Corvin Hotel Gyula
5700 Gyula, Jókai u. 9-11.

Corvin Hotel Gyula a térképen

Corvin Hotel Gyula értékelése:

18. helyezett a 151 gyulai szállás közül
68. helyezett Dél Alföldön - 539 szállás közül

Akciós csomagok

Corvin Hotel Gyula bemutatkozása

A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és gyógyfürdőtől, melyet a vendégek a város legszebb részén átvezető kényelmes sétával érhetnek el, alig 10 percre helyezkedik el.

Corvin Hotel Gyula képei

Corvin Hotel Gyula vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
A kiszolgálás udvarias a szoba tisztasága rendben volt. A fürdőszobában a zuhanykabin ajtaja hiányzott. Az ételek egyhangúak és íztelenek voltak. Kicsi a parkoló és vagy van helyed vagy nincs és éjszakára fizetős 850.-Ft. Központi helyen van ezáltal a boltok, pékségek könnyen megközelíthetőek.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 22.
A szálloda egy hangos utcafronton helyezkedik el, az ablakok pedig semmit nem szigetelnek, így nem sokat tudtunk pihenni, mivel már kora reggel minden zaj behallatszódott. Az ágyak szélei kopottak, minden poros és pókhálós, a kedvencem pedig az volt, hogy a fürdőszobákon nem volt ajtó.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
Előre bocsátom, lehet mi vagyunk igénytelenek. . . Mosolygó recepciósok, akik mindenben segítenek. Családias wellness (persze nem túl nagy, de a belváros közepén ez nem is elvárható), ahová az utcáról biztosan nem lehet belátni, ugyanis az udvarra néz. A konyha bőséges és finom. Igaz, hogy másik cég viszi, így az extra fogyasztást helyben kell fizetni, de ezt előre elmondták és megértettük.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajándékba kaptuk a párommal a két éjszakás félpanziós napokat. Bevallom, féltem hogy érezzük majd magunkat, mert csak rossz, negatív vélemények sorakoztak egymás után. De miért ? ! A szálloda csendes helyen, a szoba jó, a személyzet segítőkész, akinek a svédasztalos kínálatból semmi sem jó, maradjon otthon és főzzön magának ! Tudják mit kedves utazótársaim ?

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Kama Szútra lakosztályt vettük ki. Az ágy szakadt, a fürdő régi módi és iszonyat koszos. A bútorok recsegnek-ropognak. Úgy hirdetik, hogy jakuzzis lakosztályok,persze a miénk pont nem az volt. A wellnes részleg egyetlen lepukkant jakuzziból áll. Még a plafonról is a pára csöpögött ránk. Erre szavak sincsenek!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Üzlethelyiségből átalakított szobát kaptunk, hideg volt a fűtést kérdésünkre sem kapcsolták be. Párna használhatatlan, összecsomósodott volt. Lelakott WC, ajtók, pókhálók, koszos tükör. Bejárat előtt parkoló és kijelölt dohányzóhely volt. Számlát nem kaptunk. Az éttermi fogyasztást nem lehetett a szobához íratni, helyben kellett fizetni.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
A szálloda étterme kritikán aluli. Az étel minősége nem megfelelő, semmi választék. 3 vacsoránk volt, mindig volt olyan étel, ami már elfogyott, a tányérra, pohárra várni kellett. (Jó esetben 10 perc elteltével sikerült pótolni). A reggelihez nem járt a kávé, a mosógatóvíz minőségű "kávét" pluszban számolták. Így inkább kisétáltunk finom kávét inni a közeli kávézóba.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
Meglepő volt számunkra, hogy a reggelihez nem jár kávé vagy gyümölcstea.Ezeket plusz pénzért lehetett megvásárolni.A szobát is nagyobbnak gondoltuk az apartmanszoba megnevezés után.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
A szálloda nincs felkészülve nagyobb forgalomra egyáltalán. Rettentő kevés parkoló hely, ezt jelezni kellene foglaláskor, ugyanis nagyon kellemetlen úgy érkezni a gyerekekkel, hogy parkolóhelyet kell vadászni. Az ételek íze finom volt, viszont rettentő kevés. Durvának találom, hogy 17:30-kor kezdődik a vacsora és fél hétkor már nincs a húshoz köret, a desszerthez öntet, fél 8-kor pedig gyakorlatilag nincs választék.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Nagyon kedves volt a személyzet, mosolygósan vártak mindig, kedvesen tájékoztattak mindenől. A felszolgálás is rendben volt. Választékos reggeli és ebéd volt, mindig jól laktunk. Lehetett gyümölcsöt és süteményt is enni. Ami kicsit zavaró volt, hogy nem kaptunk kávét, külön meg kellett vásárolni. A központhoz pár percre található, strand is kellemmes sétára, ezért néha zajos volt esténként.

Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, kedvezményekkel, Visit Gyula turisztikai kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.21-ig
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Corso Boutique Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, fürdőköntös és szobaszéf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.08.31.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.21-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 10.183,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fesztivál bérlettel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.11.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.25-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Hurrá, nyári szünet! Családi akció! (min. 2 éj)
Nyári szuper akció (min. 4 éj)

GyulaX