Hotel Konferencia Győr
9021 Győr, Apor Vilmos püspök tere 3.

Hotel Konferencia Győr a térképen

Hotel Konferencia Győr értékelése:

2. helyezett az 55 győri szállás közül
56. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Hotel Konferencia Győr bemutatkozása

Győr szívében várja vendégeit a város egyik legszebb szállodája, a Hotel Konferencia. Központi elhelyezkedésének köszönhetően könnyen megközelíthető, és egész évben várja látogatóit. 17 szobával áll rendelkezésre, melyek többnyire kétágyasak, de lakosztályaik közöl is választhatnak az ide érkezők. Rendezvényhelyiségei családi és üzleti eseményeknek is remek helyszínt biztosít, de akár több száz fős lakodalmakat is szívesen lebonyolítanak. A hotel területén ingyenes Wi-Fi elérés működik, és uszodája is díjmentesen igénybe vehető.

Hotel Konferencia Győr képei

Szállások Gyôr városában
Wellness csomagok Gyôr városában

Hotel Konferencia Győr vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9.
1. bejelentkezéskor a személyzet elfelejtett közölni fontos tudnivalokat(hol található az étterem,hol találhato a wellness)
2. náluk a francia ágy=2db összetolt heverö
3. a tévéhez nem volt távirányitó,kb 1óra rohangálás és több vita után kaptunk távirányitot
4. az ablakon nincs kilincs igy nem lehet bezárni, ami 1 földszinti szobánál elég nagy probléma számomra(éjjel bárki bemászhat!

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 24.
Nagyon hangulatos hely,közel a belvároshoz,a Mosoni-Duna is két perc sétával elérhető. Kellemes szobák akár átutazók részére, akár több napot a környéken töltő párok, családok részére. Egyszerű, mégis elegáns berendezések alkalmazása. Kedves, közvetlen személyzet, aki segít a környező programok megtervezésében.Legközelebb is itt fogok megszállni.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
Gyönyörű helyen, a Bazilika mellett, csendes helyen van a szálloda, a történelmi belváros 5 perc sétával elérhető. Egy szép, tágas, tiszta, minden igényt kielégítő lakosztályban laktunk. Ár-érték arányban kiváló! Az egész szálloda hangulata nagyon különleges, szépek a közösségi terek, az étterem, az uszoda is kiváló.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Nagyon szép csendes helyen volt a szállás.Minden közel volt.A személyzet kedves volt,az ételek jó és változatosak voltak...szeptemberbe tuti visszamegyünk..mert nagyon jól éreztük magunkat.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 20.
A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szálloda megfelelő. Az ételválaszték nem túl bőséges, de finom. Győr belvárosa, a sétáló utcák gyönyörűek. Érdemes a környéken is körülnézni, mert sok kirándulási lehetőség adódik. A szálloda welness részlege nem túl nagy, de az uszoda vize tökéletes.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 31.
Nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudom, ár-és érték arányban, jó választás a Hotel Konferencia Győr, a belvárosi elhelyezkedése előnyös, gyalogos programokat jó szervezni.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda hasonlít a Titanichoz :)
A személyzet rendkívül kedves.Az ételek nagyon finomak.
A szoba retro stílusú,de nagyon tiszta.A fűtés állítható.
Az ágy kicsit kényelmetlen.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
Jól éreztük magunkat.A szállás hagy némi kivetni valót maga után. Ételek finomak voltak, de kevés választék volt. Az uszoda remek volt. Gyönyörű város!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Győr legszebb részén, kíváló helyen lévő szálloda. Szépek és elegánsak a közösségi terek, de nagyon gyengék a szobák. Elhanyagoltak, nincs elegendő rakodási lehetőség sem a szobában, sem a fürdőszobában. A kabátoknak nincs fogas, venni kellett a szekrénybe ruhafogast. Az ágyon nincs ágytakaró, a TV régi és hibás volt, ünnep révén meg se javították.
2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A város legjobb elhelyezkedésű szállodája a belvárosban közvetlen a bazilika mellett. Szilveszteri csomag keretében töltöttünk pár napot a hotelben, nagyon profinak találtuk a szilveszteri gálavacsora szervezését és lebonyolítását. A személyzet rendkívül udvarias és segítőkész volt az egész ottartózkodás ideje alatt.

Győr
3 nap/ 2 éjszaka 19.950,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel a Fülesbástyába, uszoda használattal, internet elérhetőséggel
Győr
4 nap/ 3 éjszaka 5.817 Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna és uszoda használattal, internet elérhetőséggel
Hotel Kálvária
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.01-ig
Hotel Wesselényi
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Ibis Hotel Győr
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Famulus
Győr
3 nap/2 éjszaka 10.865,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
2019.10.18. - 2019.12.30.
Barokk Hotel Promenád
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.29-ig
Hotel Capitulum
Győr
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 13.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcsbekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.02. - 2020.05.31.
Hotel Fonte
Győr
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz és aprósütemény bekészítéssel, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Győr
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, uszoda és szauna használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel

Szállodák Győr környékén
Hotel Bakony Bakonybél
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Diamant Hotel Dunakiliti
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Kedvezményes ár (min. 3 éj)
Exclusive romantikus wellness ajánlat pároknak! (min. 2 éj)
Szilveszter

GyőrX