Elizabeth Hotel Gyula ★★★★

4. helyezett a 148 gyulai szállás közül
15. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Akciós csomagok

Elizabeth Hotel Gyula bemutatkozása

Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres Várfürdőtől 200 méterre helyezkedik el, a középkori téglavár közvetlen szomszédságában, mely egyedülálló módon máig épen maradt gótikus épület. A szállóvendégek az étteremből, a bárból és a szobák jelentős részéből egyaránt a gyulai vár látványában gyönyörködhetnek, a nagyszerű wellness létesítmények páratlan ellazulást biztosítanak egy hosszú nap után, egy vacsora az étteremben pedig minden igazi ínyencnek felüdülést nyújt.

Elizabeth Hotel Gyula képei

Elizabeth Hotel Gyula

Elizabeth Hotel Gyula vélemények

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Nagyon szép és rendezett környezet,tiszta szobák ,barátságos segítőkész személyzet. A welnes részleg is megfelelő, habár kisgyerekeknek nem elegendő, de felnőtt igényeket kielégit.Tökéletes karácsonyi ajándék az egész családnak. A karácsony akkor a legszebb ha azokkal lehetünk akiket szeretünk!!!!!!

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
A Karácsonyi ünnepeket az Elizabeth Hotelben töltöttük. Meg kell mondanom, hogy a személyzet és a hotel tisztasága kiváló volt. A wellness részleg minden igényeinket kielégítette, és attól függetlenül hogy nem túl nagy, egyáltalán nem volt zsúfolt. Mi kutyával érkeztünk, emiatt is választottunk ezt a szállodát. Bármikor szívesen visszatérnénk ide.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a hotelban. Amikor beléptünk, az első benyomásunk az volt, hogy milyen barátságos és tiszta. A személyzet segítőkész, kedves volt, kivétel nélkül mindenki. A szobánk a várra nézett, a nagy ablakokon át gyönyörködhettünk a várban és a parkban. A fürdőszoba tiszta volt, az ágy kényelmes, a törölköző és az agynemű jó illatú puha.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
A párommal kettesben töltöttünk el a hotelban egy hosszú hétvégét. A hotel azt nyújtotta, amire számítottunk: kiváló, nyugodt kikapcsolódást, elegáns környezetben. A szoba klasszikus, elegáns berendezésű, az átlagosnál tágasabb volt. Balkon nincs, de ősszel nem is hiányzott. A szoba berendezése nem új, de minden tökéletes esztétikai és műszaki állapotban van.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 12.
A szálloda várakozáson felüli volt. Egyetlen negatív dolog a szoba hőmérséklete. Tetőtéri szobában voltunk. Klíma berendezés működik ugyan, de ebbe a magas külső hőmérsékletben kevésnek bizonyult. Más minden kiváló volt.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 12.
Május elején jártunk a szállodában. A szoba tágas és tiszta és a fürdüszoba is. Mindjárt észrevettük hogy az ablaktalan fürdöszobában nem müködik a szellöztetés. Reklamáltunk és nemsokára a recepciós hölgy azt mondta hogy beszélt a karbantartóval aki azt mondta hogy nincs is szellöztetés. Megkérdeztük hogy egy **** szállodában ez hogy lehet és akkor minek van felszerelve a szellözö elvezetö nyilása.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy baráti társasággal érkeztünk Gyulára, mi egy másik [moderálva - a szerk. ] hotelbe ők pedig itt foglaltak helyet. Sajnos a mi hotelünkben a wellness részleget elfelejtették megépiteni, így vagy unalom vagy séta a barátokhoz ide az Elizabeth hotelbe. A recepción elmondtuk hogy nem itt vagyunk elszállásolva, de szeretnénk használni a wellness részleget, illetve ha már itt vagyunk, itt is ebédelnénk.

bnedora TOP fotófeltöltő
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Harmadszorra választottuk ezt a szállodát gyulai tartózkodásunkkor. A szálloda tisztaságával, a személyzet segítőkészségével mint korábban is, most is, meg voltunk elégedve. Viszont szomorúan tapasztaltuk, hogy az ebédnél és a vacsoránál közölte a pincér, hogy nem tud adni vizet. Sok szállodában jártunk már, olyan előfordult, hogy egy kancsó citromos vízért fizetni kellett, dehogy nem adnak vizet, még nem.

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Elizabeth környezete, és maga a szálloda is csodálatos. Annak ajánlanám aki szereti a kastélyokba illő stílust, kényelmet és eleganciát. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, és az ad hoc kihívásokat is kérdés nélkül, azonnal teljesíti. Az ételek nagyon finomak, a bár kényelmes. Visszatérő vendég vagyok, csak ajánlani tudom!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ket ejszakat toltottunk parommal az Elizabeth hotelban. Nagyon jol ereztuk magunkat,a wellness reszlege igazan minden igenynek megfelelo. A szobak kenyelmesek,tisztak,az etelek nagyon finomak voltak,egyeduli rossz pont ,hogy ,habar teljes ellatasra szolt a csomagunk,az etteremben nem szolgaltak fel vizet,csak ha fizettunk erte.

Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Corso Boutique Hotel
2-6 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kültéri medence és fitneszterem használattal,fürdőbelépővel, szabadtéri programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.31.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Erkel Gyula
A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár...
Fodor Hotel Gyula
Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
Kényeztető napok (min. 4 éj)

GyulaX