Gusto Restaurant Gyula
5700 Gyula, Városház u. 15.

Gusto Restaurant Gyula a térképen

Szállások Gyula városában
Wellness csomagok Gyula városában

Gusto Restaurant Gyula vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Semmiféle értékelést nem olvastunk, csak betértünk ide egy színházlátogatás előtt. A teraszra a borús idő miatt ugyan nem tudtunk kiülni, de az étterem is megfelelőnek bizonyult. A pincér készségesen elmondta, melyik étel mit tartalmaz, kérésre a szakácstól is megkérdezte, amit fontosnak találtunk.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
Mind a kiszolgálás, mind az ételek hatalmas élmény. Egyszerűtől az extrákig minden megtalálható. Ízletes, csodás tálalás. Ha Gyulán jót akarsz enni, akkor itt nem fogsz csalódni!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
A Felszolgálás udvarias, az ételek jó ízűek és frissek. Az ételek mennyiségével is elégedettek voltunk. A felszolgálás gyors volt. A terasz részen foglaltunk helyet és nagyon kis kellemes és hangulatos volt a hely.
Érdemes ide beülni és elfogyasztani egy kellemes ebédet vagy vacsorát :)

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meglepő kicsit a hely, mert az utcáról nézve azt lehet hinni, hogy egy nagy étteremről van szó, de nem. Kifejezetten barátságos, egy nagyobb szobánál alig terjedelmesebb helyiség fogadja a vendéget, de így sem tűnik zsúfoltnak. A berendezés hasonlít a Várkonyi Bisztró letisztult designjához, visszafogottan elegáns.
Debrecen

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma elmegyünk Gyuláról,s midőn a hotelből 10 órakor kidobnak,a Várat viszont meg kell néznünk a harmadik családtaggal is,célszerű itt ebédelni a 2 órás út előtt. A Hotel ,,menza,, után semmit nem bízok a véletlenre,végigolvasom az étlapokat,az ittjartam. hu olvasóinak értékeléseit,s végül a Gusto mellett döntök. Jól tettem.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Pincérnő nagyon kedves és segítőkész volt az italokat és ételeket nagyon gyorsan felszolgálták. Heten négy féle ételt ettünk és mind a négy nagyon finom és bőséges volt. A hagymás rostélyost nagyon jól volt megsütve! ! ! Az árak is elfogadhatók voltak ,mert üdítőt,sört és rövid italt is fogyasztottunk. A várfürdőhöz és a központhoz is nagyon közel van.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hirtelen ötlettől vezérelve és éhesen tértünk be barátokkal - mindannyian jóllakva távoztunk :)
A hely tiszta, a terasz kellemes és tiszta, személyzet nagyon kedves és figyelmes. Az étel nagyon finom. Az adagok nagyok. A sör kellemesen hideg :) Árban pedig teljesen korrekt!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most először nyaralni voltunk a párommal, és kerestünk egy éttermet az interneten keresztül. Sok pozitív vélemények alapján rátaláltunk a Gusto nevű étteremre. Gondoltuk csak jó lehet,így bementünk. Egy kedves hölgy szolgált ki minket,még a kis kutyusunkat is megengedték, hogy bevihessük, igaz csak az udvaron, de örültünk annak is, hogy bevihettük.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyulán töltöttünk néhány napot, már a harmadik nyáron, egy olyan szállodában, ahol csak reggelit kaptunk. Ezért minden dél körül olyan helyet kerestünk, -azon a környéken,ahol éppen sétálgattunk, - ahol megebédelhetünk. Így több éttermet megismertünk. Mindenhol a menüt próbáltuk ki, és fejenként egy-egy pohár italt rendeltünk. (Bor, sör, gyümölcslé.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kintről az utcáról nem mutat sokat a benti (kert)helyiség, így kellemes meglepetés ért: hangulatos kis oázis; serény, kedves és udvarias személyzet, egyből "otthon vagyunk" (jó értelemben véve:). A rendelést azonnal felveszik, az italokat szintén pillanat alatt felszolgálják - de az ételekre sem kellett sokat várni, pedig több mindig több asztalnál is voltak (az 1 hét alatt a 3.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Mediterrán Szállás
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.10.24. - 2019.10.27.
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.22.
Szamócás Apartman
2019.08.23. - 2020.08.23.
KultúrÉlet Vendégháza
Kétegyháza
2 nap/1 éjszaka 4.030,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.27. - 2020.08.23.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.23. - 2020.01.02.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.23.
Agod Apartman
2019.08.28. - 2020.08.23.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Napi árak
Nyári pihenés (1 éjtől)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

Gusto Restaurant GyulaX