Hotel Famulus Győr ★★★★

5. helyezett az 56 győri szállás közül
79. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1054 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Famulus Győr bemutatkozása

A 2007 szeptemberében megnyílt Hotel Famulus a Győr történelmi belvárosánál épülő új városrészben, az Árkád Bevásárlóközpont közvetlen szomszédságában kapott helyet. A szálloda egész évben komplex szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Hotel Famulus Győr képei

Hotel Famulus Győr
Szállások Gyôr városában
Wellness csomagok Gyôr városában

Hotel Famulus Győr vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Nem tartom korrektnek, hogy nem működött a bowling, holott a meghirdetett csomag része volt. Mivel a hotelben nincs wellness,de még egy bår sem, az égvilågon semmit nem lehetett csinålja. A dec. 30. -i reggelinėl vårni kellett kb. 20 percet, hogy feltöltsék a kåvé automatåt, pótoljåk ami elfogyott.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Nagyon kellemes a Hotel, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, a szobák szépek, kényelmesek, az ételek ízletesek. Nagyon jól éreztük magunkat.Az éttermi kiszolgálás is színvonalas, különleges ízélményekkel gazdagodtunk. A fotelek lent kicsit süppedősek, "vendégmarasztalóak" nehéz felállni :)

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Április végén 2 éjszakára szálltunk meg. A személyzet fiatalok nagyon lelkesek, kedvesek. A szoba az nagyon szép egybenyilókat kaptunk, tiszta, nem tul nagy. A fürdőszoba tiszta, világos zuhanykabinos. A reggelik nagyon bőséges svédasztal. A bowling pálya a szállodával egy épületben van, jót játszottunk és koktéloztunk. A közelben van a Győr Árkád bevásárlóközpont.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Családommal remek három napot töltöttünk el 2017. szilveszterkor a Hotel Famulusban, Győrben. Ajánlom másoknak is a szállodát. Remélem a későbbiekben lesz lehetőségünk ott tölteni még több napot.
Válasz az értékelésre - 2018. január 9.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel megkaptuk szállodánkkal kapcsolatos visszajelzését; örömmel olvastam, hogy alapvetően pozitív tapasztalatokat szerzett nálunk. Biztos vagyok abban, hogy visszajelzésének köszönhetően kollégáim még nagyobb lelkesedéssel, továbbra is a szolgáltatások színvonalának fejlesztésén fognak dolgozni.
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Nem igazán érthető, hogy ez hotel mitől 4 csillagos, inkább egy jobb színvonalú 3 csillagosnak felel meg. A szilveszteri program retro diszkósa nem egy hangulatteremtő személyiség, javasoljuk, hogy legközelebb mással szerződjenek. A városnéző séta idegenvezetéssel nagyszerű program volt, az idegenveztő személyét külön dícséret illeti.
Válasz az értékelésre - 2018. január 8.
Köszönjük értékelését és véleményét!
Bízunk abban, hogy hamarosan ismét szállodánkban üdvözölhetjük.

Értékelt: 2018. január 2.
Egyetlen kifogás a Pódium étterem pincérével volt, az ital kiszolgálásnál 1/2 l helyett 1 l. számolt fel, több is veszett Mohácsnál, A városnéző idegenvezetés szuper ötlet volt a forralt boros kóstolással
Válasz az értékelésre - 2018. január 8.
Kedves Vendégünk, Köszönjük az alapvetően pozitív értékelést szállodánkról! Örömmel tölt el, hogy jól érezte magát nálunk.
Értékelt: 2018. január 2.
A forralt borral végződő idegenvezetéses városnézés nagyon tetszett, sok információt tudtunk meg és sok szépet láttunk a városból. Tetszett, hogy a szilveszteri buli választható volt. A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, közel a belvárosi látnivalókhoz. A személyzet segítőkészsége, tisztaság, szolgáltatások, kényelem és az ételek minőségét szintén jónak találtuk.
Kedves Erika,
Értékelt: 2018. január 2.
Mint a cím is jelzi, jó választás volt részünkről a szálloda és a retro discos helyszín is.Összességében elégedettek voltunk mindennel. A személyzet kedves, udvarias segítőkész, a szakács remek étkeket alkotott!! a vacsora első este és szilveszterkor is változatos és nagyon finom volt. Köszönet érte. Ár értékarányban korrekt ellátást kaptunk !
Kedves Kovács Lászlóné,
Köszönettel megkaptuk szállodánkkal kapcsolatos visszajelzését; örömmel olvastam, hogy alapvetően pozitív tapasztalatokat szerzett nálunk.Bízunk abban, hogy következő győri látogatása alkalmával is szállodánkban üdvözölhetjük

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
A hotelben nagyon tetszett a fiatal (gondolom gyakornokok) lelkesedése, jókedve, energikussága. Tetszett a reggeli bőséges választéka, és az is, hogy nem éreztem túl zsúfoltnak a helyet. a szobák felszereltek voltak, ez is kényelmünket szolgálta. . . kissé messze voltunk a történelmi belvárostól, de előnye az volt, hogy nagyon közel volt a pláza, ahol a könnyen beszerezhetőek voltak a szükséges dolgok, amiket otthon felejtettünk.
Kedves Erik,

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Családommal érkeztünk. A recepción különlegesen kedves fogadtatásban volt részünk. A szobák szépen berendezettek, tiszták voltak ám a folyosón hiányoltam a finom, tisztaság illatot. Remek gesztus, hogy be van készítve nescafé, tea. A belváros 10 perc sétára található, jól megközelíthető a helyszín. Egyedül a reggeli színvonala volt alacsony.

Győr
3 nap/2 éjszaka 26.989,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Győr
3 nap/2 éjszaka 11.211 - 13.079,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Kálvária
Győr
2 nap/1 éjszaka 11.294 - 14.449,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.01-ig
Hotel Wesselényi
Győr
2 nap/1 éjszaka 18.880,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Ibis Hotel Győr
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 14.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Konferencia
Győr
3 nap/ 2 éjszaka 19.950,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel a Fülesbástyába, uszoda használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Fonte
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Győr
3 nap/2 éjszaka 11.211,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
2020.04.09. - 2020.04.13.

Szállodák Győr környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Bakony Bakonybél
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Diamant Hotel Dunakiliti
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Karácsony
Kedvezményes ár (min. 3 éj)
Wellness élmény (min. 2 éj)

GyőrX