Vszilvia
Országjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

Vszilvia adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2018.07.10

Gyenge 2014. május 4.családjával járt itt
Hosszúhétvégére néztük ki a hotelt, mivel a család idősebb és fiatalabb tagjainak egyaránt megfelelőnek ígérkezett. Kisbabával mentünk, szerettem volna mikrot kérni a szobába, de sajnos nem tudtak adni. Kiságyat viszont igen. Amikor megérkeztünk, és megláttam a szocreál stílusú szállodát, és a szobát kis híján elsírtam magam.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Patinás hotel patinás étterme. Kiváló, francia jellegű konyha. Belga sörök nagy választéka. Szép kilátás a belvárosra, illetve a Városházára. Széles ételválaszték. Az ételek nagyon finomak, bár az adagok nem olyan nagyon, de csodálatosan, esztétikusan vannak tálalva. Mindig finomat ettem és ittam.
Kiváló 2013. május 1.a párjával járt itt
Munkahelyi konferenciára érkeztünk ide Egerbe, és itt foglaltak nekünk szállást. A Motel minden várakozásomat felülmúlta. Gyönyörű tiszta, szellős, és még a közös fürdőszoba sem zavart, mert minden annyira perfekt volt. Az ellátásról nem is beszélve. Olyan reggelit kaptunk, hogy csak na!