Souper Pasta & More Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Souper Pasta & More Győr vélemények

2023. augusztus 15. járt itt
Egy rendezvény alkalmával látogattunk el ide, mert itt volt még szabad asztal a Dunakapu téren. Úgy láttam,hogy csak kint lehet leülni, de bent kell rendelni és ha elkészült az étel az ablakban megjelenő sorszám
alapján lehet átvenni azt. Az ételt kis dobozban adják, zöldséges tészta, némi hússal. 1x jó volt.
Souper Pasta & More Győr - EgyébSouper Pasta & More Győr - EgyébSouper Pasta & More Győr - EgyébSouper Pasta & More Győr - EgyébSouper Pasta & More Győr - EgyébSouper Pasta & More Győr - EgyébSouper Pasta & More Győr - EgyébSouper Pasta & More Győr - Egyéb