Nimród Győr

Nimród Győr
Nimród GyőrNimród Győr
Nimród GyőrNimród Győr

Nimród Győr bemutatkozása

Az 1983. június 16-án felavatott szobor alkotója Somogyi József. A férfi alak egy őzet tart kezében, a helyiek "Vadmentés" néven is szokták emlegetni a szobrot.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
Előfoglalási áreső
2024.11.28-ig
Magdalena Apartman Győr

Nimród Győr vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
Érdekes 2022. december 15.egyedül járt itt
Szerintem ez egy jó szobor, jól van összehozva, különleges az üzenete, meg a vele kapcsolatos bármi. Nimród ugyebár egy bibliai alak, akit mindenki a vadászattal azonosít, Bibliától teljesen függetlenül is. Ráragadt ez a sport, mint Diánára. De Nimród Noé dédunokája volt, és. . . ööö. . .
Nimród Győr - Külső képNimród Győr - Külső képNimród Győr - EgyébNimród Győr - EgyébNimród Győr - EgyébNimród Győr - Külső képNimród Győr - Egyéb