Andresz Miklós

Andresz Miklós adatlapja

Egyedülálló 63 éves vállalkozó vagyok. Sokat járok étterembe,szinte mindig ott étkezem.
Otthon kerékpárral,az ország más területén padig autóval.
Regisztráció2014.08.16
Utoljára itt2023.10.04

2023. október 4.egyedül járt itt
Augusztus vége felé,egy szombat este Steakre fájt a fogam. Gondoltam na akkor most eszek egy jót. Rendeltem. Az étlap lévő adag után összefutott a nyál a számban és felkészültem egy jó Steakre. Médium sütést rendeltem. Elég hosszú várakozás után megkaptam. Olyan volt mint egy cípőtalp. Annyira átsütve és hozzá egy félmarék steakburgonya.
Átlagos 2022. július 25.gyerekekkel járt itt
Egy nyári forró késői délután az ember vízközelben érzi magát a legjobban. Legalább is én. Egy születésnapot kivántunk fiammal egy jó vacsorával megünnepelni. Ehhez választottuk ki a Westy hajót. Előtte két nappal lefoglaltam a helyet. Telefonon egy nagyon udvarias hölgy vette fel a rendelést.
Kiváló 2014. augusztus 16.egyedül járt itt
Szerintem Győr legjobb étterme címét érdemlik. Személyzet figyelmes,esténként ha bemegyek azonnal megkapom az aznapi újságokat. Tudják mi a kedvenc ételem. Steak amit csinálnak fenséges. Hozzá jó borok amit azonnal ajánlanak. Nem csak az étlapjuk jó hanem a menüs étkeztetésben is akkora adagokat adnak mint máshol étlapról választás esetén sem.
Felhasználó fényképei:
Szalai Vendéglő Győr - Szalai Vendéglő Győr -