kocsis zoltán: hatalmas csalodás - Hotel Konferencia Győr

Hotel Konferencia Győr értékelése
2. helyezett az 55 győri szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

hatalmas csalodás

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9.
1.bejelentkezéskor a személyzet elfelejtett közölni fontos tudnivalokat(hol található az étterem,hol találhato a wellness)
2.náluk a francia ágy=2db összetolt heverö
3.a tévéhez nem volt távirányitó,kb 1óra rohangálás és több vita után kaptunk távirányitot
4.az ablakon nincs kilincs igy nem lehet bezárni, ami 1 földszinti szobánál elég nagy probléma számomra(éjjel bárki bemászhat!!!)
5.a wellnesst nem használhatták a szálló vendégei, mert gyerek szülinapi zsur volt(ezt sem közölték elöre!!!!)
6.az álltalam elöre jelzett és részükröl biztositott gluténmentes étkezést sem kaptuk meg,vacsoránál szembesültünk vele hogy nem tudnak megfelelö ételt felszolgálni

Ennyire tetszett: Szörnyű
Személyzet: Gyenge
Tisztaság: Gyenge
Ár / érték arány: Gyenge
Kényelem (szoba): Átlagos
Szolgáltatások: Szörnyű
Étkezés: Szörnyű
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni kocsis zoltán felhasználót?    Igen

9021 Gyôr
Apor Vilmos püspök tere 3.

2019. január 24.
Nagyon hangulatos hely,közel a belvároshoz,a Mosoni-Duna is két perc sétával elérhető. Kellemes szobák akár átutazók részére, akár több napot a környéken töltő párok, családok részére. Egyszerű, mégis elegáns berendezések alkalmazása. Kedves, közvetlen személyzet, aki segít a környező programok...

2018. szeptember 15.
Gyönyörű helyen, a Bazilika mellett, csendes helyen van a szálloda, a történelmi belváros 5 perc sétával elérhető. Egy szép, tágas, tiszta, minden igényt kielégítő lakosztályban laktunk. Ár-érték arányban kiváló! Az egész szálloda hangulata nagyon különleges, szépek a közösségi terek, az...

2018. június 28.
Nagyon szép csendes helyen volt a szállás.Minden közel volt.A személyzet kedves volt,az ételek jó és változatosak voltak...szeptemberbe tuti visszamegyünk..mert nagyon jól éreztük magunkat.

Hotel Konferencia, Győr kiemelt csomagajánlatai
 - Családi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/ 2 éjszaka 19.950,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel a Fülesbástyába, uszoda használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-25 - 2019-12-20
 - 2=3
4 nap/ 3 éjszaka 5.817 Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna és uszoda használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-25 - 2019-12-20
 - Wellness Győrben (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, uszoda és szauna használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-07-16 - 2019-12-20