Őnkiszolgálás

Selfice Önmegvalósító Fagylalt GyulaSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula a térképen

Kiváló 2017. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. március 8.
A város központban a patak partján található a kézműves fagyizó.
Nagyon megtetszett ,érdekes még nem találkoztunk ilyen önkiszolgáló fagyizóval.finomak ,sokféle választék és még mindenki saját magának készithet fagyit ,ez nagy élmény ,annyit enget és olyat amilyet akar és súlyra kapható ,lemérték és igy fizettük ki.Mindenkinek ajánlom mert nagy élmény .és még finom is.Ha ujra Gyulán járunk ujra felkeressük.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Selfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - Külső képSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - BelsőSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - BelsőSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - BelsőSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - BelsőSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - BelsőSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - BelsőSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - BelsőSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - BelsőSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - BelsőSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - Külső képSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - Külső képSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - Külső képSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - Külső képSelfice Önmegvalósító Fagylalt Gyula - Külső kép
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel