Nordsee - Árkád Győr

Golden Ball Club Hotel Győr - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Nordsee - Árkád Győr vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. július 26.családjával járt itt
A pesti Westend után (ami azóta rég bezárt), a győri Árkádban is kinyitott egy Nordsee! Ez önmagában jó hír lenne! Az Ausztriában levő Pandorfi bevásárló központit sok magyar imádja, köztük én is(Zürichben is kipróbáltam és ott is mennyei. Az árak és a termékek minden országba u. a. , ami valljuk be nálunk drágának számít, de ha u.
Kiváló 2017. június 20.családjával járt itt
Nordsee halas gyorsétterem , a Győri Nordsee Schnack Bár büffének van kialakítva , az Árkád bevásárló központban található Sok féle hal különlegesség kapható , tenger gyümölcsei, Ízletes bagett szendvicsek , finom saláták , gourmet fogások . Kóstoltam a hallevest , nagyon finom garnélával ropógos friss zsömlével tálalva .