Hotel Konferencia Győr
9021 Győr, Apor Vilmos püspök tere 3.

Hotel Konferencia Győr a térképen

Hotel Konferencia Győr értékelése:

1. helyezett az 56 győri szállás közül
34. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Hotel Konferencia Győr bemutatkozása

Győr szívében várja vendégeit a város egyik legszebb szállodája, a Hotel Konferencia. Központi elhelyezkedésének köszönhetően könnyen megközelíthető, és egész évben várja látogatóit. 17 szobával áll rendelkezésre, melyek többnyire kétágyasak, de lakosztályaik közöl is választhatnak az ide érkezők. Rendezvényhelyiségei családi és üzleti eseményeknek is remek helyszínt biztosít, de akár több száz fős lakodalmakat is szívesen lebonyolítanak. A hotel területén ingyenes Wi-Fi elérés működik, és uszodája is díjmentesen igénybe vehető.

Hotel Konferencia Győr képei

Szállások Gyôr városában
Wellness csomagok Gyôr városában

Hotel Konferencia Győr vélemények

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Csodás két napot töltöttünk itt a 6 és fél éves kislányunkkal.Ha Ő tökéletesen érezte magát és nem szeretett volna hazajönni akkor azzal mindent elmondtam. Az elhelyezkedése tökéletes, a medence bónusz élményt nyújtott az esős időben.Köszönjük!!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
Hangulatos hely, kedves személyzet, csak a lényeget elfelejtik közölni. (pl. bejelentik az embert a NAV-nak, 3 napos utazást is meg akarják tiltani a nyugdíjasoknak? Mikor, hol van az étkezés, nem kaptunk semmit sem, hogy közöljék) A két db összetolt ágy egyik teljesen le volt amortizálódva, szinte a földön feküdtem. A matrac nagyon le van használva.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a hotel. Szép, kényelmes és tágas lakosztályt kaptunk. A svédasztalos reggeli bőséges és finom, bár kiírhatták volna az allergéneket, hogy egy ételallergiás is tudja, miből ehet és miből nem. Igaz, nagyon aranyos volt a pincér hölgy, aki egyből segítségünkre sietett. Közel van a sétálóutca, ami nagyon jó. Sok minden elérhető gyalogosan is.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
1. bejelentkezéskor a személyzet elfelejtett közölni fontos tudnivalokat(hol található az étterem,hol találhato a wellness)
2. náluk a francia ágy=2db összetolt heverö
3. a tévéhez nem volt távirányitó,kb 1óra rohangálás és több vita után kaptunk távirányitot
4. az ablakon nincs kilincs igy nem lehet bezárni, ami 1 földszinti szobánál elég nagy probléma számomra(éjjel bárki bemászhat!

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 24.
Nagyon hangulatos hely,közel a belvároshoz,a Mosoni-Duna is két perc sétával elérhető. Kellemes szobák akár átutazók részére, akár több napot a környéken töltő párok, családok részére. Egyszerű, mégis elegáns berendezések alkalmazása. Kedves, közvetlen személyzet, aki segít a környező programok megtervezésében.Legközelebb is itt fogok megszállni.

linda59 TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
Gyönyörű helyen, a Bazilika mellett, csendes helyen van a szálloda, a történelmi belváros 5 perc sétával elérhető. Egy szép, tágas, tiszta, minden igényt kielégítő lakosztályban laktunk. Ár-érték arányban kiváló! Az egész szálloda hangulata nagyon különleges, szépek a közösségi terek, az étterem, az uszoda is kiváló.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Nagyon szép csendes helyen volt a szállás.Minden közel volt.A személyzet kedves volt,az ételek jó és változatosak voltak...szeptemberbe tuti visszamegyünk..mert nagyon jól éreztük magunkat.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 20.
A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szálloda megfelelő. Az ételválaszték nem túl bőséges, de finom. Győr belvárosa, a sétáló utcák gyönyörűek. Érdemes a környéken is körülnézni, mert sok kirándulási lehetőség adódik. A szálloda welness részlege nem túl nagy, de az uszoda vize tökéletes.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 31.
Nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudom, ár-és érték arányban, jó választás a Hotel Konferencia Győr, a belvárosi elhelyezkedése előnyös, gyalogos programokat jó szervezni.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda hasonlít a Titanichoz :)
A személyzet rendkívül kedves.Az ételek nagyon finomak.
A szoba retro stílusú,de nagyon tiszta.A fűtés állítható.
Az ágy kicsit kényelmetlen.

Hotel Konferencia
2 nap/1 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Kálvária
Győr
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Hotel Wesselényi
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.18-ig
Ibis Hotel Győr
Győr
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 9.301,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Famulus
Győr
3 nap/2 éjszaka 10.463,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.12.29-ig
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.290,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.19-ig
Hotel Capitulum
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Golden Ball Club Hotel
Győr
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.796 - 11.958,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.27-ig
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg privát használattal, meglepetés szoba bekészítéssel, wellness bag használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2020.02.16.
Hotel Isabell
Győr
2 nap/1 éjszaka 13.252,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Győr környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Diamant Hotel Dunakiliti
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Romantikus pillanatok (2 éjszaka)
Wellness élmény - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Téli relaxálás a Bakonyban (min. 2 éj)

GyőrX