Szuper!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Végre egy szuper hely szép parkos, rendezett környezetben! 2019. júliusban jártunk itt. A csomaghoz tartozott 4 db fürdőbelépő, így a harmadik nap is tudtunk strandolni. Az ételek íze és választéka igazi gasztronómiai élményt nyújtott a mosolygós, figyelmes felszolgálók kedvességének kíséretével. Szeretném felhívni a figyelmet egy remek szolgáltatásra: a tálalópultra készített jeges, friss gyümölcsös üdítőitalra, amiből a szobánkba is felvihettünk. A berendezés minden igényt kielégítő volt, - kényelmes szobában. A közeli fürdőben a szállodának saját vendéglátó egysége van, ahol kedvezményes ebéd menü elfogyasztására is lehetőség nyílik, - ezt a recepción előre jelezni kell. A fürdő több élmény- és gyógymedencével rendelkezik. Nagyon jól éreztük magunkat, - köszönjük szépen! Szívesen megyünk máskor is.

Szeretnéd követni Kerekvilág felhasználót?    Igen

5904 Gyopárosfürdô
Lomb u. 8.

2020. február 13.
Családommal voltam itt és nagyon meg voltam velük elégedve a szállás és a welness is kiváló volt. Ha lehetőségem akad ismét elmegyek ide. A parkolás megoldott volt a környéken kirándultunk A megközelítése jó akár autóval akár vonattal könnyen elérhető. Az ár érték arány jó egy nem túl tehetős...