Balázs Szálló Apartman Gyula

Balázs Szálló Apartman Gyula
Balázs Szálló Apartman GyulaBalázs Szálló Apartman Gyula
Balázs Szálló Apartman GyulaBalázs Szálló Apartman Gyula

Balázs Szálló Apartman Gyula bemutatkozása

Gyula belvárosában, a vártól és a fürdőtől 600 m-re, új építésű, igényes, nagy alapterületű apartmanokkal várjuk kedves Vendégeinket. Szálláshelyünk rendelkezik wellness résszel (jakuzzi, szauna, sókamra), borospincével, ingyenes WiFi-vel, zárt parkolóval, grillezési, bográcsozási hellyel, közös helyiséggel.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2024.06.14-ig
Corso Boutique Hotel Gyula

Balázs Szálló Apartman Gyula vélemények

Kiváló 2021. szeptember 9.barátokkal járt itt
Nagyon jó elhelyezkedésű szállás. Szép nagy, tiszta szobánk volt. Hangulatos az udvar, kedves a személyzet.
Kiváló 2019. június 4.a párjával járt itt
A legjobb szállás Gyulán. Többször jártunk itt, sose csalódtunk. Nagyon jó az elhelyezkedés, mindenhez közel van. A tuljdonosok segítőkészek, kedvesek. Szobák jól felszereltek, tiszták, hangulatosak.
Kiváló 2016. november 20.a párjával járt itt
Mi a Gellény Lux Apartman részében voltunk. Ez a szomszédos épület,ha jól gondolom a cím alapján. Fantasztikusa szép volt. Tökéletes tisztaság,mindennel felszerelt,modern,mi szabályozhattuk még a fűtést is. Tulajdonos nagyon kedves,ha legközelebb arra járunk újra itt szállunk meg. Reggeli kérhető,de mi nem vettük igénybe. A fürdő sincs messze,tökéletes.
Balázs Szálló Apartman Gyula - SzobákBalázs Szálló Apartman Gyula - SzobákBalázs Szálló Apartman Gyula - SzobákBalázs Szálló Apartman Gyula - Medence/kertBalázs Szálló Apartman Gyula - Külső képBalázs Szálló Apartman Gyula - Medence/kert
Kiváló 2016. július 22.a párjával járt itt
Az utcáról jó belépni az udvarra-csend, nyugalom,virágok. . . Az apartmanunk jól felszerelt,tágas és tiszta. Kiemelném aTulajdonos hozzáállását. Nagyon közvetlen, figyelmes, barátságos. Nála tényleg a Vendég az elsö! Neki köszönhettük a tartalmas , változatos reggelinket(is). Minden nap megkérdezte,hogy van-e valami , amit szeretnénk.
Balázs Szálló Apartman Gyula - KörnyékBalázs Szálló Apartman Gyula - Medence/kertBalázs Szálló Apartman Gyula - SzobákBalázs Szálló Apartman Gyula - SzobákBalázs Szálló Apartman Gyula - SzobákBalázs Szálló Apartman Gyula - SzobákBalázs Szálló Apartman Gyula - Vendéglátás
Átlagos 2015. szeptember 29.barátokkal járt itt
Mivel a Gellény Szálló Apartmanról mindenhol a pozitívumot látni először így én a negatívumokkal kezdenék. Bár ki van írva több helyen is - webden, helyszínen - hogy Szép Kártya elfogadó hely, ez sajnos kamu! Állítólag ez azért van, mert jelenleg épp tulajcsere van, és ezért már nem fogadnak el Szép Kártyát fizetés gyanánt.
Balázs Szálló Apartman Gyula - Egyéb
Kiváló 2015. május 13.a párjával járt itt
Nagyon szép, barátságos és családias panzió. A vendéglátók kedvesek és segítőkészek. A szoba tágas, az ágy nagy és kényelmes. A konyha jól felszerelt. A fürdő is szép nagy és tiszta. Reggel a balkonra besüt a nap, kellemes volt a reggeli kávénkat ott üldögélve elfogyasztani. A reggeli svédasztalos és bőséges.