunk ki: míg a szül?k franciaágyas szobákban, a gyermekek 5-6 fér?helyes, emeletes ágyas szobákban, kényelmes körülmények között pihenhetnek meg nálunk. Minden szobához fürd?szoba (wc, zuhanyzó, mosdó) tartozik. Minden szoba légkondicionált. Mozgásukban korlátozott vendégeink részére egy földszinti szoba került kialakításra, amely egészen a bejáratig megközelíthet? autóval.

Panziónkban felár ellenében finn szauna és jakuzzi áll vendégeink rendelkezésére.

Panoráma Panzió Mátra Gyöngyös képei

Panoráma Panzió Mátra Gyöngyös vélemények

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta a Mátrába járunk gyereknapozni, harmadik alkalommal töltöttük ezt a hétvégét a Panoráma panzióban. Egy két és fél éves kisfiúval és egy kilenc éves nagyfiúval voltunk. Ahogy eddig is, most is mindennel meg voltunk elégedve, kedves személyzet és tisztaság fogadott minket. A nappali nyüzsgés után jóleső érzés volt az elcsendesedett parkban sétálni és felülről a városban gyönyörködni.
Válasz az értékelésre - 2019. július 17.
Kedves Vendégünk!

Örömünkre szolgál, hogy visszatérő vendégeink között tudhatjuk Önöket és harmadjára is a Panoráma Panziónkat választották pihenésükhöz. Kollégáink – mind a szobák tisztasága, mind a konyhánkon kínált ételek minősége szempontjából - megtesznek minden tőlük telhetőt Vendégeink kényelme és elégedettsége érdekében, ezért is rendkívüli örömmel tölt el bennünket, hogy igyekezetük nem hiábavaló.
Panoráma Panzió Mátra, tulajdonos

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves személyzet a tulajdonostól a takarítónőig. A szoba tágas, tiszta, a fürdőszoba ugyanígy, sok 3 *-os szállodát felülmúl tisztaságban. A reggeli bőséges és finom. A panzió a kalandpark területén található, de a zene a szobákban egyáltalán nem zavaró. Este mikor bezár a park, elcsendesül az egész terület, éjjel csak a tücsköket hallottuk.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 12.
Kedvesen fogadtak a szálláshelyen, pedig későn érkeztünk. A szobák tágasak, kényelmesek és tiszták voltak. A reggeli és a vacsora is bőséges és finom volt. Mivel a panzió egy élményparkkal egy területen található, miközben kipróbáltuk a játékokat és boboztunk, nem kellett táskát tartanunk, magunknál, bármikor felszaladhattunk a szobába.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 26.
Két éjszakát töltöttünk itt a párommal, nagyon jó kis hely. A reggeli bőséges, a személyzet kedves,a panzió tiszta és nagyon jó állapotú, a szoba tágas. A kilátás a hegyekre és a városra szuper, a "Panoráma" elnevezés tehát találó. Bár az adrenalin parkban van, éjjel csendes és jó a levegő. Április elején még kevés játék volt nyitva, de ugye ez nem a panzió hibája.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 15.
Egy éjszakára foglaltunk. A foglalás visszaigazolása gyors volt. A kért 50% előleg elfogadható. Két szobás apartmante-t foglaltunk. Megérkezésünkkor felkísért a szobaasszony a szobába, ahol ugyan volt két db franciágy, de nem volt fal közötte. Kérdésemre, hogy akkor hol van a két szoba, a Mátra Kemping recepciójához irányítottak (ui. ott foglalják a szobákat).
Válasz az értékelésre - 2017. április 19.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a visszajelzést, és sajnáljuk, hogy a nálunk eltöltött idő nem az Önök elvárásai szerint alakult! Remélem alább sikerül részletesen kifejtenünk a probléma okát, s így a jövőben lesz lehetőségünk Önöket újból vendégül látni, hogy pozitív élményekkel helyettesíthessük a mostani kellemetlenségeket!
Panoráma Panzió Mátra, PR manager

Csobogó Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.02-ig
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.31.
Invest Vendégház
Akár 1 éjszaka 74.000,- Ft/vendégház/éj ártól: szállás önellátással, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 19.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.02-ig

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

GyöngyösX