Farkas Jánosné: Nem foglalkoznak a vendéggel - Várkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula értékelése
1. helyezett a 43 gyulai étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Nem foglalkoznak a vendéggel

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
Gyulára érkezvén szerettünk volna megebédelni a férjemmel. Odaértünk az étteremhez, mely tele volt üres asztallal. A pincér odaküldött minket a pulthoz, hogy ott várakozzunk. A pultnál három pultos vagy pincér volt, de kb. 10 percig egyik sem kérdezte meg, hogy esetleg fogyasztanánk-e valamit, vagy segíthetnek-e valamiben. Ezek után fogtuk magunkat a férjemmel és átmentünk egy másik étterembe, ahol szívesen fogadtak bennünket. Láttam az étterem értékelését, és sokat vártam ettől a helytől, de nagy csalódás volt. Ezek után senkinek sem ajánlanám.

Ennyire tetszett: Szörnyű
Kiszolgálás: Szörnyű

Szeretnéd követni Farkas Jánosné felhasználót?    Igen

Várkonyi Bistro & Bar Gyula
5700 Gyula
Kossuth Lajos u. 14.

2020. június 25.
Már többször is jártunk itt. A pincèrek kedvesek,figyelmesek. Az ètelek hihetetlen finomak. Minden tiszteletem a shèfnek. Sajnos most 45 percet várakoztunk az ètelre de megèrte. A desszertek könnyűek így teli hassal is mertem rendelni. Igaz ízorgia volt.

2020. június 24.
Ismerősünk ajánlotta nekünk is a helyet. Vacsorázni mentünk a férjemmel és a kisfiammal ide. Rögtön kaptunk szabad asztalt, gyors volt a kiszolgálás. Az ételek látványosak, ízletesek és hihetetlenül finomak voltak. Kedves a személyzet. Mindenféleképpen vissza fogunk még jönni. Csak ajánlani tudom!

2019. december 27.
Karácsony előtt Gyulán wellnes hétvégén voltunk a családdal 10 fő. Sógor, sógornő, anyósok, gyerekek. A második napra tudtunk foglalni mert teltházuk volt. Röviden annyit tudok mondani hogy a kiszolgálás magasan átlagon felüli. Olyan pincért fogtunk ki aki minden hölgyvendéget a társaságunkból...