Corvin hotel Gyula: Tökéletes Kikapcsolódás a Corvin Hotelben Gyulán - Corvin Hotel Gyula

Corvin Hotel Gyula értékelése
21. helyezett a 159 gyulai szállás közül

Tökéletes Kikapcsolódás a Corvin Hotelben Gyulán

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Egy kis kellemes kikapcsolódás volt a családdal. Közel volt minden. Kényelmes szoba. A nagymamát is hoztuk magunkkal és kényelmesen külön helyiségben és mégis együtt eltudták helyezni a szállodában. Ez nagyon tetszett nekünk és neki is. Ahogy kiléptünk a szobánkból közvetlenül ott volt a játszószoba ami rengeteg játékkal és érdekességgel volt felszerelve. A majdnem 2 éves kislányomnak nagyon tetszett és remekül érezte magát ő is. Az ételek nagyon finomak voltak és bőségesek. A kiszolgálás egyszerűen fantasztikus volt. A Bogyó És Babócás szobában voltunk elhelyezve. Aki kisgyerekkel megy és még van egy felnőtt vagy nagyobb korú gyereke részére nagyon ideális ez a szoba. Köszönjük, hogy ott lehetünk és át élhetük Gyula szépségét. :-)))

Szeretnéd követni Corvin hotel Gyula felhasználót?    Igen

Corvin Hotel Gyula
5700 Gyula
Jókai u. 9-11.

2019. augusztus 11.
Nagyon jol ereztuk magunkat,minden tokeletes volt,a szoba szep volt,az etel finom es boseges,a szemelyzet meg csillagos 5-os! Csak ajanlani tudom!

2019. július 19.
A szálloda parkolójában nem volt hely, az előtte levő parkoló óra nem működött. A recepciós hölgy elnézést kérés, vagy segítségnyújtás helyett durván kioktatott, mi az, hogy nem tudunk mobilon bejelentkezni és parkolójegyet vásárolni! A szálloda éttermi szolgáltatása nagyon gyenge. A reggelik...

2019. június 17.
A szállás, illetve a hotel is nagyon jó helyen van közel mindenhez a várhoz, a fürdőhöz. A szobák tágasak és nagyon kényelmesek voltak. A reggeli és a vacsora változatos és nagy finom volt.

Corvin Hotel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-20
 - Szilveszter Gyulán (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és élőzenével, jacuzzi és finn szauna használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-01
 - Egyedi ajánlatkérés