Várkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula bemutatkozása

Gyula város frekventált helyén a Várfürdőtől a sétáló utca irányában haladva kb. 500 m található Bisztrónk. Sok szeretettel várjuk családias hangulatú ugyanakkor modern éttermünkbe a kedves vendégeinket, legyen szó egy hétköznapi ebédről, vagy egy hangulatos vacsoráról, családi összejövetelről.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2024.05.31-ig
Elizabeth Hotel Gyula

Várkonyi Bistro & Bar Gyula vélemények

Kiváló 2023. augusztus 26.a párjával járt itt
Nagyszerű hangulatú bár. Bátran ajánlom! Kedves kiszolgálás, tiszta környezet, modern berendezéssel. A koktélt próbáltuk ki a párommal, ami nagyon finom volt. Bármikor visszatérnénk!
2022. augusztus 16.barátokkal járt itt
Központi helyen található, mely könnyen megközelíthető. Közkedvelt. Kinti és benti helyiséggel is rendelkezik. Tiszta, rendezett. A megrendelt ételt aránylag hamar elkészítették A választott étel finom volt.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 104 helyen első értékelőNépszerű író - 384 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2802 feltöltött kép
Kiváló 2022. május 16.családjával járt itt
Városnézés közben ugrottunk be ide, csak inni valamit. Ebédidő volt, a nem túl nagy helység elég tele volt. A pincér céltudatosan terelt minket a terem végébe egy kétszemélyeshez. Az étlap alapján a választék és az árak is megfelelőek voltak, de mi most csak gyümölcsteát és kávét fogyasztottunk. Tetszett, ahogy kihozták.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Egyéb
Kiváló 2022. május 12.a párjával járt itt
Már voltunk egy párszor.Rendezett étterem kinti-benti résszel.Jó kis étlap,gyors kiszolgálás és finom ételek. A palettán mindenféle étel megtalálható nagyon szépen tálalva.Szuper kis hely.
Szörnyű 2022. február 6.barátokkal járt itt
Szombat este bementünk a barátainkkal négyen. Egy ellenséges hangnemben a pincérek közölték nincs szabad asztal és nem is lesz. Gondoltuk volt egy pár bárszék mind üresen oda leülnénk várakozni, közben fogyasztani üdítőt, mire a válasz azt sem lehet. Nem gondoltuk, hogy a bárszékek csak dísznek vannak ott. Ennyire b.
Szörnyű 2022. február 5.barátokkal járt itt
Szombat este szerettünk volna inni valamit. Megsemmisítő stílusban zavart ki bennünket a pultos hölgy. Biztosan rengeteg és magasan qualifikált vendégük van. Velünk éreztették, hogy nem azok vagyunk. Turistaként, a sznobéria ezen szintje-,ahol a személyzet ilyen fensőbbséges-, váratlanul ért.
Kiváló 2021. szeptember 6.a párjával járt itt
szombat este vacsorázni szerettünk volna Gyulán, új éttermet ajánlottak bementünk az étlapon összesen 6 féle beazonosíthatatlan étel szerepelt igen borsos áron rajtunk kívül egyetlen vendég sem volt, így úgy döntöttünk, hogy ennek biztos oka van, így fogyasztás nélkül távoztunk, utána átmentünk a Géza konyhája étterembe ahol igen udvariatlanul közölték, hogy nincs hely megjegyzem ketten voltunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 25.gyerekekkel járt itt
Az idei nyaralásunk teljesen másképpen alakult, mint az elmúlt években. Mindig fontos, hogy közösen is nyaraljunk s mivel feleségem édesanyja március óta hivatalosan is a „védett korban” van, a karantén után óvatosan nyitottunk. Nem tekintettünk a határon túlra, tengerpart, repülős-, hajós utazás szóba sem kerülhetett.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3337 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95065 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 11.gyerekekkel járt itt
Nem gasztro-túrán jártunk Gyulán, hanem családi nyaraláson, de úgy gondoltam, ha már itt vagyunk, ne hagyjuk ki Gyula legjobbnak mondott éttermét. Némi kétely azért volt bennem, mert a gyerekek nem sokra értékelik a fine dining éttermeket és a kifinomult recepteket, de a finom ételeket ők is szeretik.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - BelsőVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étlap/itallapVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Külső képVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Külső képVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étlap/itallapVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étlap/itallapVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étlap/itallapVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étlap/itallapVárkonyi Bistro & Bar Gyula - BelsőVárkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - BelsőVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Külső képVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étlap/itallapVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Külső kép
Kiváló 2020. október 5.családjával járt itt
Az asztalunkhoz csak fertőtlenítés után ültetett le a felszolgáló. A rendelés felvétele gyors volt. Csodás leveseket ettünk, a második fogáshoz két terítéket kértünk, ami gond nélkül teljesült. Nagyon finom volt minden, gusztusos tálalással. A felszolgáló nem volt tolakodó, viszont minden kérésünk teljesült. Nem véletlenül egész gyulai tartózkodásunk alatt ott ebédeltünk.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth Lajos u. 14.
06 66 630324
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo