Hotel Flóra Gyopárosfürdő ★★

Hotel Flóra  Gyopárosfürdő
5904 Gyopárosfürdő, Hűvös u.8.

Hotel Flóra  Gyopárosfürdő a térképen

Szállások Gyopárosfürdô városában
Wellness csomagok Gyopárosfürdô városában

Hotel Flóra Gyopárosfürdő vélemények

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 21.
Tavaly húsvétkor töltöttünk 1 éjszakát a hotelben a férjemmel és kisfiammal. A szállás csendes, szép helyen van, a szoba szépen berendezett kényelmes. Az ágynemű, törölköző tiszta, illatos. A reggeli nagyon finom volt, a tulaj nagyon kedves. A fürdőbe kedvezményes kupont kaptunk. Nagyon jól éreztük magunkat, szerintem még visszatérünk!!!

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 1.
Csupán a hotel éttermében elfogyasztott ételről tudok véleményt írni és a kiszolgálásról... a személyzet gyorsan az asztalunkhoz ért érkezésünket követően, azonnal, kérés nélkül kaptunk etetőszéket a két éves gyermekünknek. Udvarias, gyors rendelésfelvételt követően finom, bőséges ételt fogyasztottunk. Aki erre jár, térjen be az étterembe, megéri!

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szépek és tiszták a szobák remek a kiszolgálás,könnyen megközelíthető. . . ! A kiszolgálás remek a Svédasztalos reggeli jó és változatos. . . A szálloda előtt egy gyönyörű horgásztó van saját stéggel ingyen vizibicikli használattal. Astrand gyalog kb 1o percre van. Itt található gyógyvíz remek az izületi betegségekre és a reomatikusra is.

Szent János Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 33.300,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.31-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2022.03.07-ig
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 5.980 - 9.430,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.03-ig

Szállodák Gyopárosfürdő környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
3=4 akció
Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)

GyopárosfürdőX