Alföld Gyöngye Apartman Gyopárosfürdő

5904 Gyopárosfürdő, Lomb u. 8.

Alföld Gyöngye Apartman  Gyopárosfürdő a térképen

Alföld Gyöngye Apartman Gyopárosfürdő értékelése:

1. helyezett a 8 gyopárosfürdői szállás közül
43. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Alföld Gyöngye Apartman Gyopárosfürdő vélemények

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
Családommal voltam itt és nagyon meg voltam velük elégedve a szállás és a welness is kiváló volt. Ha lehetőségem akad ismét elmegyek ide. A parkolás megoldott volt a környéken kirándultunk A megközelítése jó akár autóval akár vonattal könnyen elérhető. Az ár érték arány jó egy nem túl tehetős család is megteheti ,hogy itt töltsön el egy hévégét .

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Végre egy szuper hely szép parkos, rendezett környezetben! 2019. júliusban jártunk itt. A csomaghoz tartozott 4 db fürdőbelépő, így a harmadik nap is tudtunk strandolni. Az ételek íze és választéka igazi gasztronómiai élményt nyújtott a mosolygós, figyelmes felszolgálók kedvességének kíséretével.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Kb egy hete töltöttünk itt el pár napot a párommal. A szálló szép helyen van. A szobák tiszták kényelmesek. A szoba elfoglalásával volt kis fennakadás,mert a megadott időre nem készült el. Pár órát várnunk kellett. De ez a hiba orvosolva lett egy vacsorával. Egyébként csak reggelis ellátás volt a csomagban. A közeli fürdő gyönyörű.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a Hotelben. A szobák tágasak és kényelmesek voltak. A személyzet kedves és segítőkész volt. Az ételek között mindenki talált megfelelőt. Mi 4-en voltunk és nagyon jól éreztük magunkat. A fürdő nagyon kellemes környezetben van a tó és a torony szép látványt nyújt. A medencék száma megfelelő és a víz hőmérsékletei is rendben voltak.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 23.
Mindennel meg voltunk elégedve, kivéve a gyerek pótágyát, amely nagyon-nagyon kemény volt, akár egy deszka. Pihenésre szinte alkalmatlan. Ezt leszámítva más kellemetlenség nem volt. Az ételek ízletesek, változatosak voltak, a személyzet nagyon kedves, segítőkész. A fürdő nincs túl messze, nagyon kellemes,családias. kb. 10 perces séta.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 30.
A szállodát óriási park veszi körül, kisgyerekeseknek kiváló! A csomagunkba tartozott egy 50 %-os engedmény a kalandpark használatára vonatkozóan, de azt nem volt módunkban igénybe venni, mert még dolgoztak rajta a munkások. Helyette felajánlottak még egy ingyenes óra kerékpár használatot a meglévő mellé.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 12.
Az idén itt töltöttük a nyári szabadságot. Nagyon szép helyen van a szálloda. Nekünk egy kicsit sok volt a kisgyerek, gyerek sirás reggeltől estig. Elszoktunk már tőle. A fürdő nagyon szép. Nagy területen helyezkedik el, így nem zsúfolt. Nagyon jók a medencék is, mindenki megtalálhatja a számára megfelelőt.

Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éj 8.990,-Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-,Strand-,és Élményfürdőbe, játszóház használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 23.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan gyümölcstea és mézeskalács fogyasztással, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.30.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.738 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.04.30-ig
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Touring Hotel
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Touring Üdülőházak
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással

Szállodák Gyopárosfürdő környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához...
Szilveszter (min. 2 éj)
Karácsony (min. 1 éj)
Legjobb ár all inclusive ellátással (min. 2 éj)

GyopárosfürdőX