Elizabeth Hotel Gyula ★★★★

Elizabeth Hotel Gyula értékelése:

3. helyezett a 154 gyulai szállás közül
16. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Elizabeth Hotel Gyula bemutatkozása

Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres Várfürdőtől 200 méterre helyezkedik el, a középkori téglavár közvetlen szomszédságában, mely egyedülálló módon máig épen maradt gótikus épület. A szállóvendégek az étteremből, a bárból és a szobák jelentős részéből egyaránt a gyulai vár látványában gyönyörködhetnek, a nagyszerű wellness létesítmények páratlan ellazulást biztosítanak egy hosszú nap után, egy vacsora az étteremben pedig minden igazi ínyencnek felüdülést nyújt.

Elizabeth Hotel Gyula képei

Elizabeth Hotel Gyula

Elizabeth Hotel Gyula vélemények

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Nagyon szép a város és közel a Belváros!!Szép és meleg volt az időjárás.A Szálloda nagyon szép és a Repeciósak nagyon kedvesek!Az Étteremben nagyon finomak a Kaják!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 3.
Áprilisban egy kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. A szoba kényelmes, a felújjított fürdőszoba tiszta és világos volt. A személyzet rendkívül figyelmes és kedves volt! Az étterem választéka számunkra megfelelő volt. A wellnes részleg Nekünk rendkívül tetszett! ! ! ! A hotel rögtön a vár mellett helyezkedik el, a belváros egy kellemes sétával elérhető!

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
Régóta terveztük,hogy ismét felkeressük Gyulát, ezt a szép és permanensen fejlődő várost, nem utolsó sorban a kiváló gyógyvize miatt is. Az Elizabeth Hotelt választottuk részben kedvező fekvése, részben a pozitív vendégvélemények miatt. Nem csalódtunk! Az elegáns szálló a vár szomszédságában, központi helyen található.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 28.
A hotel azt nyújtotta, amit "megígért" remek elhelyezkedés, gyönyörű környezetben, egy hosszú hétvégi kikapcsolódáshoz e legjobb. A személyzet barátságos, segítőkész. Az ellátás bőséges, választékos. Nagyon finom volt minden. A szoba tiszta, rendezett, a welness részleg is megfelelő. Kellemes, pihentető hétvégénk volt itt. Ajánlani tudom mindenkinek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kiváló elhelyezkedés. A személyzet elsőosztályú,főleg Robi,akivel hamar megtaláltuk a közös nevezőt. Az ellátás választékos és kitűnő. A szobák nagysága megfelelő, a welness részleg is jó. Igazából kellemes, jó meglepetés volt a szálloda. A gyerekeink által, névnapunk meglepetésében is kiválóan jártak el. Még visszatérünk ide.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Csönd volt és kényelem!
Minden patyolat tiszta volt!

Étkezésnél nagy volt a választék!

A Welness részlegben az alkalmazottak szolgálat készek voltak!

Hiányként említeném a Bibliát!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 21.
Gyönyörű képek az interneten. Elfogadható ár. Amikor befizettem, már nem igazán tetszett, hogy akkor is hétvégi felárat kell fizetni, ha csütörtökön érkezem, és szombaton reggel már el is megyek. No de ez a szabály, hát jó. Csütörtökön délután érkeztünk. Kérdeztük, gyógyvíz van e a szállodában. ( gyógyfürdő mellett) Nem, de kapunk kétnapi kedvezményre jogosító igazolást a gyógyfürdőbe.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Nagyon szép és rendezett környezet,tiszta szobák ,barátságos segítőkész személyzet. A welnes részleg is megfelelő, habár kisgyerekeknek nem elegendő, de felnőtt igényeket kielégit.Tökéletes karácsonyi ajándék az egész családnak. A karácsony akkor a legszebb ha azokkal lehetünk akiket szeretünk!!!!!!

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
A Karácsonyi ünnepeket az Elizabeth Hotelben töltöttük. Meg kell mondanom, hogy a személyzet és a hotel tisztasága kiváló volt. A wellness részleg minden igényeinket kielégítette, és attól függetlenül hogy nem túl nagy, egyáltalán nem volt zsúfolt. Mi kutyával érkeztünk, emiatt is választottunk ezt a szállodát. Bármikor szívesen visszatérnénk ide.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a hotelban. Amikor beléptünk, az első benyomásunk az volt, hogy milyen barátságos és tiszta. A személyzet segítőkész, kedves volt, kivétel nélkül mindenki. A szobánk a várra nézett, a nagy ablakokon át gyönyörködhettünk a várban és a parkban. A fürdőszoba tiszta volt, az ágy kényelmes, a törölköző és az agynemű jó illatú puha.

Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző biztosításával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Corso Boutique Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, fürdőköntös és szobaszéf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence, fitneszterem és teniszpálya használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.15-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)
Hurrá, nyári szünet! Családi akció! (min. 2 éj)

GyulaX