Vendég: Aktiv pihenes Gyorben - ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr

Aktiv pihenes Gyorben

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Szeretunk uj helyeket felfedezni orszagszerte, de mindig olyan pihenest keresunk ahol kulonfele wellness szolgaltatasokat is igenybe tudunk venni. Reg voltunk mar olyan szallodaban ahol a szemelyzet, kiszolgalas valoban kedves, segitokesz es profi. Az ettermi szolgaltatas magas minosegu, nagyon finom es a legujabb trendeket koveti. A szoba tagas, kenyelmes es nagyon tiszta. A csomaghoz tartozo szolgaltatasok pedig elvezetesse tettek az ott toltott idot. A szalloda elhelyezkedese is nagyon jo; az allatkert par perc seta, a gyogyfurdo autoval nehany perc, a belvaros szinten. Mindenkinek szivesen ajanljuk.

2019. augusztus 26. - ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium válasza értékelésére:
Tisztelt Szakács János!

Szeretném megköszönni Önnek, hogy tapasztalatait megosztotta velünk és értékelt bennünket a felületen. Örömünkre szolgált, hogy az ETO Park Hotelt választotta és szolgáltatásainkkal teljes mértékben elégedett volt. Reméljük, hogy a jövőben lesz még alkalma ellátogatni hozzánk!

Üdvözlettel:
Sárközi Dalma
Front Office Manager
Sárközi Dalma (ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium)
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr
9027 Gyôr
Nagysándor József u. 31.

2019. május 11.
Recepció! Párommal jártunk itt. :( A fogadtatás udvarias volt. Segítségkéréskor is segítőkészek voltak. Ami nem tetszett, időnként ahogy közlekedtünk, az volt az érzésünk, hogy kinevetnek bennünket. Szó ami szó elég kakukktojások voltunk ebben a szállodában. Párok félpanziós foglalással nem...

2019. április 23.
Minden tetszett! Nagyon ,kedves és udvarias volt mindenki!Tiszta,jó helyen van a szálloda,szép. A séfet és a szakácsokat külön dicséret illeti! Nagyon finom volt minden és rengeteg!A reggelinél olyan választék volt,amit már nem lehet felül múlni! Köszönet mindenkinek ezért a szép húsvéti ünnepért.

2019. január 5.
A hotelt könnyen meg lehet közelíteni, nincs messze a belvárostól sem. A szobánk elég nagy volt, szépen berendezett, nagyon tiszta, saját légkondícionáló- és fűtő berendezéssel. A svédasztalos reggeli illetve vacsora nagy választékú, kifejezetten ügyeltek a glutén- és laktózérzékenyekre is. A...

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium, Győr kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony Győrben (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, egyszeri alkalommal forralt bor és mézeskalács kóstolóval, wellness bag bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-21 - 2019-12-27
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 16.605 - 18.405,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-21 - 2020-12-31
 - Győri hétvégék (1 éjtől)
1-2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2019-12-20