Gesztenyés Vendégház Gyula

Gesztenyés Vendégház Gyula
Gesztenyés Vendégház GyulaGesztenyés Vendégház Gyula
Gesztenyés Vendégház GyulaGesztenyés Vendégház Gyula

Gesztenyés Vendégház Gyula bemutatkozása

A Gesztenyés Vendégház az ország egyik legkedveltebb üdülővárosában, Békés megye turisztikai központjában, Gyulán található. A hat szobával rendelkező vendégház kiváló fekvésével, családias környezetével csábítja Gyulára a látogatókat.

A Gesztenyés Vendégház legnépszerűbb csomagjai

Gesztenyés Vendégház Gyula - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2025.09.18-ig
Park Hotel Minaret Eger

Gesztenyés Vendégház Gyula vélemények

2021. június 13.gyerekekkel járt itt
A Gesztenyés apartman a várakozásnál jobban tetszett,közel van a város nevezetességeihez ,mindent meg lehet közeliteni kis sétával. A szállás pihenésre alkalmas mivel önellátó igy különösen figyelemre méltó a konyharész felszereltsége (hütöszekrények,evöeszközök mikrok és rezsok ),és ami nagyon jo hogy minden szoba Klimatizált,ezek miatt szivesen megyek máskor is és ajánlom ismeröseimnek. János
Kiváló 2020. október 1.a párjával járt itt
Szeptember 21-től töltöttünk el 4 éjszakát itt. Több helyen voltunk panzióban, de ilyent még nem tapasztaltunk. A szoba nagyon szép és tiszta. Nagyon alkalmas a pihenésre. A közösségi helység /étkező/ nagyon kulturált, mindennel felszerelt. Én javasolnám mindenkinek! Árban is nagyon Jó
2019. szeptember 18.a párjával járt itt
Nagyon kedves, segítő kész a személyzet. Egyetlen pici negatívum volt csak : a szobán tető ablak volt amit alig mertünk kinyitni éjszaka a bogarak miatt. Egyébként ventilátorokkal fel volt szerelve a szoba. Ettől eltekintve nagyon elégedettek voltunk.
2019. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
A szállás elhelyezkedése kiváló, a személyzettel meg voltunk elégedve, a tisztaság rendben van. A kényelemmel kapcsolatban csupán annyit, hogy a fekvő alkalmatosságokra oda kellene jobban figyelni, hiszen többnyire éjszaka veszik igénybe a szobát, tehát a kényelmes pihenés kulcsfontosságú. Ugyanakkor nem igazán megoldható a kényelmes parkolás.
Kiváló 2019. május 27.családjával járt itt
Tavaly juniusban és az idén márciusban töltöttünk el a családommal egy hosszú hétvégét a Gesztenyés Vendégházban.Nagyon jól éreztük magunkat.Maximális tisztaság és nagyon kedves kiszolgálásban volt részünk.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Ha Gyulán járunk mindenképppen ezt a Vendégházat választom.
2019. március 1.barátokkal járt itt
Barátnőmmel együtt egy kellemes kikapcsolódásban volt részünk, nagyon barátságos, szálláshely, jól felszerelt konyhával, étkezővel, esti Tv-és, kikapcsolódásra alkalmas helyiséggel, udvarias segítőkész személyzettel.
Szívesen ajánlom, bárkinek aki kikacsolódásra vágyik.
2019. február 14.a párjával járt itt
A szállás tiszta, az ágy kényelmes volt a fűtés nagyon megfelelő nem fáztunk, a konyha teljes felszerelt, a reggeli meg felelő volt számunkra ennyi pénzért elegendő is volt, a sok rossz hozzá szólás után kellemesen csalódtunk. Egy javaslatom azért lenne egy szemetes nem ártana a szobákba! A személyzet kedves volt.
Átlagos 2019. január 2.barátokkal járt itt
A szállás alapvetően megfelelő, a tisztaság jó, a személyzet kedves. A reggeli egyszerű (kenyér, felvágott, kis sajt, minimál zöldség, tea), de ennyiért kb. ez fér bele. A közösségi helyiség elég nagy, jól van fűtve az is, viszont a székek sajnos elég kényelmetlenek. Ez nyilván egy reggelire megfelelő, de mi elég sok időt voltunk a szálláson.
Kiváló 2018. július 25.gyerekekkel járt itt
Mi hárman érkeztünk. Kettő felnőtt, egy gyerek. Nagyon szép a környezet. Szép tiszta a szálláshely. Kedves fogattatásban részesültünk. Elegendő, bőséges a reggeli.Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük!
2018. július 15.a párjával járt itt
Kellemes meglepetés volt a szállás! Tisztaság és rend volt mindenhol! A reggi bőséges és változatos volt! Aki ennél többre vágyik az menjen egy jóval drágább szállásra! Ār érték arányban ez nagyon jó volt! Egy hibát jegyeznék meg, mégpedig a fürdőszoba tükömagassága miatt nem láttam bele, de egy napon belül hoztak egy tükrötnekem és így megoldódott a
Problémám! Összességében nagyon kellemesen telt a hetünk!
Gesztenyés Vendégház Gyula a térképen
5700 GyulaWesselényi u. 5.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Hotel Négy Évszak