Várkonyi Bistro & Bar Gyula
5700 Gyula, Kossuth Lajos u. 14.

Várkonyi Bistro & Bar Gyula a térképen

P-Szo 10:00-24:00
V 10:00-22:00
étterem, bisztró, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, román
Visa, EC/MC
Borsodi Világos, Stella Artois, Belle-Vue Kriek

Várkonyi Bistro & Bar Gyula bemutatkozása

Gyula város frekventált helyén a Várfürdőtől a sétáló utca irányában haladva kb. 500 m található Bisztrónk. Sok szeretettel várjuk családias hangulatú ugyanakkor modern éttermünkbe a kedves vendégeinket, legyen szó egy hétköznapi ebédről, vagy egy hangulatos vacsoráról, családi összejövetelről.

Várkonyi Bistro & Bar Gyula képei

Várkonyi Bistro & Bar Gyula vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idei nyaralásunk teljesen másképpen alakult, mint az elmúlt években. Mindig fontos, hogy közösen is nyaraljunk s mivel feleségem édesanyja március óta hivatalosan is a „védett korban” van, a karantén után óvatosan nyitottunk. Nem tekintettünk a határon túlra, tengerpart, repülős-, hajós utazás szóba sem kerülhetett.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 11.
Nem gasztro-túrán jártunk Gyulán, hanem családi nyaraláson, de úgy gondoltam, ha már itt vagyunk, ne hagyjuk ki Gyula legjobbnak mondott éttermét. Némi kétely azért volt bennem, mert a gyerekek nem sokra értékelik a fine dining éttermeket és a kifinomult recepteket, de a finom ételeket ők is szeretik.

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 5.
Az asztalunkhoz csak fertőtlenítés után ültetett le a felszolgáló. A rendelés felvétele gyors volt. Csodás leveseket ettünk, a második fogáshoz két terítéket kértünk, ami gond nélkül teljesült. Nagyon finom volt minden, gusztusos tálalással. A felszolgáló nem volt tolakodó, viszont minden kérésünk teljesült. Nem véletlenül egész gyulai tartózkodásunk alatt ott ebédeltünk.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
Gyulára érkezvén szerettünk volna megebédelni a férjemmel. Odaértünk az étteremhez, mely tele volt üres asztallal. A pincér odaküldött minket a pulthoz, hogy ott várakozzunk. A pultnál három pultos vagy pincér volt, de kb. 10 percig egyik sem kérdezte meg, hogy esetleg fogyasztanánk-e valamit, vagy segíthetnek-e valamiben.

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 25.
Már többször is jártunk itt. A pincèrek kedvesek,figyelmesek. Az ètelek hihetetlen finomak. Minden tiszteletem a shèfnek.
Sajnos most 45 percet várakoztunk az ètelre de megèrte. A desszertek könnyűek így teli hassal is mertem rendelni. Igaz ízorgia volt.

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
Ismerősünk ajánlotta nekünk is a helyet. Vacsorázni mentünk a férjemmel és a kisfiammal ide. Rögtön kaptunk szabad asztalt, gyors volt a kiszolgálás. Az ételek látványosak, ízletesek és hihetetlenül finomak voltak. Kedves a személyzet. Mindenféleképpen vissza fogunk még jönni. Csak ajánlani tudom!

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Karácsony előtt Gyulán wellnes hétvégén voltunk a családdal 10 fő. Sógor, sógornő, anyósok, gyerekek. A második napra tudtunk foglalni mert teltházuk volt. Röviden annyit tudok mondani hogy a kiszolgálás magasan átlagon felüli. Olyan pincért fogtunk ki aki minden hölgyvendéget a társaságunkból lenyűgözött. Barátságos, vicces és végtelenül tisztelettudó volt.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Nagyon rosszul indult ez a kapcsolat, de végül kifejezetten happy end lett a vége! Gyulai szállásadónk ajánlotta ezt a helyet, mi meg, természetesen komolyan is vettük az ajánlást és persze, azonnal megpróbáltam 12 főre asztalt foglaltatni, már hetekkel korábban. Mondtam is az úrnak, akivel a szálást intéztem, hogy legyen szíves foglalni nekünk ott, helyben.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Épp a nászútunkat töltöttük a férjemmel. Gondolkoztunk, hogy hova üljünk be az ebédünket elfogyasztani. Kiváncsiságból belekukkantottunk a kinti étlapba. Jónak bizonyult, ezért betértünk. Nagyon kedves volt a kiszolgálás, illetve maga a hely is szép volt. Reménykedtünk, hogy az étel is ínycsiklandozó lesz és az értékelések alapján nem lesz csalódás.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Késő este érkeztünk,így csak főételt rendeltünk,ami picit kevésnek bizonyult. Ellenben nagyon finom volt,udvarias kiszolgálással,tiszta környezetben,kellemes élőzenei kísérettel.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Margaréta Apartman
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.24. - 2021.08.31.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2021.01.03.
Harmónia Villa
3 nap/2 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, privát jacuzzi és szauna használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.24.
Wellness Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 38.198,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.04.11. - 2021.12.22.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, korlátlat kávé és szűrt víz fogyasztással, fürdőbelépővel
2020.12.30. - 2021.01.02.
2020.12.23. - 2020.12.29.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.08.29. - 2021.12.23.
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.06.15.
Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.450 - 44.989,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2021.08.31.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Fodor Hotel Gyula
Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A...
Hétvégi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel