Elizabeth Hotel Gyula ★★★★

Elizabeth Hotel Gyula értékelése:

4. helyezett a 148 gyulai szállás közül
15. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Elizabeth Hotel Gyula bemutatkozása

Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres Várfürdőtől 200 méterre helyezkedik el, a középkori téglavár közvetlen szomszédságában, mely egyedülálló módon máig épen maradt gótikus épület. A szállóvendégek az étteremből, a bárból és a szobák jelentős részéből egyaránt a gyulai vár látványában gyönyörködhetnek, a nagyszerű wellness létesítmények páratlan ellazulást biztosítanak egy hosszú nap után, egy vacsora az étteremben pedig minden igazi ínyencnek felüdülést nyújt.

Elizabeth Hotel Gyula képei

Elizabeth Hotel Gyula

Elizabeth Hotel Gyula vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 21.
Gyönyörű képek az interneten. Elfogadható ár. Amikor befizettem, már nem igazán tetszett, hogy akkor is hétvégi felárat kell fizetni, ha csütörtökön érkezem, és szombaton reggel már el is megyek. No de ez a szabály, hát jó. Csütörtökön délután érkeztünk. Kérdeztük, gyógyvíz van e a szállodában. ( gyógyfürdő mellett) Nem, de kapunk kétnapi kedvezményre jogosító igazolást a gyógyfürdőbe.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Nagyon szép és rendezett környezet,tiszta szobák ,barátságos segítőkész személyzet. A welnes részleg is megfelelő, habár kisgyerekeknek nem elegendő, de felnőtt igényeket kielégit.Tökéletes karácsonyi ajándék az egész családnak. A karácsony akkor a legszebb ha azokkal lehetünk akiket szeretünk!!!!!!

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
A Karácsonyi ünnepeket az Elizabeth Hotelben töltöttük. Meg kell mondanom, hogy a személyzet és a hotel tisztasága kiváló volt. A wellness részleg minden igényeinket kielégítette, és attól függetlenül hogy nem túl nagy, egyáltalán nem volt zsúfolt. Mi kutyával érkeztünk, emiatt is választottunk ezt a szállodát. Bármikor szívesen visszatérnénk ide.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a hotelban. Amikor beléptünk, az első benyomásunk az volt, hogy milyen barátságos és tiszta. A személyzet segítőkész, kedves volt, kivétel nélkül mindenki. A szobánk a várra nézett, a nagy ablakokon át gyönyörködhettünk a várban és a parkban. A fürdőszoba tiszta volt, az ágy kényelmes, a törölköző és az agynemű jó illatú puha.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
A párommal kettesben töltöttünk el a hotelban egy hosszú hétvégét. A hotel azt nyújtotta, amire számítottunk: kiváló, nyugodt kikapcsolódást, elegáns környezetben. A szoba klasszikus, elegáns berendezésű, az átlagosnál tágasabb volt. Balkon nincs, de ősszel nem is hiányzott. A szoba berendezése nem új, de minden tökéletes esztétikai és műszaki állapotban van.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 12.
A szálloda várakozáson felüli volt. Egyetlen negatív dolog a szoba hőmérséklete. Tetőtéri szobában voltunk. Klíma berendezés működik ugyan, de ebbe a magas külső hőmérsékletben kevésnek bizonyult. Más minden kiváló volt.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 12.
Május elején jártunk a szállodában. A szoba tágas és tiszta és a fürdüszoba is. Mindjárt észrevettük hogy az ablaktalan fürdöszobában nem müködik a szellöztetés. Reklamáltunk és nemsokára a recepciós hölgy azt mondta hogy beszélt a karbantartóval aki azt mondta hogy nincs is szellöztetés. Megkérdeztük hogy egy **** szállodában ez hogy lehet és akkor minek van felszerelve a szellözö elvezetö nyilása.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy baráti társasággal érkeztünk Gyulára, mi egy másik [moderálva - a szerk. ] hotelbe ők pedig itt foglaltak helyet. Sajnos a mi hotelünkben a wellness részleget elfelejtették megépiteni, így vagy unalom vagy séta a barátokhoz ide az Elizabeth hotelbe. A recepción elmondtuk hogy nem itt vagyunk elszállásolva, de szeretnénk használni a wellness részleget, illetve ha már itt vagyunk, itt is ebédelnénk.

bnedora TOP fotófeltöltő
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Harmadszorra választottuk ezt a szállodát gyulai tartózkodásunkkor. A szálloda tisztaságával, a személyzet segítőkészségével mint korábban is, most is, meg voltunk elégedve. Viszont szomorúan tapasztaltuk, hogy az ebédnél és a vacsoránál közölte a pincér, hogy nem tud adni vizet. Sok szállodában jártunk már, olyan előfordult, hogy egy kancsó citromos vízért fizetni kellett, dehogy nem adnak vizet, még nem.

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Elizabeth környezete, és maga a szálloda is csodálatos. Annak ajánlanám aki szereti a kastélyokba illő stílust, kényelmet és eleganciát. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, és az ad hoc kihívásokat is kérdés nélkül, azonnal teljesíti. Az ételek nagyon finomak, a bár kényelmes. Visszatérő vendég vagyok, csak ajánlani tudom!

Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2021.03.02-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermek játszósarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.27.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 1.750 - 2.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Húsvét (min. 3 éj)
Vasárnapi pihenés (1 éjszaka)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX