Jópofa szobor ez

Nosztalgia egy letűnt kor után GyőrNosztalgia egy letűnt kor után Győr a térképen

Érdekes 2022. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. december 14.
Nos, hogy ez a kinőtt kamasz, már nem is annyira fiú, egy útkereszteződésben evez rendületlenül a belvárosban, csak úgy lehetséges, hogy az adott utcák sétálóutcák. jelenleg éppen a karácsonyi vásár forgataga veszi körül, lángosok, meg forralt borok, de ő csak evez valahonnan valamerre. A régi neve volt ez a "Nosztalgia egy letűnt kor után", Győr város elöljárói alapos mérlegelés után megváltoztatták "Csónakos fiú"-ra vagy 25 éve. A helyi legenda, hiszen ettől ember az ember, hogy helyi legendái vannak, azt tartja, hogy a nőknek meg kell érinteniük a srác párzószervét, és akkor szerencse éri őket. Egyébként ez a legenda számtalan más szobornál is él, jól látható a kifényesedett részeken, hogy az emberek szeretik tapogatni a meztelen szobrokat, nőit, férfit egyaránt. Ő... még lovat is, és ahhoz is fűződik legenda. Egyébként Győrben sok szobor, alkotás valamilyen cégnek az adománya, felajánlása, ez a csónakos például az Integrál-Hexa Rt. és a Szeszgyár Rt. adománya. Nekem az evezőlapát sántít egy kicsit, volt rábai halászladikom, a csónak ilyen tényleg, de az evezője hagyományosan sokkal hosszabb, úgy lehet vele jól haladni, ha hosszan a mélybe mártva elhúzunk vele a ladik mellett, aztán ellentartunk a végén, hogy ne forogjon a csónak. De ahhoz hosszabb evező kell. Na, sebaj, jó ez így, ahogy van, és jelentem, én nem fogtam meg a figura intim részét, lehet, nem is lesz szerencsém.
Nosztalgia egy letűnt kor után Győr - Külső képNosztalgia egy letűnt kor után Győr - Külső képNosztalgia egy letűnt kor után Győr - Külső képNosztalgia egy letűnt kor után Győr - Külső képNosztalgia egy letűnt kor után Győr - Egyéb
Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
Napi árak ellátás nélkül