Hotel Flóra Gyopárosfürdő ★★

Hotel Flóra  Gyopárosfürdő
5904 Gyopárosfürdő, Hűvös u.8.

Hotel Flóra  Gyopárosfürdő a térképen

Szállások Gyopárosfürdô városában
Wellness csomagok Gyopárosfürdô városában

Hotel Flóra Gyopárosfürdő vélemények

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 21.
Tavaly húsvétkor töltöttünk 1 éjszakát a hotelben a férjemmel és kisfiammal. A szállás csendes, szép helyen van, a szoba szépen berendezett kényelmes. Az ágynemű, törölköző tiszta, illatos. A reggeli nagyon finom volt, a tulaj nagyon kedves. A fürdőbe kedvezményes kupont kaptunk. Nagyon jól éreztük magunkat, szerintem még visszatérünk!!!

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 1.
Csupán a hotel éttermében elfogyasztott ételről tudok véleményt írni és a kiszolgálásról... a személyzet gyorsan az asztalunkhoz ért érkezésünket követően, azonnal, kérés nélkül kaptunk etetőszéket a két éves gyermekünknek. Udvarias, gyors rendelésfelvételt követően finom, bőséges ételt fogyasztottunk. Aki erre jár, térjen be az étterembe, megéri!

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szépek és tiszták a szobák remek a kiszolgálás,könnyen megközelíthető. . . ! A kiszolgálás remek a Svédasztalos reggeli jó és változatos. . . A szálloda előtt egy gyönyörű horgásztó van saját stéggel ingyen vizibicikli használattal. Astrand gyalog kb 1o percre van. Itt található gyógyvíz remek az izületi betegségekre és a reomatikusra is.

Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3-4 éjszaka 23.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi gálavacsorával, borkóstolóval, élőzenés esttel, tombola húzással, masszázskuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Gyopárosfürdő környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Szilveszter (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 1 éj)