Gasztro angyal: Kellemes, családias, hangulatos, finom - Gusto Restaurant Gyula

1. helyezett a 42 gyulai étterem közül

Kellemes, családias, hangulatos, finom

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 14. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy szép napos hétköznap tértünk be barátainkkal ebédelni. Már a helyiség hangulata is kellemes volt. Tisztaság, otthonosság, kedves fogadtatás. Az étlapon a választék bőséges, az árak elfogadhatók, a felszolgáló kedves, figyelmes és gyors volt. A választott ételeket gyorsan megkaptuk, azok tálalása, mennyisége, minősége kifogástalan volt. Éhesen tértünk be, de így sem tudtuk mindet megenni. Nagyon kellemes élmény volt, másnak is ajánlom.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Kellemes, családias, hangulatos, finom - Gusto Restaurant Gyula

Szeretnéd követni Gasztro angyal felhasználót?    Igen

5700 Gyula
Városház u. 15.

2019. július 14.
Semmiféle értékelést nem olvastunk, csak betértünk ide egy színházlátogatás előtt. A teraszra a borús idő miatt ugyan nem tudtunk kiülni, de az étterem is megfelelőnek bizonyult. A pincér készségesen elmondta, melyik étel mit tartalmaz, kérésre a szakácstól is megkérdezte, amit fontosnak...

2019. június 4.
Mind a kiszolgálás, mind az ételek hatalmas élmény. Egyszerűtől az extrákig minden megtalálható. Ízletes, csodás tálalás. Ha Gyulán jót akarsz enni, akkor itt nem fogsz csalódni!

2019. május 11.
A Felszolgálás udvarias, az ételek jó ízűek és frissek. Az ételek mennyiségével is elégedettek voltunk. A felszolgálás gyors volt. A terasz részen foglaltunk helyet és nagyon kis kellemes és hangulatos volt a hely. Érdemes ide beülni és elfogyasztani egy kellemes ebédet vagy vacsorát :)