G.G.Judit

G.G.Judit adatlapja

Regisztráció2016.06.19
Utoljára itt2017.11.28

Kiváló 2017. július 9.a párjával járt itt
Nagyon szép, új szállás közvetlen a Balatonfüredi uszoda mellett,átjárással. Tágas szép szobák,erkéllyel,minibárral,fürdőköpennyel. Tökéletes tisztaság,és első osztályú svédasztalos reggelit és vacsorát kaptunk. Én csak a wifit találtam a szobában gyengének. Minden tökéletes volt,ha legközelebb erre járunk,ismét itt szállunk meg.
Felhasználó fényképei:
Akadémia Hotel Balatonfüred - Akadémia Hotel Balatonfüred - Akadémia Hotel Balatonfüred - Akadémia Hotel Balatonfüred - Akadémia Hotel Balatonfüred - Akadémia Hotel Balatonfüred - Akadémia Hotel Balatonfüred -
2017. november 28.a párjával járt itt
Kuponos vásárlással voltunk a szállodában,novemberben. Nagyon kellemes kis hotel,közel a strand,nyáron biztos még kellemesebb. A reggeli finom és bőséges,vacsorára két féléből választhattunk ami megfelelő adag volt,jó ízű. A wellness részleg nagyon kellemes,egyedül a nagyobb medence vize volt kicsit hűvösebb.
Felhasználó fényképei:
Hotel Kakadu Keszthely - Hotel Kakadu Keszthely - Hotel Kakadu Keszthely -
Kiváló 2017. március 6., csoporttal járt itt
Beültünk vacsorázni az étterembe,a pincér nagyon kedves volt,látszik,hogy nem ma kezdte a szakmáját. Mind az étel ,az ital és a kiszolgálás tökéletes volt. Családdal és barátokkal voltam itt. Az ételekre alig kellett várni és mind isteni volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Legközelebb ha Harkányba járok ide fogok menni vacsizni.