Várkonyi Bistro & Bar Gyula
5700 Gyula, Kossuth Lajos u. 14.

Várkonyi Bistro & Bar Gyula a térképen

P-Szo 10:00-24:00
V 10:00-22:00
étterem, bisztró, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, román
Visa, EC/MC
Borsodi Világos, Stella Artois, Belle-Vue Kriek

Várkonyi Bistro & Bar Gyula bemutatkozása

Gyula város frekventált helyén a Várfürdőtől a sétáló utca irányában haladva kb. 500 m található Bisztrónk. Sok szeretettel várjuk családias hangulatú ugyanakkor modern éttermünkbe a kedves vendégeinket, legyen szó egy hétköznapi ebédről, vagy egy hangulatos vacsoráról, családi összejövetelről.

Várkonyi Bistro & Bar Gyula képei

Várkonyi Bistro & Bar Gyula vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 25.
Már többször is jártunk itt. A pincèrek kedvesek,figyelmesek. Az ètelek hihetetlen finomak. Minden tiszteletem a shèfnek.
Sajnos most 45 percet várakoztunk az ètelre de megèrte. A desszertek könnyűek így teli hassal is mertem rendelni. Igaz ízorgia volt.

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
Ismerősünk ajánlotta nekünk is a helyet. Vacsorázni mentünk a férjemmel és a kisfiammal ide. Rögtön kaptunk szabad asztalt, gyors volt a kiszolgálás. Az ételek látványosak, ízletesek és hihetetlenül finomak voltak. Kedves a személyzet. Mindenféleképpen vissza fogunk még jönni. Csak ajánlani tudom!

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Karácsony előtt Gyulán wellnes hétvégén voltunk a családdal 10 fő. Sógor, sógornő, anyósok, gyerekek. A második napra tudtunk foglalni mert teltházuk volt. Röviden annyit tudok mondani hogy a kiszolgálás magasan átlagon felüli. Olyan pincért fogtunk ki aki minden hölgyvendéget a társaságunkból lenyűgözött. Barátságos, vicces és végtelenül tisztelettudó volt.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Nagyon rosszul indult ez a kapcsolat, de végül kifejezetten happy end lett a vége! Gyulai szállásadónk ajánlotta ezt a helyet, mi meg, természetesen komolyan is vettük az ajánlást és persze, azonnal megpróbáltam 12 főre asztalt foglaltatni, már hetekkel korábban. Mondtam is az úrnak, akivel a szálást intéztem, hogy legyen szíves foglalni nekünk ott, helyben.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Épp a nászútunkat töltöttük a férjemmel. Gondolkoztunk, hogy hova üljünk be az ebédünket elfogyasztani. Kiváncsiságból belekukkantottunk a kinti étlapba. Jónak bizonyult, ezért betértünk. Nagyon kedves volt a kiszolgálás, illetve maga a hely is szép volt. Reménykedtünk, hogy az étel is ínycsiklandozó lesz és az értékelések alapján nem lesz csalódás.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Késő este érkeztünk,így csak főételt rendeltünk,ami picit kevésnek bizonyult. Ellenben nagyon finom volt,udvarias kiszolgálással,tiszta környezetben,kellemes élőzenei kísérettel.

2019. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Csak egy kávéra ültünk be a teraszra. A pincér kedves volt és elég gyors is, az ár korrekt. Sajnos az ott-tartózkodás néhány percét kellemetlenné tette, hogy a hangszórókból ordított Halász Judit Boldog születésnapot című száma, amely lehetetlenné tette a társalgást. A kávé finom volt, duplát is hajlandóak voltak készíteni, és nem húzták a szájukat, amikor kártyával fizettem.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
kellemes környezet barátságos fogadtatás, finom ételek, nagy választék, nagyon finom kacsát ettünk, bőséges volt desszertet már nem is tudtunk kóstolni, pedig több is volt kedvünkre való. Gyakran járunk Gyulára árban és színvonalban a legjobbak között van csak ajánlani tudom. Nagyon jó helyen van az étterem, egy jó fürdőzés után rövid sétával elérhető

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Utazás és szállásgondok után fáradtan estünk be ide egy kései ebédre. Jó helyre! Laza, de nem bizalmaskodó stílusú fiatalemberek vettek gondjaikba bennünket. Én végre kipróbálhattam a BBQ-oldalast, finom volt. A coleslaw saláta lehetett volna egy kicsit üdébb és több sárgarépa is jó lett volna benne, de ez csak apróság.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
A mai napon megtaláltuk a majdnem tökéletes éttermet, az egyetlen hibája, hogy a lakhelyünktől túl messze található. Kellemes, tiszta környezetben, udvarias mégis közvetlen pincér szolgálta fel az ízletes ebédet, amelyre nagyon keveset kellett csak várni, pedig sorban álltak a leendő vendégek a szabad asztalokért.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 39.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2018.12.05. - 2021.01.10.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.509 - 55.185,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2021.05.31.
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.09.01.
2020.08.19. - 2021.01.03.
Fészek Apartmanház
2020.08.03. - 2020.10.17.
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Visit Gyula kártyával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Mediterrán Szállás
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.14. - 2020.12.31.
Rózsa Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)

Várkonyi Bistro & Bar GyulaX