drtolnay: Visszatérő vendég - Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr

Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr értékelése
6. helyezett az 55 győri szállás közül

Visszatérő vendég

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 6.
Most harmadszor szálltam meg Győrben és most kiadósabb ismerkedés volt a várossal. Ezért olyan helyet választottam ami közel van a belvároshoz.
Továbbá valami csendes helyet kerestem. Először itt szálltam meg két éjszakára, ekkor nagyon megragadott a fogadóból való kilátás a városra és a belváros közelsége. Másodszor mikor Győrbe jöttem 3 napra a tervezett időben nem volt itt szabadhely. Most ismét sikerült e csendes és egyben szinte a belvárosban megszállni.
Nagyon élveztem, a reggeli madárcsicsergést, a hotel lábánál csordogáló folyó hangját. Nekünk a szállás nagyon tökéletes volt. Bejártuk a belváros összes nevezetességét. Könnyen tehettük hiszen pár lépésnyire kellett menni.
A személyzet nagyon barátságos, segítőkész volt.
Összegezve nagyon jó hosszú hetet töltöttünk itt, ha tehetem legközelebb is itt szállok meg.
Az utolsó napra maradt a színház látogatásunk, egy remek musicalt néztünk meg.
A délelőttre még volt más egyéb programunk majd a recepciós és vezetőség előzetes engedélyével a szobánkba visszatérve átöltözhettünk, majd késői (délutáni) szobaelhagyást követően mentünk a színházba. Ezt a rugalmas hozzáállást utólag is köszönöm a vezetőségnek és a személyzetnek.

Szeretnéd követni drtolnay felhasználót?    Igen

Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr
9025 Gyôr
Radó sétány 1.

2019. február 11.
Nagyon jó helyen van a hotel, közel a belvároshoz, egy dzigeten, este pazar kilátással a megvilágított városra. A hotel átlagos berendezésű, de már egy kis felújítás ráférne. Szobánk jó volt, de a fürdőszoba nagyon lepukkant - zuhanyfülke ajtó nem záródott, a mosdóban nem ment le a víz -...