Hotel Konferencia Győr

Hotel Konferencia Győr
Hotel Konferencia GyőrHotel Konferencia Győr
Hotel Konferencia GyőrHotel Konferencia Győr

Hotel Konferencia Győr bemutatkozása

Győr szívében várja vendégeit a város egyik legszebb szállodája, a Hotel Konferencia. Központi elhelyezkedésének köszönhetően könnyen megközelíthető, és egész évben várja látogatóit. 17 szobával áll rendelkezésre, melyek többnyire kétágyasak, de lakosztályaik közöl is választhatnak az ide érkezők.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Hotel Konferencia Győr vélemények

Kiváló 2020. május 10.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben. Nehezen találtuk meg a hotelhez vezető utat, de végül csak sikerült. Eldugott helyen van, de ennek is megvan a maga szépsége. Hangulatos, szép és kényelmes szobái vannak. A svédasztalos reggeli bőséges és finom. A személyzet nagyon kedves. A billiárdasztal nagyon jó ötlet, jókat játszottunk vele mind a négyen. Szívesen visszamennénk még!
Kiváló 2019. november 1.gyerekekkel járt itt
Csodás két napot töltöttünk itt a 6 és fél éves kislányunkkal.Ha Ő tökéletesen érezte magát és nem szeretett volna hazajönni akkor azzal mindent elmondtam. Az elhelyezkedése tökéletes, a medence bónusz élményt nyújtott az esős időben.Köszönjük!!
2019. október 25.a párjával járt itt
Hangulatos hely, kedves személyzet, csak a lényeget elfelejtik közölni. (pl. bejelentik az embert a NAV-nak, 3 napos utazást is meg akarják tiltani a nyugdíjasoknak? Mikor, hol van az étkezés, nem kaptunk semmit sem, hogy közöljék) A két db összetolt ágy egyik teljesen le volt amortizálódva, szinte a földön feküdtem.
Szörnyű 2019. június 9.a párjával járt itt
1. bejelentkezéskor a személyzet elfelejtett közölni fontos tudnivalokat(hol található az étterem,hol találhato a wellness)
2. náluk a francia ágy=2db összetolt heverö
3. a tévéhez nem volt távirányitó,kb 1óra rohangálás és több vita után kaptunk távirányitot
Kiváló 2019. január 24.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos hely,közel a belvároshoz,a Mosoni-Duna is két perc sétával elérhető. Kellemes szobák akár átutazók részére, akár több napot a környéken töltő párok, családok részére. Egyszerű, mégis elegáns berendezések alkalmazása. Kedves, közvetlen személyzet, aki segít a környező programok megtervezésében. Legközelebb is itt fogok megszállni.
Hotel Konferencia Győr - KörnyékHotel Konferencia Győr - KörnyékHotel Konferencia Győr - KörnyékHotel Konferencia Győr - Környék
Kiváló 2018. szeptember 15.családjával járt itt
Gyönyörű helyen, a Bazilika mellett, csendes helyen van a szálloda, a történelmi belváros 5 perc sétával elérhető. Egy szép, tágas, tiszta, minden igényt kielégítő lakosztályban laktunk. Ár-érték arányban kiváló! Az egész szálloda hangulata nagyon különleges, szépek a közösségi terek, az étterem, az uszoda is kiváló.
Hotel Konferencia Győr - BelsőHotel Konferencia Győr - Belső
2018. június 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép csendes helyen volt a szállás.Minden közel volt.A személyzet kedves volt,az ételek jó és változatosak voltak...szeptemberbe tuti visszamegyünk..mert nagyon jól éreztük magunkat.
2018. április 20.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szálloda megfelelő. Az ételválaszték nem túl bőséges, de finom. Győr belvárosa, a sétáló utcák gyönyörűek. Érdemes a környéken is körülnézni, mert sok kirándulási lehetőség adódik. A szálloda welness részlege nem túl nagy, de az uszoda vize tökéletes.
Kiváló 2018. március 31.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudom, ár-és érték arányban, jó választás a Hotel Konferencia Győr, a belvárosi elhelyezkedése előnyös, gyalogos programokat jó szervezni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 16.a párjával járt itt
A szálloda hasonlít a Titanichoz :)
A személyzet rendkívül kedves.Az ételek nagyon finomak.
A szoba retro stílusú,de nagyon tiszta.A fűtés állítható.
Az ágy kicsit kényelmetlen.
Hotel Konferencia Győr - BelsőHotel Konferencia Győr - VendéglátásHotel Konferencia Győr - Külső képHotel Konferencia Győr - Belső