espoir76

espoir76 adatlapja

Szeretek a családommal utazgatni, bel-és külföldön egyaránt. Mióta SZÉP-kártyám van, azóta szerencsére több lehetőségem is van belföldi szállásokra ellátogatni. Szeretem az igényes helyeket, a finom ételeket, és ha sokféle szolgáltatás van, hogy mindenki megtalálhassa, ami érdekli.
Regisztráció2015.06.23
Utoljára itt2018.08.27

Átlagos 2017. április 7.a párjával járt itt
Nagy várakozással érkeztünk a panzióba, amit írtak róla, nagyon vonzó volt és persze maga Dobogókő is egy általam nagyon kedvelt helyszín. Az első "meglepetés" az érkezéskor ért minket: a panzió közvetlen környezete rendkívül elkeserítő látványt nyújtott, gyakorlatilag egy szemétdomb.
Kiváló 2015. október 16.gyerekekkel járt itt
Nemrég volt a fiam elsőáldozása és utána egy kis ebédet terveztünk, amire a Napsugár éttermet választottuk. Svédasztalos fogadás várt minket, pont olyat kerestem, ahol egy befizetett összeg után korlátlanul fogyaszthatunk. Nem csalódtunk, minden nagyon finom volt, változatos volt a kínálat, és a zene is nagyon kellemes volt.
Kiváló 2015. június 23.családjával járt itt
Egy szombati családi program után sok éttermet néztünk végig, míg végre helyet találtunk 8 főnek. Megérte keresgélni és várni, mert olyan minőségű ételekkel találkoztunk, amivel nem mindennap találkozik az ember. Kedves személyzet fogadott, maximálisan figyelembe vettek minden kérésünket, aránylag gyorsan hozták az ételeket is.