Egy csipetnyi Spanyolország

Tia Maria Panzió GyőrTia Maria Panzió Győr a térképen

Kiváló 2016. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. november 30.
Győr egy kis utcájában, egy családi házas övezetben található a panzió, ami kívül -belül Spanyolországot idézi.
Sajnos vidékiként elég nehéz volt odatalálni, ezért jó lenne, ha ki lenne táblázva, vagy az internetoldalukon részletesen le lenne írva, hogy hogy találhatnak oda a vendégek.
A szálloda belülről nagyon hangulatos, a szoba pici, de egy-két éjszakára pont megfelelő. A fürdő a szobához képest nagy és kényelmes, és külön tetszett, hogy annak a berendezése is Spanyolos stílusú.
Ami nagyon negatívum volt, az az, hogy egyedüli vendégek voltunk a panzióban, ennek ellenére pont egy olyan szobát kaptunk, ami a konyha ablaka felett volt, és így reggeltől éjszakáig dőlt be az ételszag a szobába. Sajnos ez eléggé illúzióromboló volt, és bár a panzió nagyon tetszett és jól éreztük magunkat, emiatt nem biztos, hogy máskor is megszállunk ott.
A panzió étterme nemcsak a szállóvendégeknek van fenntartva, nagyon szép és tágas, a tisztasággal ott sem volt gond. Van egy pici külső terasz is, egy kis dísztóval. A kiszolgálás elég lassú, de az ételek finomak voltak és bőségesek az adagok.
Reggelire hideget kértünk, de arra is rengeteget kellett várni, de az is finom volt.
Amit hiányoltunk az a szúnyogháló a szobaablakon.
A kertben levő tó mögött van egy kis füves rész, szerintem jó lenne ha a szállóvendégek oda kiülhetnének pl olvasni, hisz a szoba nagyon pici, és jó lett volna este élvezni valahol a friss levegőt. (A szobában nem tudtuk mert dőlt be az ételszag)
Személyzet:
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Átlagos
Tia Maria Panzió Győr - Külső képTia Maria Panzió Győr - SzobákTia Maria Panzió Győr - SzobákTia Maria Panzió Győr - VendéglátásTia Maria Panzió Győr - VendéglátásTia Maria Panzió Győr - Vendéglátás
Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
Napi árak ellátás nélkül