Corvin Hotel Gyula
5700 Gyula, Jókai u. 9-11.

Corvin Hotel Gyula a térképen

Corvin Hotel Gyula értékelése:

13. helyezett a 154 gyulai szállás közül
44. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Akciós csomagok

Corvin Hotel Gyula bemutatkozása

A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és gyógyfürdőtől, melyet a vendégek a város legszebb részén átvezető kényelmes sétával érhetnek el, alig 10 percre helyezkedik el.

Corvin Hotel Gyula képei

Corvin Hotel Gyula vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Nagyon jol ereztuk magunkat,minden tokeletes volt,a szoba szep volt,az etel finom es boseges,a szemelyzet meg csillagos 5-os! Csak ajanlani tudom!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
A szálloda parkolójában nem volt hely, az előtte levő parkoló óra nem működött. A recepciós hölgy elnézést kérés, vagy segítségnyújtás helyett durván kioktatott, mi az, hogy nem tudunk mobilon bejelentkezni és parkolójegyet vásárolni! A szálloda éttermi szolgáltatása nagyon gyenge. A reggelik is hagytak kívánni valót maguk után /pl.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
A szállás, illetve a hotel is nagyon jó helyen van közel mindenhez a várhoz, a fürdőhöz. A szobák tágasak és nagyon kényelmesek voltak. A reggeli és a vacsora változatos és nagy finom volt.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Egy kis kellemes kikapcsolódás volt a családdal. Közel volt minden. Kényelmes szoba. A nagymamát is hoztuk magunkkal és kényelmesen külön helyiségben és mégis együtt eltudták helyezni a szállodában. Ez nagyon tetszett nekünk és neki is. Ahogy kiléptünk a szobánkból közvetlenül ott volt a játszószoba ami rengeteg játékkal és érdekességgel volt felszerelve.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
A kiszolgálás udvarias a szoba tisztasága rendben volt. A fürdőszobában a zuhanykabin ajtaja hiányzott. Az ételek egyhangúak és íztelenek voltak. Kicsi a parkoló és vagy van helyed vagy nincs és éjszakára fizetős 850.-Ft. Központi helyen van ezáltal a boltok, pékségek könnyen megközelíthetőek.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 22.
A szálloda egy hangos utcafronton helyezkedik el, az ablakok pedig semmit nem szigetelnek, így nem sokat tudtunk pihenni, mivel már kora reggel minden zaj behallatszódott. Az ágyak szélei kopottak, minden poros és pókhálós, a kedvencem pedig az volt, hogy a fürdőszobákon nem volt ajtó.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Előre bocsátom, lehet mi vagyunk igénytelenek. . . Mosolygó recepciósok, akik mindenben segítenek. Családias wellness (persze nem túl nagy, de a belváros közepén ez nem is elvárható), ahová az utcáról biztosan nem lehet belátni, ugyanis az udvarra néz. A konyha bőséges és finom. Igaz, hogy másik cég viszi, így az extra fogyasztást helyben kell fizetni, de ezt előre elmondták és megértettük.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajándékba kaptuk a párommal a két éjszakás félpanziós napokat. Bevallom, féltem hogy érezzük majd magunkat, mert csak rossz, negatív vélemények sorakoztak egymás után. De miért ? ! A szálloda csendes helyen, a szoba jó, a személyzet segítőkész, akinek a svédasztalos kínálatból semmi sem jó, maradjon otthon és főzzön magának ! Tudják mit kedves utazótársaim ?

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Kama Szútra lakosztályt vettük ki. Az ágy szakadt, a fürdő régi módi és iszonyat koszos. A bútorok recsegnek-ropognak. Úgy hirdetik, hogy jakuzzis lakosztályok,persze a miénk pont nem az volt. A wellnes részleg egyetlen lepukkant jakuzziból áll. Még a plafonról is a pára csöpögött ránk. Erre szavak sincsenek!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Üzlethelyiségből átalakított szobát kaptunk, hideg volt a fűtést kérdésünkre sem kapcsolták be. Párna használhatatlan, összecsomósodott volt. Lelakott WC, ajtók, pókhálók, koszos tükör. Bejárat előtt parkoló és kijelölt dohányzóhely volt. Számlát nem kaptunk. Az éttermi fogyasztást nem lehetett a szobához íratni, helyben kellett fizetni.

Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménykártyával, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.29.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és masszázságy használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.100 - 11.400,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Gyulai kikapcsolódás (min. 2 éj)
2 éjszakás wellness kikapcsolódás

GyulaX