Nagyon kezdetleges szállás

Gesztenyés Vendégház GyulaGesztenyés Vendégház Gyula a térképen

Gyenge 2015. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. május 26.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Nekünk nagyon nem tetszett ez a szállás.
Nászutunkat töltöttük Gyulán.
Azért választottuk ezt a szállást, mert nagyon kedvező áron tudtuk lefoglalni 4 éjszakára.
Azzal kezdeném, hogy alig lehet megtalálni, mert nincs tábla a kapun csak egy idegenforgalmi szám és alatta apró betűvel a szállás neve.
Érkezésünkkor senki nem fogadott bennünket és a kapun is csak úgy tudtunk bejutni, hogy felhívtuk a tulajt és ő elmondta hogy a postaládára belül van felakasztva 1 db kulcs az összes vendégnek.
Másnap reggel kaptunk kontinentális reggelit ami fehér kenyér és valami olcsó felvágott. Volt vaj és dzsem is, de mivel én cukorbeteg vagyok így szerettem volna kérni minden reggel 1 db korpás zsemlét. Ezt a személyzet nem tudta teljesíteni így a szomszédos ABCben intéztünk magunknak.
A szoba rettentő kényelmetlen volt, nagyon kicsi és a sáros udvarról belépve egy lépésre már az ágy volt.
A fürdőszoba kicsi és nagyon párás, ablak nincs rajta így gyorsan penészedik.
Személyzet:Átlagos
Elhelyezkedés:Átlagos
Gesztenyés Vendégház Gyula - SzobákGesztenyés Vendégház Gyula - Szobák

Gesztenyés Vendégház további értékelései

2021.06.13gyerekekkel
A Gesztenyés apartman a várakozásnál jobban tetszett,közel van a város nevezetességeihez ,mindent meg lehet közeliteni kis sétával.A szállás pihenésre alkalmas mivel önellátó igy különösen figyelemre méltó a konyharész felszereltsége (hütöszekrények,evöeszközök mikrok és rezsok ),és ami nagyon jo...
2020.10.01a párjával
Szeptember 21-től töltöttünk el 4 éjszakát itt. Több helyen voltunk panzióban, de ilyent még nem tapasztaltunk. A szoba nagyon szép és tiszta. Nagyon alkalmas a pihenésre. A közösségi helység /étkező/ nagyon kulturált, mindennel felszerelt. Én javasolnám mindenkinek! Árban is nagyon Jó
2019.09.18a párjával
Nagyon kedves, segítő kész a személyzet. Egyetlen pici negatívum volt csak : a szobán tető ablak volt amit alig mertünk kinyitni éjszaka a bogarak miatt. Egyébként ventilátorokkal fel volt szerelve a szoba. Ettől eltekintve nagyon elégedettek voltunk.

A Gesztenyés Vendégház legnépszerűbb csomagjai

Gesztenyés Vendégház Gyula - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.12.16-ig