Révész Étterem Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Révész Étterem Győr vélemények

Átlagos 2017. július 11., csoporttal járt itt
A hely kultúrált szimpatikus kialakítású belsővel rendelkezik. Bár a régebbi, igaz kisebb éttermi résznek is megvolt a maga bája. A kiszolgálás kultúrált, alapvető kivetnivalót nem hagyott maga után. Az ételek mnősége azért már inkább. Régebben szinvonalasabb szakácsi teljesítményre emlékszem.
Kiváló 2014. október 11., csoporttal járt itt
Mivel a közelben lakunk sokszor sétáltunk az étterem felé, és mindig vonzott a hangulata. Különösen nyáron, mikor a szabadban lehet vacsorázni. Egy társasággal kerestük fel az éttermet végül, és nagyon elégedett voltam. A vacsora nagyon finom volt, és igényesen volt elkészítve. A kiszolgálással szintén meg voltunk elégedve.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. április 30.barátokkal járt itt
Egyetemista koromban sokszor ebédeltem itt, illetve itt volt az érettségi bankettünk is. Kedves, hangulatos étterem, széles menüválasztékkal. Ala carte kínálata is kedvező. Mind árban, mind minőségben ajánlani tudom. Szerintem Győrben egy kedvelt hely. Ide billiárdozni is szívesen járunk, sörözni is.