Corvin Hotel Gyula
5700 Gyula, Jókai u. 9-11.

Corvin Hotel Gyula a térképen

Corvin Hotel Gyula értékelése:

17. helyezett a 164 gyulai szállás közül
68. helyezett Dél Alföldön - 568 szállás közül

Akciós csomagok

Corvin Hotel Gyula bemutatkozása

A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és gyógyfürdőtől, melyet a vendégek a város legszebb részén átvezető kényelmes sétával érhetnek el, alig 10 percre helyezkedik el.

Corvin Hotel Gyula képei

Corvin Hotel Gyula vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 10.
A személyzet kedves, segítőkész. A félpanzió kínálata bőséges, ízletes. A szobánk (100 B) tisztasága is megfelelő volt. Viszont a fürdőszoba kissé szűkös, apróbb változtatásokkal kényelmesebbé lehetne tenni. Összességében jól éreztük magunkat ebben a kis hangulatos alföldi városban. Főleg hogy csomagunk tartalmazta a korlátlan Várfürdő és AquaPalota használatát!

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kicsit későn érkeztünk, hiszen Kriszti csak késő délutántól indulhatott el. De megérte, mert a személyzet megvárt minket az aznapi vacsorával. Minden éjjel kényelmesen és nyugodtan aludtam az ágyamban, hétfőn pedig élveztem a medencében a pezsgő szökőkutakat, hiszen azok jól megmasszíroztak engem. A Várfürdő meg a többi látnivaló pedig nincs is olyan messze.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet munkája kifogástalan. Készségesek, kedvesek,segítőkészek. Az étterem személyzete szintén. Ott azonban kcsit lehangoló, amikor a reggelihez nincs kitéve a kávé, hanem külön, pénzért adják. Az ételek korrektek voltak, azonban jellegtelenül főznek. A szoba kicsi, de megfelelő. A fürdőszoba viszont tragédia.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
Az étterem dolgozói és segítőkészsége tetszett a legjobban, valamint a recepciós hölgyek is nagyon kedvesek. Az ételek finomak voltak, változatosak. A szoba tisztaságában volt némi kivetnivaló (ragacsos volt az asztal és a székek sem voltak áttörölve, valamint hajszálak voltak itt-ott az ágyneműn), illetve közvetlenül a szoba alatt lévő söröző hosszan tartó nyitvatartása miatt kisgyermekekkel nehezebb volt a pihenés.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet nagyon készséges. Az ajtó kereteken és sarkokban pókhálót lehet látni. Éjjeli szekrény véletlen elmozdítása után olyan koszt láttunk ami nem egy nap alatt termelődött. Az ablak szárnyakon nem található gumi szigetelés ezért az utcazaját nagyon lehet hallani. A wellness elég szakadt ápolatlan a pára folyt csöpögött, amivel egy gyenge párafaló küzdött.

Értékelt: 2020. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éjszakás szilvesztert töltöttünk itt ,de többet nem jövünk "igényeseknek" nem ajánlom. A személyzetnek betanított átverős szövege van,de azt kedvesen adják elő. például:"a szilveszteri gála est a másik szállodában lesz kb 10perc séta"a valóságban ez kb 15-20 perc a hidegben ,nem túl jó ,aztán óda útra valószínű a vendégek reklamálására lett egy mikrobusz .

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Már többször voltunk ebben a hotelben még akkor is amikor az átépítés zajlott. Most azonban már minden elkészült, de a WC-nek nincs szellőztetője, spray volt bekészítve. Mivel saját jakuzzijuk van nagyon hiányzott egy szárító vagy legalábbis fogasok és polc a fürdőszobában. Padlófűtés csak egy csíkban volt a szobában, a huzatos ablak előtt semmi.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 6.
Szép napokat töltöttünk a Corvin Hotelben! A szobánk nagyon kényelmes volt, az ételek finomak és bőséges volt az ellátás, a személyzet nagyon kedves, segítőkész! A szálloda tisztasága maximális! A szálloda parkolójában kirakják a foglalt táblát, ha napközben kiállunk az autóval! Nagyon jó ötlet! Mindenre csillagos ötös! Ajánlom mindenki fiyelmébe !

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Nagyon jol ereztuk magunkat,minden tokeletes volt,a szoba szep volt,az etel finom es boseges,a szemelyzet meg csillagos 5-os! Csak ajanlani tudom!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
A szálloda parkolójában nem volt hely, az előtte levő parkoló óra nem működött. A recepciós hölgy elnézést kérés, vagy segítségnyújtás helyett durván kioktatott, mi az, hogy nem tudunk mobilon bejelentkezni és parkolójegyet vásárolni! A szálloda éttermi szolgáltatása nagyon gyenge. A reggelik is hagytak kívánni valót maguk után /pl.

Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.10.28-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
Agod Apartman
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 19.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Mediterrán Apartman
2021.04.01. - 2021.10.21.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Szilveszter (min. 1 éj)
Hétvégi álom (min. 2 éj)