Csodás Húsvét

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Minden tetszett! Nagyon ,kedves és udvarias volt mindenki!Tiszta,jó helyen van a szálloda,szép. A séfet és a szakácsokat külön dicséret illeti! Nagyon finom volt minden és rengeteg!A reggelinél olyan választék volt,amit már nem lehet felül múlni! Köszönet mindenkinek ezért a szép húsvéti ünnepért.

2019. április 27. - ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium válasza értékelésére:
Kedves Nagy Csabáné!

Köszönjük szépen, hogy időt szántak az értékelés megírására!

Örömmel tölt el minket, hogy a személyzettel, tisztasággal és a szálloda elhelyezkedésével
egyaránt maradéktalanul elégedettek voltak. Külön köszönjük az ételek minőségével és a választékkal kapcsolatos pozitív visszajelzést.

Reméljük, hogy a jövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket!

Üdvözlettel:
Bartos Csenge
Recepciós
Bartos Csenge (ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium)
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr
9027 Gyôr
Nagysándor József u. 31.

2019. augusztus 1.
Szeretunk uj helyeket felfedezni orszagszerte, de mindig olyan pihenest keresunk ahol kulonfele wellness szolgaltatasokat is igenybe tudunk venni. Reg voltunk mar olyan szallodaban ahol a szemelyzet, kiszolgalas valoban kedves, segitokesz es profi. Az ettermi szolgaltatas magas minosegu, nagyon...

2019. május 11.
Recepció! Párommal jártunk itt. :( A fogadtatás udvarias volt. Segítségkéréskor is segítőkészek voltak. Ami nem tetszett, időnként ahogy közlekedtünk, az volt az érzésünk, hogy kinevetnek bennünket. Szó ami szó elég kakukktojások voltunk ebben a szállodában. Párok félpanziós foglalással nem...

2019. január 5.
A hotelt könnyen meg lehet közelíteni, nincs messze a belvárostól sem. A szobánk elég nagy volt, szépen berendezett, nagyon tiszta, saját légkondícionáló- és fűtő berendezéssel. A svédasztalos reggeli illetve vacsora nagy választékú, kifejezetten ügyeltek a glutén- és laktózérzékenyekre is. A...

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium, Győr kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony Győrben (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, egyszeri alkalommal forralt bor és mézeskalács kóstolóval, wellness bag bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-21 - 2019-12-27
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 16.605 - 18.405,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-21 - 2020-12-31
 - Győri hétvégék (1 éjtől)
1-2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2019-12-20