Vincellér Panzió Gyöngyös
3200 Gyöngyös, Erzsébet királyné út 22.

Vincellér Panzió Gyöngyös a térképen

Vincellér Panzió Gyöngyös értékelése:

6. helyezett a 7 gyöngyösi szállás közül

Vincellér Panzió Gyöngyös bemutatkozása

Panziónk a Mátrába vezető út mellett fekszik , 14 darab kétágyas és egy négyágyas családi szobával rendelkezik, melyekben fürdőszoba, telefon, tv található.
Éttermünkben helyi specialitásokat, nemzetközi ételeket, tájjellegű borokat ...Tovább >>
Éttermünkben helyi specialitásokat, nemzetközi ételeket, tájjellegű borokat kínálunk.
Teraszunk és különtermünk alkalmas családi összejövetelek, céges rendezvények lebonyolítására.

Vincellér Panzió Gyöngyös képei

Szállások Gyöngyös városában
Wellness csomagok Gyöngyös városában

Vincellér Panzió Gyöngyös vélemények

2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
2 hetet töltöttem el itt, céges kiküldetés során. Azóta több kollegám is járt itt. Az első héten minden rendben volt, panaszra nem volt okom. Reggelizni második héten volt lehetőségem, de felemásak az élményeim. Egyik nap alig volt reggeli a kezdeti időponttól számítva, más napokon meg minden rendben volt.

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hirtelen (nyári szezonhoz képest) kellett szállást keresnem. A személyzet rugalmasan kezelte a helyzetet, és kérésemnek megfelelően biztosította a szálláslehetőséget. A városnak egy igen frekventált helyén van, ezért nem volt nehéz gyalogosan sem eljutni oda, és időben sem volt sok. Közel a Mátra Múzeum, a belváros, és a buszpályaudvar is.

2015. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Többszöri vendég vagyok nálunk, már sokadjára voltam itt. Légkondi,TV,telefon-csak semmi flancolás. Profin hangszigetelt, semmit sem hallani a város zajából, pedig fő út mellett fekszik. Az ágyak egyszerűek de kényelmesek. A reggeli a "szokásos" hidegtál, rántotta kombiból áll. Persze ha valaki 10méteres svédasztalra vágyik nem ezt a kategóriát keresi.

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. február 3.
A vendéglőbe érkezésünk után néhány percig csak köszöngettünk, sehol egy lélek? Végeredményben egy átlagos étterem, ahol a 13 fős családunkon kívül más vendég az eltöltött 2 óra alatt nem fordult meg. Kellemes, barátságos hely, az ételválaszték elég nagy, de a frissensülteken kívül - hal és rántott hús -minden étel a fagyasztóból került kimelegítésre, ez érezhető volt.

Gábor Vendégház
2021.04.01. - 2022.03.03.
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
4 nap/3 éjszaka 16.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi ételekkel, húsvéti programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, élőzenével, parkolással
2021.04.02. - 2021.04.05.

Szállodák Gyöngyös környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Hotel Aquarell Cegléd
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Aquarell relax (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

GyöngyösX