Kristály Étterem Győr

Hotel Fonte Győr
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Kristály Étterem Győr vélemények

Kiváló 2024. január 13., csoporttal járt itt
Tegnap volt a fiam szalagavatója az étteremben.Az étterem hangulata,berendezése,az asztalok elrendezése / 160 fő/ kiváló volt. Az ételekkel és a kiszolgálással is maximálisan elégedettek voltunk. Csodálatos élmény volt.
Kiváló 2019. július 31.gyerekekkel járt itt
Hétköznapi családi vacsora alkalmával többször választottuk ezt az éttermet. Születésnapt is ünnepeltünk már itt. Tiszta, kellemes környezet, figyelmes kiszolgálás, élő háttérzene. A tálalás ízléses, az adagok nagyok. A választott fogásokkal mindig elégedettek voltunk, a csülök lett a kedvencünk.
A mosdó az alagsorban van, nagyon tiszta.

Egy csülökre bármikor bátran beugrunk ide.
Kiváló 2017. december 19.a párjával járt itt
Ketten mentünk el spontán a Kristályba. Jól ismerjük a helyet, de általában ala carte szoktunk enni ott. Ezúttal menüre fizettünk be. Nem bántuk meg, húsleves volt és egy hatalmas adag milánói sertésborda mindez valóságtól nem elrugaszkodott árakon. Kicsit sokan voltak így a figyelem megoszlott de összességében nem bántuk meg, hogy a Kristályt választottuk. Ajánlom bármikor!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2017. március 14.családjával járt itt
Mivel a Zöld Fa zárva volt hétvégén, gondoltuk, hogy kipróbáljuk a Kristályt, ahol nem jártam vagy 30 éve. Nemrégen felújították, mégpedig a jelen kor színvonalának megfelelően, igényes, hangulatos, modern látvánnyal és minőségi eszközökkel. A felszolgálónk rendkívül udvarias és szolgálatkész volt, az ételek finomak és nagy adagok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 28., kollégákkal járt itt
Győrben dolgoztunk, és egy helyi kolléganőtől kértem ötletet, hogy hol tudnánk egy jót ebédelni. Egyből ezt az éttermet ajánlotta. Az interneten már ki is néztük, hogy a napi menü melyik főételét szeretnénk elfogyasztani. Az étterembe érve egy nagy hely fogadott, sok asztallal (amelyik nem csak 4 személyesek voltak, hanem több 6-8 személyes is volt).
Kiváló 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Párommal jártunk az étteremben ,vasárnapi ebédre tértünk be.
A kiszolgálás gyors és udvarias volt,az ételek pedig bőségesek és finomak!
Bevallom a külsejéről elsőre nem gondoltam volna,hogy belül ennyire szép és modern. Először jártunk itt,de biztos,hogy nem utoljára!
Hangulatos hely!
Átlagos 2016. augusztus 1.egyedül járt itt
Vasárnapi ebédre ( menü ) tértem be. Az étterem szép,a pincérek gyorsak,udvariasak. az ételek a terítés gusztusos. Viszont már többedik alkalommal kaptam hidegen mindkét fogást. A mostani menü második fogása bacon szalonnába tekert szűz érmék voltak. A körítés is meg a hús is hideg volt. Mindkét érme akkora folt mint a régi egy forintos. A hétköznapi menü sokkal bőségesebb. Csalódás volt.
Átlagos 2015. február 15.családjával járt itt
Az étterem felújítása óta mégnem jártunk ott, hát ideje volt kipróbálni. Jókat hallotunk róla, de kissé csalódtunk. A belső kialakítása jól sikerült, modern berendezésű, hangulatos lett. A felszolgálók udvariasak, de az ételekre sokat kellett várni.
Kiváló 2014. május 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon rég óta 40éve a vendégek szolgálatában. Kiváló minőségű és bőséges menü és alakarte étlap. Minden igényt kielégítő választék udvarias gyors kiszolgálás. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Kisebb családi baráti talákozók csoportok esküvők lebonyolítása kultúrált klimatzált környezetben. Ár érték arány a kornak megfelelő. A különtermek lehetővé teszik egyszerre több rendezvény lebonyolítását