Tihanyi: Kellemes szilveszter a Hotel Famulusban. - Hotel Famulus Győr

Hotel Famulus Győr értékelése
5. helyezett az 56 győri szállás közül

Kellemes szilveszter a Hotel Famulusban.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Családommal remek három napot töltöttünk el 2017. szilveszterkor a Hotel Famulusban, Győrben. Ajánlom másoknak is a szállodát. Remélem a későbbiekben lesz lehetőségünk ott tölteni még több napot.

Szeretnéd követni Tihanyi felhasználót?    Igen

2018. január 9. - Hotel Famulus válasza Tihanyi értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönettel megkaptuk szállodánkkal kapcsolatos visszajelzését; örömmel olvastam, hogy alapvetően pozitív tapasztalatokat szerzett nálunk. Biztos vagyok abban, hogy visszajelzésének köszönhetően kollégáim még nagyobb lelkesedéssel, továbbra is a szolgáltatások színvonalának fejlesztésén fognak dolgozni. Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatát, és bízunk abban, hogy következő győri látogatása alkalmával is szállodánkban üdvözölhetjük
Keglovich Júlia (Hotel Famulus)
Hotel Famulus Győr
9027 Gyôr
Budai út 4-6.

2019. január 2.
Nem tartom korrektnek, hogy nem működött a bowling, holott a meghirdetett csomag része volt.Mivel a hotelben nincs wellness,de még egy bår sem, az égvilågon semmit nem lehetett csinålja.A dec. 30.-i reggelinėl vårni kellett kb.20 percet, hogy feltöltsék a kåvé...

2018. augusztus 18.
Nagyon kellemes a Hotel, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, a szobák szépek, kényelmesek, az ételek ízletesek. Nagyon jól éreztük magunkat.Az éttermi kiszolgálás is színvonalas, különleges ízélményekkel gazdagodtunk. A fotelek lent kicsit süppedősek, "vendégmarasztalóak" nehéz felállni :)

2018. május 2.
Április végén 2 éjszakára szálltunk meg. A személyzet fiatalok nagyon lelkesek, kedvesek. A szoba az nagyon szép egybenyilókat kaptunk, tiszta, nem tul nagy. A fürdőszoba tiszta, világos zuhanykabinos. A reggelik nagyon bőséges svédasztal. A bowling pálya a szállodával egy épületben van, jót...

Hotel Famulus, Győr kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 11.211 - 13.079,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
Érvényes: 2019-02-08 - 2020-08-31
 - Húsvét
3 nap/2 éjszaka 11.211,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-04-13
 - Október 23. (min. 2 éj)
Érvényes: 2019-10-18 - 2020-08-31