Sebiur: Korrekt áron szuper kaja! - Fehér Hattyú Étterem Gyopárosfürdő

Korrekt áron szuper kaja!

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13.
A Gyopárosi élményfürdő szomszédságában helyezkedik el,ez a hangulatos mindent kielégítő étterem.Nagyon szép árnyékos kerthelyiséggel ellátott.A kiszolgálás gyors és udvarias.A készpénz mellett szép kártya,Erzsébet utalvány stb.is elfogadnak.
Na és a fő attrakció a kaja.Bő választék, hatalmas adag nem beszélve a finomságáról.
Az ember azt gondolná,mivel a fürdő mellett van,az ár húzós.Kellemes csalódás a korrekt ár.
Mindenkinek javaslom aki arra téved.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Sebiur felhasználót?    Igen

5904 Gyopárosfürdô
Fasor u. 13.

Vélemények Sebiur felhasználótól

2020. szeptember 12.
Családi nyaralásunk alkalmával a Vizafogó panzióban szálltunk meg. A Sugovica partján csendes környezetben helyezkedik el.A pincérek nagyon barátságosak,segitő készek,jó humorral füszerezik az amúgy is remek ételeket.A belváros kb,15 perc gyalogosan.A Naplementék csodálatosak. A bajai halászlé...

2019. augusztus 13.
Egy rövidebb pihenőre álltunk meg a Dunaföldvár központjában található cukrászdánál. Mind a külső-belső elrendezés csábítóan hívogató, hát még a sütik íze. Csak ajánlani tudom az erre járóknak.

2019. augusztus 11.
A nyaralásunk főhadi szállásának választottuk a Hotel Koronát. Mint utólag kiderült, jó döntés volt. Szeged centrumátol néhány percre helyezkedik el. Megközelítése jó,bár a behajtás a belső parkolóba nagy figyelmet igényel a gyalogos és villamos forgalom végett. Tiszta, rendezett a szobák...