Elizabeth Hotel Gyula ★★★★

Elizabeth Hotel Gyula értékelése:

4. helyezett a 162 gyulai szállás közül
20. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Elizabeth Hotel Gyula bemutatkozása

Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres Várfürdőtől 200 méterre helyezkedik el, a középkori téglavár közvetlen szomszédságában, mely egyedülálló módon máig épen maradt gótikus épület. A szállóvendégek az étteremből, a bárból és a szobák jelentős részéből egyaránt a gyulai vár látványában gyönyörködhetnek, a nagyszerű wellness létesítmények páratlan ellazulást biztosítanak egy hosszú nap után, egy vacsora az étteremben pedig minden igazi ínyencnek felüdülést nyújt.

Elizabeth Hotel Gyula képei

Elizabeth Hotel Gyula

Elizabeth Hotel Gyula vélemények

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Mindennel elégedettek voltunk. A welness részleg nagyszerü egyedüli hiányosság az,hogy vacsoránál nincs az asztalon viz hanem kérhetst limonádét 550-ért.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Az interneten megnézett képek alapján volt elképzelésem a szállodáról, viszont a valóság még szebb volt. Tágas, jól felszerelt szoba, fürdőszoba, tisztaság mindenütt. Az ágy is nagyon kényelmes, kellemes ágyneművel. És végre nem hallottam, hogy mit csinál a szomszéd. Csendes, igazán jól lehetett pihenni.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Megfelelő vezetés mellett sokkal többet ki lehetne hozni ebből a szállodából. Nincs gazdája a hotelnek. Némi vendéglátós múlttal a hátam mögött, illetve vendégként más szállodákban szerzett tapasztalattal, kifejezetten zavart egy csomó dolog. Még meg sem érkeztünk, és már más névre kaptam a válaszlevelet.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
Kellemes 3 napot töltöttem a szállodában. Tágas, nagy szobánk a gyulai várra nézett. A fürdőszoba is sarokkáddal nagy méretű volt. A wellness nem óriási, de minden volt benne. Az étterem elegáns, finom ételekkel, amit a teraszon is elfogyaszthattunk. Zárt parkoló is van.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
A hotel elhelyezkedése tökéletes, gyalog megközelíthető a legtöbb gyulai látványosság. A szobák tiszták és szépek, a személyzet nagyon kedves és segítőkész, az ételek finomak. A wellnes a kicsinél is kisebb, de számunkra megfelelő volt. A vacsoránál időnként nehézkesen ment az italok felszolgálása és az ételek pótlása, de a pincérek minden tőlük telhetőt megtettek, így kis várakozás után orvosolták a hiányosságokat.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Már másodjára vendégeskedtünk az Elizabeth Hotelben, és ismét jól éreztük magunkat. A szálloda fő erénye az alagsorban található wellnessrészleg, csak a család legkisebb tagja miatt mentünk át a Várfürdőbe. A hotel elhelyezkedése épp tökéletes: kőhajításnyira a vártól, alig távolabb a fürdőtől, és a belváros is igen közel van.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Tetszett a Hotel elhelyezkedése, könnyen oda találtunk. Tetszett a recepciós kedvessége, segítőkészsége. Tetszett, hogy volt belső parkolóhely. Tetszett a szoba kialakítása, felszereltsége, tisztasága. Tetszett a kilátás, a Vár látképe. Tetszett a reggeli és vacsora választéka, a pincérek segítőkészsége. Tetszett a wellness részleg kialakítása, pihentető volt.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Nagyon jó a hotel fekvése, mivel a Vár és a strand közvetlen szomszédságában és a városközpont közelében helyezkedik el. A szálloda berendezése elegáns, az ételek kiválóak, bőséges a választék. Kedvezőek a wellness nyújtotta lehetőségek is, a napozóterasz fantasztikus. A személyzet kedves és segítőkész. A szállást szívesen ajánlom mindenkinek.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
A szállás elhelyezkedése, a hangulata, valamint a személyzet hozzáállása
kiváló ha valamit kértem midig törekedtek a megoldásra, nagyon színvonalas és finom volt az ételválasztás is.
A hotel bizonyos szempontból lásd tapéták állapota már kicsit kopottabb,
de aki nem ezt nézi valóban nagyon elégedett lehet!

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
A szálloda megközelitése nagyon jó, a távolsági buszjárat 50 m-re áll meg és az indulás is innen lehetséges. A tájékoztatás kérdéseimre udvarias , segítőkész. A szoba kényelmes, tiszta, napi takarítás. A tv csatornaválaszték lehetett volna bővebb. Az étkezés folyamatos volt, nem kellet várni, az ételek kiválók voltak, elégséges választékkel és jó izzel.

Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.08.31.
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750 - 4.125,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.26. - 2021.03.30.
Corvin Hotel
5-8 éjszaka 32.973,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.30-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence- és fitneszterem használattal, gyerek- és családi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.10-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Erkel Gyula
A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)

GyulaX