Csuti: Mindenkinek ajánlhatom ...... - Fehér Hattyú Étterem Gyopárosfürdő

Mindenkinek ajánlhatom ......

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 3. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy igazán kellemetlen élmény után mentünk el egy igazán késői ebédre a Fehér Hattyú Étterembe. Megérkezésünkkor a pincér udvariasan, baráti hangon fogadott és azonnal a rendelkezésünkre állt. A megrendelt étel , "Frissen sült 2 személyes tál " , a pincér ajánlására vegyes savanyúság, nagyon rövid idő elteltével kiszolgálásra kerültek, pedig az étterembe többen is voltunk, akik ebédeltek. A sültek frissen készültek, nagyon bőségesek , finomak voltak . Ketten nem bírtuk elfogyasztani az ételt, amit a pincér a fizetéskor egy kis dobozkába összecsomagoltatott és átadott a részünkre. Nagyon meg voltunk elégedve a kiszolgálással , az ételek minőségével, mennyiségével, a hely hangulatával, igényességével. Bármikor arrafelé járunk, biztos, hogy visszatérő vendégek leszünk, és bátran merjük ajánlani mindenkinek, aki szereti a minőségi ételeket, a szinvolas kiszolgálást és a barátságos, megfizethető árakat ! :)

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló