Alföld Gyöngye Apartman Gyopárosfürdő

5904 Gyopárosfürdő, Lomb u. 8.

Alföld Gyöngye Apartman  Gyopárosfürdő a térképen

Alföld Gyöngye Apartman Gyopárosfürdő értékelése:

2. helyezett a 8 gyopárosfürdői szállás közül
79. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Alföld Gyöngye Apartman Gyopárosfürdő vélemények

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
Családommal voltam itt és nagyon meg voltam velük elégedve a szállás és a welness is kiváló volt. Ha lehetőségem akad ismét elmegyek ide. A parkolás megoldott volt a környéken kirándultunk A megközelítése jó akár autóval akár vonattal könnyen elérhető. Az ár érték arány jó egy nem túl tehetős család is megteheti ,hogy itt töltsön el egy hévégét .

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Végre egy szuper hely szép parkos, rendezett környezetben! 2019. júliusban jártunk itt. A csomaghoz tartozott 4 db fürdőbelépő, így a harmadik nap is tudtunk strandolni. Az ételek íze és választéka igazi gasztronómiai élményt nyújtott a mosolygós, figyelmes felszolgálók kedvességének kíséretével.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Kb egy hete töltöttünk itt el pár napot a párommal. A szálló szép helyen van. A szobák tiszták kényelmesek. A szoba elfoglalásával volt kis fennakadás,mert a megadott időre nem készült el. Pár órát várnunk kellett. De ez a hiba orvosolva lett egy vacsorával. Egyébként csak reggelis ellátás volt a csomagban. A közeli fürdő gyönyörű.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a Hotelben. A szobák tágasak és kényelmesek voltak. A személyzet kedves és segítőkész volt. Az ételek között mindenki talált megfelelőt. Mi 4-en voltunk és nagyon jól éreztük magunkat. A fürdő nagyon kellemes környezetben van a tó és a torony szép látványt nyújt. A medencék száma megfelelő és a víz hőmérsékletei is rendben voltak.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 23.
Mindennel meg voltunk elégedve, kivéve a gyerek pótágyát, amely nagyon-nagyon kemény volt, akár egy deszka. Pihenésre szinte alkalmatlan. Ezt leszámítva más kellemetlenség nem volt. Az ételek ízletesek, változatosak voltak, a személyzet nagyon kedves, segítőkész. A fürdő nincs túl messze, nagyon kellemes,családias. kb. 10 perces séta.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 30.
A szállodát óriási park veszi körül, kisgyerekeseknek kiváló! A csomagunkba tartozott egy 50 %-os engedmény a kalandpark használatára vonatkozóan, de azt nem volt módunkban igénybe venni, mert még dolgoztak rajta a munkások. Helyette felajánlottak még egy ingyenes óra kerékpár használatot a meglévő mellé.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 12.
Az idén itt töltöttük a nyári szabadságot. Nagyon szép helyen van a szálloda. Nekünk egy kicsit sok volt a kisgyerek, gyerek sirás reggeltől estig. Elszoktunk már tőle. A fürdő nagyon szép. Nagy területen helyezkedik el, így nem zsúfolt. Nagyon jók a medencék is, mindenki megtalálhatja a számára megfelelőt.

Napsugár Hotel
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élményfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 13.400 - 120.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.400 - 45.948,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Vén Diófa Vendégház Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 26.225,- Ft/család/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, korlátlan tea- és kávé fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.30-ig
3 nap/2 éjszaka 6.333,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig

Szállodák Gyopárosfürdő környékén
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Húsvéti ünnepi hétvégi ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

GyopárosfürdőX