Fortunatus Hotel és Szabadidőközpont Győr ★★★

2024.11.28-ig
Magdalena Apartman Győr

Fortunatus Hotel és Szabadidőközpont Győr vélemények

Szörnyű 2015. június 23.gyerekekkel járt itt
A kezdeti pozitív tapasztalat után óriási csalódás volt a szálloda. Gyorsan sikerült lefoglalni és jó áron a szállást, telefonon keresztül megegyeztünk egy fix árban, SZÉP kártyás fizetéssel, ami a helyszínen megváltozott. Mikor mondtuk, hogy a szabadidő alszámláról fizetnénk, akkor a recepción közölték velünk, hogy ebben az esetben 10 %-kal többet kell fizetni.
Szörnyű 2014. július 12.a párjával járt itt
A legnagyobb csalódás volt,a szobában az éjjeliszekrény teteje ragadt a kosztól, a belseje pókhálós volt, mindkét lepedő lyukas volt, az egész ágynemű olyan,volt,mintha kórházi lenne. A vacsora? Egy egytálételből állt a választék, reggelire pedig a recepciós-szakács-pincér és még nem tudom,milyen beosztást betöltő alkalmazott tojást tudott felajánlani, de azt minden variációban:) Inkább kihagytuk.