Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr
9025 Győr, Radó sétány 1.

Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr a térképen

Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr értékelése:

6. helyezett az 55 győri szállás közül
127. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr bemutatkozása

Az Arany Szarvas Fogadó Győr történelmi városközpontjában, a Rába folyó partján, a festői Püspökváral szemben, a vadregényes Radó-szigeten helyezkedik el, kellemes, nyugodt környezetben, a város Gyógy- és Termálfürdőjétől csupán 50 méterre.

Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr képei

Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Nagyon jó helyen van a hotel, közel a belvároshoz, egy dzigeten, este pazar kilátással a megvilágított városra. A hotel átlagos berendezésű, de már egy kis felújítás ráférne. Szobánk jó volt, de a fürdőszoba nagyon lepukkant - zuhanyfülke ajtó nem záródott, a mosdóban nem ment le a víz - egyszóval fel kell újítani.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 6.
Most harmadszor szálltam meg Győrben és most kiadósabb ismerkedés volt a várossal. Ezért olyan helyet választottam ami közel van a belvároshoz. Továbbá valami csendes helyet kerestem. Először itt szálltam meg két éjszakára, ekkor nagyon megragadott a fogadóból való kilátás a városra és a belváros közelsége. Másodszor mikor Győrbe jöttem 3 napra a tervezett időben nem volt itt szabadhely.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Csodálatos, festői környezetben helyezkedik el a történelmi belvárosban. Gyönyörű kilátással a püspöki várra és a folyóra egy park kellős közepén, a gyógyfürdő mellett. Ennél jobb elhelyezkedésű szálloda talán nincs is Győrben. Finom volt a vacsora is, jól főznek. Kedves volt a kiszolgálás. Csak ajánlani tudom mindenkinek, mint ahogy meg is tettem az ismeretségi körömben.

Hotel Kálvária
Győr
2-3 éjszaka 16.033,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépőjegyekkel, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.17. - 2019.04.23.
Hotel Wesselényi
Győr
2 nap/1 éjszaka 18.880,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.19-ig
Ibis Hotel Győr
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Győr környékén
Diamant Hotel Dunakiliti
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Március 15-i wellness hétvége (min. 2 éj)
Húsvéti pihenés a Bakonyban (min. 3 éj)
Október 23.

GyőrX