Hotel Famulus Győr ★★★★

6. helyezett az 57 győri szállás közül
112. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Famulus Győr bemutatkozása

A 2007 szeptemberében megnyílt Hotel Famulus a Győr történelmi belvárosánál épülő új városrészben, az Árkád Bevásárlóközpont közvetlen szomszédságában kapott helyet. A szálloda egész évben komplex szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Hotel Famulus Győr képei

Hotel Famulus Győr
Szállások Gyôr városában
Wellness csomagok Gyôr városában

Hotel Famulus Győr vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Nagyon tetszett. Nagyon kedvesek voltak az ott dolgozó személyek. A szoba nagyon kényelmes volt, és nagyon tiszta. Ott található Pannon Étterem éjszakai rendezvényén a Pincérek kedvesek voltak. Az éjszakai
buli végén a toalett tisztasága kiváló volt, amely manapság igen ritka. A hotel gyalogosan nincs messze a belvárostól. Ajánlom az ismerőseimnek
is.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
kellemes szoba várt, még az illat is imponált. fél panzióban nekünk a vacsora választék jó volt, a reggeli kiváló. A városnéző program különösen tetszett, színvonalas idegenvezetőnk volt, aki még kedves meglepetést is tartogatott a végére. Kedvet csinált a nyári Fröccs fesztiválhoz.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Nem tartom korrektnek, hogy nem működött a bowling, holott a meghirdetett csomag része volt. Mivel a hotelben nincs wellness,de még egy bår sem, az égvilågon semmit nem lehetett csinålja. A dec. 30. -i reggelinėl vårni kellett kb. 20 percet, hogy feltöltsék a kåvé automatåt, pótoljåk ami elfogyott.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Nagyon kellemes a Hotel, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, a szobák szépek, kényelmesek, az ételek ízletesek. Nagyon jól éreztük magunkat.Az éttermi kiszolgálás is színvonalas, különleges ízélményekkel gazdagodtunk. A fotelek lent kicsit süppedősek, "vendégmarasztalóak" nehéz felállni :)

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Április végén 2 éjszakára szálltunk meg. A személyzet fiatalok nagyon lelkesek, kedvesek. A szoba az nagyon szép egybenyilókat kaptunk, tiszta, nem tul nagy. A fürdőszoba tiszta, világos zuhanykabinos. A reggelik nagyon bőséges svédasztal. A bowling pálya a szállodával egy épületben van, jót játszottunk és koktéloztunk. A közelben van a Győr Árkád bevásárlóközpont.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Családommal remek három napot töltöttünk el 2017. szilveszterkor a Hotel Famulusban, Győrben. Ajánlom másoknak is a szállodát. Remélem a későbbiekben lesz lehetőségünk ott tölteni még több napot.
Válasz az értékelésre - 2018. január 9.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel megkaptuk szállodánkkal kapcsolatos visszajelzését; örömmel olvastam, hogy alapvetően pozitív tapasztalatokat szerzett nálunk. Biztos vagyok abban, hogy visszajelzésének köszönhetően kollégáim még nagyobb lelkesedéssel, továbbra is a szolgáltatások színvonalának fejlesztésén fognak dolgozni.
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Nem igazán érthető, hogy ez hotel mitől 4 csillagos, inkább egy jobb színvonalú 3 csillagosnak felel meg. A szilveszteri program retro diszkósa nem egy hangulatteremtő személyiség, javasoljuk, hogy legközelebb mással szerződjenek. A városnéző séta idegenvezetéssel nagyszerű program volt, az idegenveztő személyét külön dícséret illeti.
Válasz az értékelésre - 2018. január 8.
Köszönjük értékelését és véleményét!
Bízunk abban, hogy hamarosan ismét szállodánkban üdvözölhetjük.

Értékelt: 2018. január 2.
Egyetlen kifogás a Pódium étterem pincérével volt, az ital kiszolgálásnál 1/2 l helyett 1 l. számolt fel, több is veszett Mohácsnál, A városnéző idegenvezetés szuper ötlet volt a forralt boros kóstolással
Válasz az értékelésre - 2018. január 8.
Kedves Vendégünk, Köszönjük az alapvetően pozitív értékelést szállodánkról! Örömmel tölt el, hogy jól érezte magát nálunk.
Értékelt: 2018. január 2.
A forralt borral végződő idegenvezetéses városnézés nagyon tetszett, sok információt tudtunk meg és sok szépet láttunk a városból. Tetszett, hogy a szilveszteri buli választható volt. A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, közel a belvárosi látnivalókhoz. A személyzet segítőkészsége, tisztaság, szolgáltatások, kényelem és az ételek minőségét szintén jónak találtuk.
Kedves Erika,
Értékelt: 2018. január 2.
Mint a cím is jelzi, jó választás volt részünkről a szálloda és a retro discos helyszín is.Összességében elégedettek voltunk mindennel. A személyzet kedves, udvarias segítőkész, a szakács remek étkeket alkotott!! a vacsora első este és szilveszterkor is változatos és nagyon finom volt. Köszönet érte. Ár értékarányban korrekt ellátást kaptunk !
Kedves Kovács Lászlóné,
Köszönettel megkaptuk szállodánkkal kapcsolatos visszajelzését; örömmel olvastam, hogy alapvetően pozitív tapasztalatokat szerzett nálunk.Bízunk abban, hogy következő győri látogatása alkalmával is szállodánkban üdvözölhetjük

Győr
3 nap/2 éjszaka 12.587,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.08.23-ig
Győr
3 nap/2 éjszaka 11.318 - 15.929,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Hotel Kálvária
Győr
2-3 éjszaka 22.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Wesselényi
Győr
2 nap/1 éjszaka 18.880,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.14-ig
Barokk Hotel Promenád
Győr
3 nap/2 éjszaka 18.779 - 26.324,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.26-ig
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 16.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borbekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Konferencia
Győr
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és uszoda használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 11.418 - 20.843,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.27-ig
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-2 éjszaka 23.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Thai masszázzsal, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Isabell
Győr
3 nap/2 éjszaka 34.950,-Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Győr
3 nap/2 éjszaka 15.090,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
2020.10.22. - 2020.10.26.

Szállodák Győrben és környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Napi árak reggelis ellátással
Egy éjszakás ajánlat
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

GyőrX