Bunny0302: Hosszú hétvége - Hotel Famulus Győr

5. helyezett az 56 győri szállás közül

Hosszú hétvége

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Április végén 2 éjszakára szálltunk meg. A személyzet fiatalok nagyon lelkesek, kedvesek. A szoba az nagyon szép egybenyilókat kaptunk, tiszta, nem tul nagy. A fürdőszoba tiszta, világos zuhanykabinos. A reggelik nagyon bőséges svédasztal. A bowling pálya a szállodával egy épületben van, jót játszottunk és koktéloztunk.A közelben van a Győr Árkád bevásárlóközpont.

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Bunny0302 felhasználót?    Igen

Hotel Famulus Győr
9027 Gyôr
Budai út 4-6.

2019. január 2.
Nem tartom korrektnek, hogy nem működött a bowling, holott a meghirdetett csomag része volt.Mivel a hotelben nincs wellness,de még egy bår sem, az égvilågon semmit nem lehetett csinålja.A dec. 30.-i reggelinėl vårni kellett kb.20 percet, hogy feltöltsék a kåvé...

2018. augusztus 18.
Nagyon kellemes a Hotel, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, a szobák szépek, kényelmesek, az ételek ízletesek. Nagyon jól éreztük magunkat.Az éttermi kiszolgálás is színvonalas, különleges ízélményekkel gazdagodtunk. A fotelek lent kicsit süppedősek, "vendégmarasztalóak" nehéz felállni :)

2018. január 3.
Családommal remek három napot töltöttünk el 2017. szilveszterkor a Hotel Famulusban, Győrben. Ajánlom másoknak is a szállodát. Remélem a későbbiekben lesz lehetőségünk ott tölteni még több napot.

Hotel Famulus, Győr kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 11.211 - 13.079,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
Érvényes: 2019-02-08 - 2020-08-31
 - Húsvét
3 nap/2 éjszaka 11.211,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-04-13
 - Október 23. (min. 2 éj)
Érvényes: 2019-10-18 - 2020-08-31