Pipacs Étterem & Bisztró Győrújbarát
9081 Győrújbarát, Liszt Ferenc u. 2.

Pipacs Étterem & Bisztró Győrújbarát a térképen

Battonya
Létavértes

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Pipacs étterem Győr vonzáskörzetének egyik legjobb helye, mind a szakma, mind a nagyközönség szerint. Számomra ezzel együtt nem nyújtott maradéktalanul pozitív élményt. A teraszon volt több szabad asztal foglalt jelzésű tábla nélkül, bent nem ült senki. Mondom a pincérnek, hogy foglaltam interneten helyet, de látom, hogy van hova ülni, mire azt mondja, hogy „bent tud helyet foglalni”.
Gyôr

2016. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 4.
A Pipacsról azt kell tudni hogy a Gault&Millau 2015-ös értékelése szerint az országos top 100-ba került az alig egy éve nyílt étterem 12 ponttal. Állítólag ez nagyon különleges, hogy ilyen gyorsan ilyen nagy sikert érjen el egy hely. Ezen hír tudatában hirtelen jött gondolat által vezérelve be is ugrottunk egy félig hivatalos munkavacsorára a kollégákkal.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
Az étterem hangulata kellemes, inkább modern, fiatalos. Kifogástalan tisztaság mindenhol, igényes, tiszta mellékhelyiség. A felszolgálók szintén fiatalosak és udvariasak. A hétköznapi menü igényes, legtöbbször nagyon ízletes és változatos, menüzésre abszolút ajánlott. Az étlap inkább különleges, vagy hagyományos de "újragondolt" ételeket tartalmaz.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 5.
Annyira kellett már egy ilyen hely! Gyönyörű, profi, Ízletes, örömteli itt mindent perc, de tényleg :) A legutóbbi alkalommal a karácsonyi partik közé érkeztünk a'la carte, Így azért érezni lehetett, hogy a konyha leterhelt, de a pincérek oldották a hangulatot. Talán csak a zene volt egy kicsit hangos. Ez lett az új törzshelyünk!

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 21.
Igényes belső környezet, hangulatos terasz. Szombaton nagyon jó élőzene. A pincérek készségesek, udvariasak. Az ételek különlegesek, izletesek. A menü háromfogásos, szintén finom és olcsó. Kiváló a kávéjuk, és az alkoholos és mentes koktélokra sem lehet panasz. Nagyon szeretjük itt tölteni az időnket.

Legnépszerűbb csomagok Győrújbaráton és környékén
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső játékkal, bowling pálya használattal, szépalmás pólóval
2020.11.17. - 2021.02.28.
Joó-tó Vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Danubius Hotel Rába
Győr
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 10.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, szauna és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.09. - 2021.11.05.
Hédervári Lovas Vendégház
Hédervár
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.02.27. - 2021.12.19.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2021.12.22.

Szállodák Győrújbarát környékén
Hotel Bakony Győrújbarát
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Győrújbarát
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Kedvezményes napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár (min. 2 éj)
Együtt a család (min. 2 éj)

Pipacs Étterem & Bisztró GyőrújbarátX