Corvin Hotel Gyula
5700 Gyula, Jókai u. 9-11.

Corvin Hotel Gyula a térképen

Corvin Hotel Gyula értékelése:

29. helyezett a 162 gyulai szállás közül
97. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Corvin Hotel Gyula bemutatkozása

A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és gyógyfürdőtől, melyet a vendégek a város legszebb részén átvezető kényelmes sétával érhetnek el, alig 10 percre helyezkedik el.

Corvin Hotel Gyula képei

Corvin Hotel Gyula vélemények

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 23.
A személyzet nagyon készséges. Az ajtó kereteken és sarkokban pókhálót lehet látni. Éjjeli szekrény véletlen elmozdítása után olyan koszt láttunk ami nem egy nap alatt termelődött. Az ablak szárnyakon nem található gumi szigetelés ezért az utcazaját nagyon lehet hallani. A wellness elég szakadt ápolatlan a pára folyt csöpögött, amivel egy gyenge párafaló küzdött.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
3 éjszakás szilvesztert töltöttünk itt ,de többet nem jövünk "igényeseknek" nem ajánlom. A személyzetnek betanított átverős szövege van,de azt kedvesen adják elő. például:"a szilveszteri gála est a másik szállodában lesz kb 10perc séta"a valóságban ez kb 15-20 perc a hidegben ,nem túl jó ,aztán óda útra valószínű a vendégek reklamálására lett egy mikrobusz .

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Már többször voltunk ebben a hotelben még akkor is amikor az átépítés zajlott. Most azonban már minden elkészült, de a WC-nek nincs szellőztetője, spray volt bekészítve. Mivel saját jakuzzijuk van nagyon hiányzott egy szárító vagy legalábbis fogasok és polc a fürdőszobában. Padlófűtés csak egy csíkban volt a szobában, a huzatos ablak előtt semmi.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 6.
Szép napokat töltöttünk a Corvin Hotelben! A szobánk nagyon kényelmes volt, az ételek finomak és bőséges volt az ellátás, a személyzet nagyon kedves, segítőkész! A szálloda tisztasága maximális! A szálloda parkolójában kirakják a foglalt táblát, ha napközben kiállunk az autóval! Nagyon jó ötlet! Mindenre csillagos ötös! Ajánlom mindenki fiyelmébe !

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Nagyon jol ereztuk magunkat,minden tokeletes volt,a szoba szep volt,az etel finom es boseges,a szemelyzet meg csillagos 5-os! Csak ajanlani tudom!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
A szálloda parkolójában nem volt hely, az előtte levő parkoló óra nem működött. A recepciós hölgy elnézést kérés, vagy segítségnyújtás helyett durván kioktatott, mi az, hogy nem tudunk mobilon bejelentkezni és parkolójegyet vásárolni! A szálloda éttermi szolgáltatása nagyon gyenge. A reggelik is hagytak kívánni valót maguk után /pl.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
A szállás, illetve a hotel is nagyon jó helyen van közel mindenhez a várhoz, a fürdőhöz. A szobák tágasak és nagyon kényelmesek voltak. A reggeli és a vacsora változatos és nagy finom volt.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Egy kis kellemes kikapcsolódás volt a családdal. Közel volt minden. Kényelmes szoba. A nagymamát is hoztuk magunkkal és kényelmesen külön helyiségben és mégis együtt eltudták helyezni a szállodában. Ez nagyon tetszett nekünk és neki is. Ahogy kiléptünk a szobánkból közvetlenül ott volt a játszószoba ami rengeteg játékkal és érdekességgel volt felszerelve.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
A kiszolgálás udvarias a szoba tisztasága rendben volt. A fürdőszobában a zuhanykabin ajtaja hiányzott. Az ételek egyhangúak és íztelenek voltak. Kicsi a parkoló és vagy van helyed vagy nincs és éjszakára fizetős 850.-Ft. Központi helyen van ezáltal a boltok, pékségek könnyen megközelíthetőek.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 22.
A szálloda egy hangos utcafronton helyezkedik el, az ablakok pedig semmit nem szigetelnek, így nem sokat tudtunk pihenni, mivel már kora reggel minden zaj behallatszódott. Az ágyak szélei kopottak, minden poros és pókhálós, a kedvencem pedig az volt, hogy a fürdőszobákon nem volt ajtó.

Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.09.01.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Agod Apartman
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive light ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző biztosításával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 33.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, az éjszakák számával megegyező Várfürdő belépővel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 8.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2020.12.27.
Mediterrán Apartman
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 22.450,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes masszázzsal, jakuzzi és finn szauna használattal, borkedvezménnyel, Visit Gyula kártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Nyári pihenés (min. 2 éj)

GyulaX