ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr ★★★★

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr
9027 Győr, Nagysándor József u. 31.

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr a térképen

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr értékelése:

5. helyezett az 56 győri szállás közül
116. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr bemutatkozása

Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium csupán néhány percnyire helyezkedik el a lenyűgöző városközponttól és a Győri Ipari Parktól. Közvetlen szomszédságában található a Győri ETO FC, a stadion és az ETO Park Élményközpont. A szálláshely tökéletes választás rendezvények helyszíneként, üzletemberek, kikapcsolódásra vágyók, sportcsapatok és szabadidős csoportok számára egyaránt.

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr képei

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Szeretunk uj helyeket felfedezni orszagszerte, de mindig olyan pihenest keresunk ahol kulonfele wellness szolgaltatasokat is igenybe tudunk venni. Reg voltunk mar olyan szallodaban ahol a szemelyzet, kiszolgalas valoban kedves, segitokesz es profi. Az ettermi szolgaltatas magas minosegu, nagyon finom es a legujabb trendeket koveti.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 26.
Tisztelt Szakács János!

Szeretném megköszönni Önnek, hogy tapasztalatait megosztotta velünk és értékelt bennünket a felületen. Örömünkre szolgált, hogy az ETO Park Hotelt választotta és szolgáltatásainkkal teljes mértékben elégedett volt. Reméljük, hogy a jövőben lesz még alkalma ellátogatni hozzánk!
Sárközi Dalma (ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Recepció! Párommal jártunk itt. :(
A fogadtatás udvarias volt. Segítségkéréskor is segítőkészek voltak. Ami nem tetszett, időnként ahogy közlekedtünk, az volt az érzésünk, hogy kinevetnek bennünket. Szó ami szó elég kakukktojások voltunk ebben a szállodában. Párok félpanziós foglalással nem igazán járnak ide, úgy tapasztaltuk.
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Minden tetszett! Nagyon ,kedves és udvarias volt mindenki!Tiszta,jó helyen van a szálloda,szép. A séfet és a szakácsokat külön dicséret illeti! Nagyon finom volt minden és rengeteg!A reggelinél olyan választék volt,amit már nem lehet felül múlni! Köszönet mindenkinek ezért a szép húsvéti ünnepért.
Válasz az értékelésre - 2019. április 27.
Kedves Nagy Csabáné!

Köszönjük szépen, hogy időt szántak az értékelés megírására!

Örömmel tölt el minket, hogy a személyzettel, tisztasággal és a szálloda elhelyezkedésével
egyaránt maradéktalanul elégedettek voltak. Külön köszönjük az ételek minőségével és a választékkal kapcsolatos pozitív visszajelzést.
Bartos Csenge (ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium)

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
A hotelt könnyen meg lehet közelíteni, nincs messze a belvárostól sem. A szobánk elég nagy volt, szépen berendezett, nagyon tiszta, saját légkondícionáló- és fűtő berendezéssel. A svédasztalos reggeli illetve vacsora nagy választékú, kifejezetten ügyeltek a glutén- és laktózérzékenyekre is. A személyzet kedves és segítőkész, a szálloda minden területe tiszta volt és elegánsan berendezett.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Először jártam a szállodában és nagyon tetszett minden. Ami hiányzott, az a szobához tartozó erkély - de ez egyikhez sem volt. A másik a medence, szaunázni ugyanis nem szeretek. A fitnesz gépek rendben voltak, a nyitvatartásra nem emlékszem, de gondolom egész nap lehet edzeni, ha valaki szeretne. Az ételek finomak voltak és a választék is jó volt, mind a reggelinél, mind pedig a vacsoránál.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Elhelyezés
Kifogástalan és látványos, közel a központhoz.A szobák tiszták az ágy kényelmes .Nagyon elégedettek voltunk.

Az ellátás is szuper , mindenki talál magának és az ízléseinek megfelelő ételt.

Hotel szolgáltatások

Megfelelő, de a Wellness részleget egy medencével lehetne bővíteni.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Pár napot volt szerencsénk itt eltölteni a hotelben. A belépéskor barátságos személyzet fogadott, nagyjából csak itt találkoztunk személyzettel. Nagyon modern és szép a szálloda, jó ide belépni! A szálloda és a szoba légkondicionált, ami kellemes a nagy melegben. A kilátás igen érdekes: benne voltunk a stadionban! ! !

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
A szálloda szolgáltatásával elégedettek voltunk a barátainkkal együtt, kellemesen töltöttük az év utolsó napjait, valamint vidáman érkeztünk meg az új évbe. A szálloda igényes belsővel rendelkezik, a szobák tágasak, kényelmesek, jól felszereltek. A wellness szolgáltatásokat bővíthetnék merülő medencével, és jakuzzival, emelné a pihenés élményét.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Egy kellemes szilveszteri kikapcsolódásra vágytunk. Ezzel szemben találkoztunk szörnyen barátságtalan két hölgyel a recepción,de a többi alkalmazottra sem lehet azt mondani,hogy barátságosak voltak. A szilveszteri
hangulatról gondoskodó zenekar egyszerűen minősithetetlen. Esetleg egy nyári szabadtéri fesztiválon talán elmenne,de nem egy négycsillagos szállodai szinvonalhoz való volt.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Egy remek Szállásvadász ajánlattal töltöttük a Szilveszter estét Győrben az ETO Park Hotelben. A superior szoba minden igényünket kielégítette. Igényesen berendezett, tiszta szoba várt minket, hatalmas ággyal és kényelmes ágybetéttel. Fiatal pár lévén a modern, de mégis otthonos stílus igazán közel áll hozzánk és már-már egy lakosztály vendégeként éreztük magunkat.

Győr
1-3 éjszaka 23.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri gálavacsorával, éjféli pezsgős koccintással, szilveszteri tombolával, wellness bag bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.03.
Győr
2-3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, egyszeri alkalommal forralt bor és mézeskalács kóstolóval, wellness bag bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hotel Kálvária
Győr
3 nap/2 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.03.
Hotel Wesselényi
Ibis Hotel Győr
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Famulus
Győr
3 nap/2 éjszaka 11.227,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Barokk Hotel Promenád
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Capitulum
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 13.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcsbekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Konferencia
Győr
3 nap/ 2 éjszaka 19.950,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel a Fülesbástyába, uszoda használattal, internet elérhetőséggel
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Győr
1-2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Győr környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Bakony Bakonybél
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Oda vagyok Magáért... (min. 3 éj)

GyőrX