Várkonyi Bistro & Bar Gyula

Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula
Várkonyi Bistro & Bar GyulaVárkonyi Bistro & Bar Gyula
61 fotó

Várkonyi Bistro & Bar Gyula bemutatkozása

Gyula város frekventált helyén a Várfürdőtől a sétáló utca irányában haladva kb. 500 m található Bisztrónk. Sok szeretettel várjuk családias hangulatú ugyanakkor modern éttermünkbe a kedves vendégeinket, legyen szó egy hétköznapi ebédről, vagy egy hangulatos vacsoráról, családi összejövetelről.

52 vendég értékelése alapján

2021.09.01-ig
Aqua Hotel Gyula
67.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Várkonyi Bistro & Bar Gyula vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 101 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 25.családjával (gyerekekkel) járt itt
Az idei nyaralásunk teljesen másképpen alakult, mint az elmúlt években. Mindig fontos, hogy közösen is nyaraljunk s mivel feleségem édesanyja március óta hivatalosan is a „védett korban” van, a karantén után óvatosan nyitottunk. Nem tekintettünk a határon túlra, tengerpart, repülős-, hajós utazás szóba sem kerülhetett.
Itt fényképeztem:
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/ital
Még több kép (5 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 2361 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 66420 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 11.családjával (gyerekekkel) járt itt
Nem gasztro-túrán jártunk Gyulán, hanem családi nyaraláson, de úgy gondoltam, ha már itt vagyunk, ne hagyjuk ki Gyula legjobbnak mondott éttermét. Némi kétely azért volt bennem, mert a gyerekek nem sokra értékelik a fine dining éttermeket és a kifinomult recepteket, de a finom ételeket ők is szeretik.
4Kiszolgálás
Itt fényképeztem:
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - BelsőVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étlap/itallapVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Külső képVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Külső képVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étlap/itallapVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étlap/itallapVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étlap/itallapVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étlap/itallapVárkonyi Bistro & Bar Gyula - BelsőVárkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - BelsőVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Külső képVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étlap/itallapVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Külső kép
Még több kép (23 db) >>
Kiváló 2020. október 5.családjával járt itt
Az asztalunkhoz csak fertőtlenítés után ültetett le a felszolgáló. A rendelés felvétele gyors volt. Csodás leveseket ettünk, a második fogáshoz két terítéket kértünk, ami gond nélkül teljesült. Nagyon finom volt minden, gusztusos tálalással. A felszolgáló nem volt tolakodó, viszont minden kérésünk teljesült.
Szörnyű 2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Gyulára érkezvén szerettünk volna megebédelni a férjemmel. Odaértünk az étteremhez, mely tele volt üres asztallal. A pincér odaküldött minket a pulthoz, hogy ott várakozzunk. A pultnál három pultos vagy pincér volt, de kb. 10 percig egyik sem kérdezte meg, hogy esetleg fogyasztanánk-e valamit, vagy segíthetnek-e valamiben.
1Kiszolgálás
Kiváló 2020. június 25.családjával (gyerekekkel) járt itt
Már többször is jártunk itt. A pincèrek kedvesek,figyelmesek. Az ètelek hihetetlen finomak. Minden tiszteletem a shèfnek.
Sajnos most 45 percet várakoztunk az ètelre de megèrte. A desszertek könnyűek így teli hassal is mertem rendelni. Igaz ízorgia volt.
Kiváló 2020. június 24.családjával (gyerekekkel) járt itt
Ismerősünk ajánlotta nekünk is a helyet. Vacsorázni mentünk a férjemmel és a kisfiammal ide. Rögtön kaptunk szabad asztalt, gyors volt a kiszolgálás. Az ételek látványosak, ízletesek és hihetetlenül finomak voltak. Kedves a személyzet. Mindenféleképpen vissza fogunk még jönni. Csak ajánlani tudom!
4Hangulat
4Tisztaság
Kiváló 2019. december 27.családjával (gyerekekkel) járt itt
Karácsony előtt Gyulán wellnes hétvégén voltunk a családdal 10 fő. Sógor, sógornő, anyósok, gyerekek. A második napra tudtunk foglalni mert teltházuk volt. Röviden annyit tudok mondani hogy a kiszolgálás magasan átlagon felüli. Olyan pincért fogtunk ki aki minden hölgyvendéget a társaságunkból lenyűgözött.
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 155 városban járt márFelfedező - 324 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5177 feltöltött kép
Kiváló 2019. szeptember 30.barátokkal járt itt
Nagyon rosszul indult ez a kapcsolat, de végül kifejezetten happy end lett a vége! Gyulai szállásadónk ajánlotta ezt a helyet, mi meg, természetesen komolyan is vettük az ajánlást és persze, azonnal megpróbáltam 12 főre asztalt foglaltatni, már hetekkel korábban. Mondtam is az úrnak, akivel a szálást intéztem, hogy legyen szíves foglalni nekünk ott, helyben.
Itt fényképeztem:
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Étlap/itallapVárkonyi Bistro & Bar Gyula - EgyébVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/italVárkonyi Bistro & Bar Gyula - Belső
Még több kép (6 db) >>
Kiváló 2019. szeptember 3.a párjával járt itt
Épp a nászútunkat töltöttük a férjemmel. Gondolkoztunk, hogy hova üljünk be az ebédünket elfogyasztani. Kiváncsiságból belekukkantottunk a kinti étlapba. Jónak bizonyult, ezért betértünk. Nagyon kedves volt a kiszolgálás, illetve maga a hely is szép volt. Reménykedtünk, hogy az étel is ínycsiklandozó lesz és az értékelések alapján nem lesz csalódás.
Várkonyi Bistro & Bar Gyula - Étel/ital
2019. augusztus 11.családjával járt itt
Késő este érkeztünk,így csak főételt rendeltünk,ami picit kevésnek bizonyult. Ellenben nagyon finom volt,udvarias kiszolgálással,tiszta környezetben,kellemes élőzenei kísérettel.
52 értékelés / 6 oldalon
Várkonyi Bistro & Bar Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth Lajos u. 14.
06 66 630324
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
H-CS