Kertész Ágnes: Egy álom hét az Elizabeth Hotelben Gyulán! - Elizabeth Hotel Gyula

Elizabeth Hotel Gyula értékelése
3. helyezett a 164 gyulai szállás közül

Egy álom hét az Elizabeth Hotelben Gyulán!

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 14.
A személyzet tagjai nagyon kedvesek voltak, de nagyon diszkrétek, minden kérdésre megadták a választ,nagyon szolgálatkészek voltak!
Mosollyal, kedves beszéddel fogadtak minden reggel, délben, este!
A reggeli néha hideg volt, és mivel több napot voltunk ezért elég egy síkú, de a vacsorák fantasztikusan finomak, és választékosak, mindenki megtalálta a neki megfelelőt! A helyszínre jutás egy kicsit korlátozott, ha nincs autója az vendégnek és az onnan elmenetel is nehézkes. Az utazások megszervezése elég hektikus, idős embereknek nagyon nehezen megy!
A welness részlegen lévő hölgyek szolgálatkészek, kedvesek, segítők, de igyekeznek nem zavarni a nyaraló vendégeket!
Minden szolgáltatás messzemenően hozzájárult, ahhoz, hogy a vendég jól érezze magát, elégedett legyen!
Nagyon jól éreztük magunkat, és ajánljuk a barátainknak ezt a jó helyet a pihenésre!

Szeretnéd követni Kertész Ágnes felhasználót?    Igen

Elizabeth Hotel Gyula
5700 Gyula
Vár u. 1.

2020. szeptember 15.
A Hotelszoba nagyon kényelmes volt,tiszta volt,jó elhelyezkedés a várhoz és kastélyhoz közel.A személyzet nagyon kedves volt,és mindenbe a segítségünkre voltak.A reggeli nagyon finom volt, és sok volt választék. A vacsora kevesebb menü kínálattal volt ellátva. Mindennel másként elégedettek...

2020. január 3.
Mindennel elégedettek voltunk. A welness részleg nagyszerü egyedüli hiányosság az,hogy vacsoránál nincs az asztalon viz hanem kérhetst limonádét 550-ért.

2019. december 29.
Az interneten megnézett képek alapján volt elképzelésem a szállodáról, viszont a valóság még szebb volt. Tágas, jól felszerelt szoba, fürdőszoba, tisztaság mindenütt. Az ágy is nagyon kényelmes, kellemes ágyneművel. És végre nem hallottam, hogy mit csinál a szomszéd. Csendes, igazán jól lehetett...

Elizabeth Hotel, Gyula kiemelt csomagajánlatai
 - Elizabeth wellness - ajándék Várfürdő belépővel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-05 - 2020-10-31
 - Színpompás ősz (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-05 - 2020-10-31
 - Egyedi ajánlatkérés